Ksenija Čerče: Vneto
ob 19.00
Likovna razstava
Ksenija Čerče: Vneto
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
od 20.00 do 22.30
Likovna razstava
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Še traja:
Črta vznemirja, barva poživlja
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Črta vznemirja, barva poživlja
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Ptičja hišica za strpno Ljubljano (Azilni dom)
od 8.00 do 20.00
Fotografska razstava
Ptičja hišica za strpno Ljubljano (Azilni dom)
MKL, Knjižnica Prežihov Voranc, Tržaška 47a, Ljubljana
Štajer-mark: po sledeh skupne zgodovine
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Štajer-mark: po sledeh skupne zgodovine
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Knjižnica barona Žige Zoisa
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Knjižnica barona Žige Zoisa
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
BIO 26- skupno znanje: iskalnik naključij
od 8.00 do 20.00
Instalacija
BIO 26- skupno znanje: iskalnik naključij
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
(Ne)Znana
od 9.00 do 20.00
Fotografska razstava
(Ne)Znana
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Mateja Sever: Obrazi
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Mateja Sever: Obrazi
Hostel Celica, Ljubljana
Napeta sedanjost / Tense present
od 9.00 do 22.00
Tematska razstava
Napeta sedanjost / Tense present
KIBLA PORTAL Valvasorjeva ulica 40, Maribor
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Ideja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ideja
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Sosledja
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Sosledja
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Klara Kracina: 5 Podgan
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Klara Kracina: 5 Podgan
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
Galerija DobraVaga, Ljubljana
DrugaČNi Svetovi 2019
od 12.00 do 23.00
Fotografska razstava
DrugaČNi Svetovi 2019
Galerija Kamera, Ljubljana
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
od 15.00 do 23.00
Instalacija
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
Svetlobni park ob Gradaščici v Trnovem, Ljubljana
Andrej Štular: Tretji tir
od 15.00 do 23.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Tretji tir
Galerija Meduza, Koper
Andrej Štular: Kolaps
od 15.00 do 23.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Kolaps
Obzidje AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Atelje v knjižnici
od 19.00 do 20.00
Likovna razstava
Atelje v knjižnici
Knjižnica Blaža Kumerdeja Bled
  • 16 Sobota
    November, 2019
Steklenik I Martin Eccles: Št. 2: Brez sledi
ob 11.00
Instalacija
Steklenik I Martin Eccles: Št. 2: Brez sledi
Steklenik, galerija za zvok bioakustiko in umetnost, Rastlinjak Tivoli, Cesta 27. aprila 2, Ljubljana
Stefan Doepner: Drevesna harfa, drugi del
ob 13.00
Instalacija
Stefan Doepner: Drevesna harfa, drugi del
Park Tivoli zelenica za Čolnarno, Ljubljana
20 let Festivala Stična
ob 19.00
Fotografska razstava
20 let Festivala Stična
Kulturni dom Stična, Stična 11
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
ob 19.00
Likovna razstava
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
Galerija Lična hiša, Prešernova 7a, Ajdovščina