Mestno gledališče Ptuj: Cucki
od 19.30 do 22.00
Komedija
Mestno gledališče Ptuj: Cucki
Dom kulture Kamnik, Fužine 10
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Avditorij, Portorož
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Kulturni dom, Mengeš
  • 22 Sreda
    Januar, 2020
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Kosovelov dom, Sežana
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Dom II. slovenskega tabora Žalec
  • 23 Četrtek
    Januar, 2020
Za narodov blagor
ob 11.00
Komedija
Za narodov blagor
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Za narodov blagor
ob 18.00
Komedija
Za narodov blagor
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Profesor Kuzman mlajši
ob 19.00
Komedija
Profesor Kuzman mlajši
Kulturni center Tržič
Kriza srednjih let
ob 19.30
Komedija
Kriza srednjih let
Kulturni dom Grosuplje
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Kulturni center Kočevje
  • 24 Petek
    Januar, 2020
Profesor Kuzman mlajši
ob 19.30
Komedija
Profesor Kuzman mlajši
Kulturni center Tržič
Jetnik II. avenije
ob 19.30
Komedija
Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Pokovka
ob 19.30
Komedija
Pokovka
Kulturni dom Notranje gorice, Podpeška cesta 380
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Kulturni dom Primskovo, Kranj
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Družbeni dom, Prevalje
Erotika
ob 20.00
Komedija
Erotika
Kulturni dom, Mengeš
Addamsovi
ob 20.00
Komedija
Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Nune v akciji
ob 20.00
Komedija
Nune v akciji
Narodni dom Maribor
  • 25 Sobota
    Januar, 2020
AVDICIJA
ob 18.00
Komedija
AVDICIJA
Kulturni dom, Mengeš
Matjaž Javšnik: Striptiz
ob 18.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Gasilski dom Višnja Gora, Cesta na Polževo 12, 1294 Višnja Gora
Kriza srednjih let
ob 19.00
Komedija
Kriza srednjih let
Kulturni dom, Štore
Stand up:Gašper Bergant & Boštjan Gorenc - Pižama
ob 19.00
Komedija
Stand up:Gašper Bergant & Boštjan Gorenc - Pižama
Dom kulture Gornja Radgona, Partizanska cesta 11, Gornja Radgona
Jetnik II. avenije
ob 19.30
Komedija
Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Matjaž Javšnik: Striptiz
ob 19.30
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Kulturni dom Stična, Stična 11, 1295 Ivančna Gorica
Pokovka
ob 19.30
Komedija
Pokovka
Kulturni dom Notranje gorice, Podpeška cesta 380
IGLU predstavlja: Hitra pot navzdol
ob 19.30
Komedija
IGLU predstavlja: Hitra pot navzdol
Menza pri koritu, Metelkova mesto, Masarykova 24, Ljubljana
Čudežna terapija
ob 20.00
Komedija
Čudežna terapija
MGL - mala scena, Ljubljana
Poredna Vivi
ob 20.00
Komedija
Poredna Vivi
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, 1210 Ljubljana-Šentvi
Čakalnica - komedija
ob 20.00
Komedija
Čakalnica - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
AVDICIJA
ob 20.30
Komedija
AVDICIJA
Kulturni dom, Mengeš