Kuharska delavnica za otroke
od 9.00 do 11.00
Prireditev za otroke
Kuharska delavnica za otroke
Modra delavnica, Turnerjeva 107, Fram
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Planica 2019
od 9.00 do 0.00
Športna prireditev
Planica 2019
Planica
Čarobnost Blejskega jezera
ob 10.00
Prireditev za otroke
Čarobnost Blejskega jezera
Kulturni dom Vransko, Vransko 134
Warner in Zipes: Vloga mita in prihodnost pravljic
od 10.00 do 12.00
Kulturna prireditev
Warner in Zipes: Vloga mita in prihodnost pravljic
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Sobotna delavnica
od 10.30 do 12.00
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Escape room The Key Ljubljana
od 10.30 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana
Obisk optika
ob 11.00
Posebne ponudbe
Obisk optika
Dvorana A sever, Ljubljana
Glasbena pravljica Polh rogovilež
ob 11.00
Posebne ponudbe
Glasbena pravljica Polh rogovilež
Dvorana A sever, Ljubljana
Dražba starih knjig in tiskov
od 12.00 do 15.00
Kulturna prireditev
Dražba starih knjig in tiskov
Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Sobotno druženje
od 14.00 do 18.00
Druženja in zmenki
Sobotno druženje
Mladi zmaji bežigrad, Vojkova 73, Ljubljana
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
od 16.30 do 17.30
Kulturna prireditev
Z vodičem po razstavi Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
17.rojstni dan Lepe
ob 17.00
Festival
17.rojstni dan Lepe
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Ben Harvey a.k.a. Rabid Squirrel: Zgodovina
od 17.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Ben Harvey a.k.a. Rabid Squirrel: Zgodovina
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Stolpova pripovedovalnica
od 17.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Stolpova pripovedovalnica
Otroški stolp Pungert, Trubarjev trg, Kranj
Neposlušno - debata
od 18.00 do 19.00
Festival
Neposlušno - debata
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Neposlušno - koncert
od 20.00 do 21.00
Festival
Neposlušno - koncert
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Orientalski večer, vedeževanje in turška kulinarična tradicija
od 20.00 do 22.00
Kulinarična prireditev
Orientalski večer, vedeževanje in turška...
Yildiz Han, Karlovška 19, Ljubljana
Plesna animacija z Društvom Vrtnica
od 20.00 do 0.00
Plesna prireditev
Plesna animacija z Društvom Vrtnica
Zadobrovška 88, Ljubljana
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
od 20.00 do 0.00
Plesna prireditev
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Neposlušno - koncert
od 21.00 do 22.00
Festival
Neposlušno - koncert
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Neposlušno - koncert
od 22.00 do 23.00
Festival
Neposlušno - koncert
Španski borci, Zaloška, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
13. Collecta
od 9.00 do 18.00
Sejem
13. Collecta
Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Tehniški muzej Slovenije odpira svoja vrata!
od 9.00 do 19.00
Kulturna prireditev
Tehniški muzej Slovenije odpira svoja vrata!
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 14.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 14.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 14.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Živeti z vodo - južni rob Ljubljane
od 10.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Živeti z vodo - južni rob Ljubljane
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Rojstni dan v +MSUM!
od 10.00 do 18.00
Posebne ponudbe
Rojstni dan v +MSUM!
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana