Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Escape room The Key Ljubljana
od 10.30 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Key Ljubljana
Obrežna steza 2, Ljubljana
Escape room The Game Bled
od 10.30 do 21.00
Druženja in zmenki
Escape room The Game Bled
Grajska cesta 12, Bled
Uradni trening z lipicanci
od 11.00 do 11.45
Kulturna prireditev
Uradni trening z lipicanci
Kobilarna Lipica
Pohod z rdečimi baloni - Celje
od 11.00 do 13.00
Kulturna prireditev
Pohod z rdečimi baloni - Celje
Trgovina KOKO, Lilekova ulica 1, Celje
Usekane februarske sobote - dnevi odprtih vrat
od 15.00 do 21.00
Športna prireditev
Usekane februarske sobote - dnevi odprtih vrat
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
od 15.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Turnir v namiznem tenisu
ob 18.00
Športna prireditev
Turnir v namiznem tenisu
AIA-mladinski center Mengeš
Otroška striparna: Sardina v vesolju
od 18.00 do 19.00
Prireditev za otroke
Otroška striparna: Sardina v vesolju
Striparna Stripolis, Poljanska 11, Ljubljana
Petra Bauman in The Geliebters v Literarni hiši Mb
od 18.00 do 19.00
Kulturna prireditev
Petra Bauman in The Geliebters v Literarni hiši Mb
LITERARNA HIŠA MARIBOR, VOJAŠNIŠKA ULICA 12
41. Območna revija odraslih pevskih zborov
od 18.00 do 19.30
Kulturna prireditev
41. Območna revija odraslih pevskih zborov
Dom kulture Kamnik, Fužine 10
DRUŽABNI plesi - z Dogodki za Samske
ob 19.00
Druženja in zmenki
DRUŽABNI plesi - z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Večerja starejše zgodovine (Zgodovina je fina)
od 19.00 do 0.00
Kulinarična prireditev
Večerja starejše zgodovine (Zgodovina je fina)
Rashushka - food studio, Litostrojska ulica 42c, Ljubljana
Simfonic voices: J. S. Bach & Gary Graden
od 20.00 do 21.30
Kulturna prireditev
Simfonic voices: J. S. Bach & Gary Graden
Protokolarno-prireditvena dvorana sv. Frančiška Asiškega, Koper
Plesna animacija z Društvom Vrtnica
od 20.00 do 0.00
Plesna prireditev
Plesna animacija z Društvom Vrtnica
Zadobrovška 88, Ljubljana
Fabula: Bernhard Schlink
ob 20.00
Kulturna prireditev
Fabula: Bernhard Schlink
Cankarjev dom, Ljubljana
Še traja:
Razgibajmo možgane s Scrabblom
od 8.00 do 13.30
Druženja in zmenki
Razgibajmo možgane s Scrabblom
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Igra go
od 8.00 do 13.30
Druženja in zmenki
Igra go
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
od 10.00 do 14.00
Posebne ponudbe
Novo v knjigarni Galerije Fotografije!
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Helena Tahir, Nekje blizu
od 10.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Helena Tahir, Nekje blizu
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Abonma Veličastnih 7 2019/20
od 10.00 do 20.00
Posebne ponudbe
Abonma Veličastnih 7 2019/20
Cankarjev dom, Ljubljana
Drsališče Lumpi park
od 10.00 do 21.00
Športna prireditev
Drsališče Lumpi park
Kranjčeva ulica 24, Ljubljana
Prijetna doživetja na drsališču Lumpi park
od 10.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Prijetna doživetja na drsališču Lumpi park
Kranjčeva ulica 24, Ljubljana