Ojdip v Kolonu
ob 17.00
Drama
Ojdip v Kolonu
SNG Maribor, Stara dvorana
Praznina spomina - epizoda 3
ob 20.00
Drama
Praznina spomina - epizoda 3
MGL - mala scena, Ljubljana
Tadeusz Slobodzianek: Naš razred
od 20.00 do 22.45
Drama
Tadeusz Slobodzianek: Naš razred
Prešernovo gledališče Kranj
Županova Micka
ob 20.00
Drama
Županova Micka
Mala drama, Ljubljana
Naš razred
ob 20.00
Drama
Naš razred
PG Kranj
Praznina spomina - epizoda 4
ob 21.00
Drama
Praznina spomina - epizoda 4
MGL - mala scena, Ljubljana
  • 23 Ponedeljek
    April, 2018
HOJA za GLEDalIŠČEM. Od jezuitov do Cankarja
ob 16.30
Drama
HOJA za GLEDalIŠČEM. Od jezuitov do Cankarja
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
SNG Nova Gorica: Draga Jelena Sergejevna
ob 19.30
Drama
SNG Nova Gorica: Draga Jelena Sergejevna
Dom kulture Kamnik, Fužine 10
  • 24 Torek
    April, 2018
Martin Krpan
ob 11.00
Drama
Martin Krpan
Mala drama, Ljubljana
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
ob 19.30
Drama
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Koncert Iztoka Mlakarja
ob 19.30
Drama
Koncert Iztoka Mlakarja
Mali oder LGL, Ljubljana
Naj bo konec lep
ob 20.00
Drama
Naj bo konec lep
Križevniška 1, Ljubljana
  • 25 Sreda
    April, 2018
O najstnikih in njihovih možganih
ob 17.00
Drama
O najstnikih in njihovih možganih
Veliki oder, Ljubljana
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
ob 19.30
Drama
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
ob 19.30
Drama
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
Veliki oder, Ljubljana
  • 26 Četrtek
    April, 2018
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
ob 20.00
Drama
Ta veseli dan ali Matiček se ženi
Veliki oder, Ljubljana
  • 28 Sobota
    April, 2018
Mefisto
ob 20.00
Drama
Mefisto
GT22, Maribor
  • 04 Petek
    Maj, 2018
Naj bo konec lep
ob 20.00
Drama
Naj bo konec lep
Križevniška 1, Ljubljana
  • 05 Sobota
    Maj, 2018
Mefisto
ob 20.00
Drama
Mefisto
GT22, Maribor
  • 06 Nedelja
    Maj, 2018
Nemoč
ob 20.00
Drama
Nemoč
Križevniška 3, Ljubljana