Oranžni 2 in izven
od 19.30 do 22.00
Klasična glasba
Oranžni 2 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
26. Mladi virtuozi
od 9.00 do 16.00
Klasična glasba
26. Mladi virtuozi
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
  • 20 Sobota
    Oktober, 2018
Manca Izmajlova: Ruska noč
ob 19.00
Klasična glasba
Manca Izmajlova: Ruska noč
Hram kulture Arnolda Tovornika, Selnica ob Dravi
Il Pomo d'Oro
ob 19.00
Klasična glasba
Il Pomo d'Oro
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Simfonic voices: VAL Vokalna akademija Ljubljana
ob 20.00
Klasična glasba
Simfonic voices: VAL Vokalna akademija Ljubljana
Protokolarno-prireditvena dvorana sv. Frančiška Asiškega, Koper
  • 21 Nedelja
    Oktober, 2018
Boštjan Lipovšek & Co.
ob 11.00
Klasična glasba
Boštjan Lipovšek & Co.
Slovenska filharmonija, dvorana Marjana Kozine, Kongresni trg 10, Ljubljana
Koncert mešanega pevksega zbora
ob 17.00
Klasična glasba
Koncert mešanega pevksega zbora
Cerkev sv. Elizabete Slovenj Gradec
Jubilejni koncert ob 20.letnici KZ Ipavska
ob 18.00
Klasična glasba
Jubilejni koncert ob 20.letnici KZ Ipavska
Romarska cerkev Marije tolažnice žalostnih, Log pri Vipavi
Koncert KGO Slovenske filharmonije s solisti Emars
ob 19.30
Klasična glasba
Koncert KGO Slovenske filharmonije s solisti Emars
Dvorana Zdraviliški dom, Terme Dobrna, Dobrna 50
Vokalni 2 in izven
ob 19.30
Klasična glasba
Vokalni 2 in izven
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
  • 22 Ponedeljek
    Oktober, 2018
Duo Ponte
ob 20.00
Klasična glasba
Duo Ponte
Sinagoga, Lendava
  • 24 Sreda
    Oktober, 2018
Folk Union
ob 20.00
Klasična glasba
Folk Union
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
  • 25 Četrtek
    Oktober, 2018
Wolfov abonma in izven: Klavirski duo Gelebeševi
ob 19.00
Klasična glasba
Wolfov abonma in izven: Klavirski duo Gelebeševi
Rojstna hiša Huga Wolfa, Glavni trg 40, Slovenj Gradec
  • 26 Petek
    Oktober, 2018
Koncert ob dnevu spomina na mrtve
ob 19.30
Klasična glasba
Koncert ob dnevu spomina na mrtve
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
  • 27 Sobota
    Oktober, 2018
Manca Izmajlova: Ruska noč
ob 19.30
Klasična glasba
Manca Izmajlova: Ruska noč
Sokolski dom, Škofja Loka
  • 30 Torek
    Oktober, 2018
Koncert Orkestra Gledališča Verdi iz Trsta
ob 19.30
Klasična glasba
Koncert Orkestra Gledališča Verdi iz Trsta
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
  • 08 Četrtek
    November, 2018
Modri 2 in izven
ob 19.30
Klasična glasba
Modri 2 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Jošt Lampret, kontrabas
ob 19.30
Klasična glasba
Jošt Lampret, kontrabas
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana