Delavnice gledališča zatiranih za prostovoljce
od 9.00 do 13.00
Umetnostna delavnica
Delavnice gledališča zatiranih za prostovoljce
Mladi zmaji bežigrad, Vojkova 73, Ljubljana
Kuharska šola chefa UrošŠa: Kuharska delavnica za odrasle
od 9.00 do 15.00
Kuharski tečaj/delavnica
Kuharska šola chefa UrošŠa: Kuharska delavnica za...
Vila Podvin, Mošnje 1, Radovljica, Radovljica, Mošnje
Moč je v tebi: dnevna delavnica Heal Your Life
od 9.00 do 17.00
Osebnostna rast
Moč je v tebi: dnevna delavnica Heal Your Life
Vrhnika, Sternenova cesta 13
Ustvarjanje skrbnih in sočutnih odnosov
od 9.00 do 17.00
Osebnostna rast
Ustvarjanje skrbnih in sočutnih odnosov
Mladinski center Jesenice
Access Bars z Ano Omanovič
od 9.00 do 17.00
Osebnostna rast
Access Bars z Ano Omanovič
Ljubljana, City hotel, Ljubljana
Spoznajmo kaligrafijo
od 9.30 do 15.30
Umetnostna delavnica
Spoznajmo kaligrafijo
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Shiatsu masaža - začetni tečaj
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Shiatsu masaža - začetni tečaj
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
Delavnica barvanja pohištva: osnovne tehnike
od 10.00 do 12.00
Umetnostna delavnica
Delavnica barvanja pohištva: osnovne tehnike
Farbarela, Vošnjakova 5, Ljubljana
Tečaj FD / smer notranji interier / art:tečaji
od 10.00 do 12.15
Umetnostna delavnica
Tečaj FD / smer notranji interier / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Tečaj ZF zobna protetika / art:tečaji
od 10.00 do 12.15
Umetnostna delavnica
Tečaj ZF zobna protetika / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Dan odprtih vrat v Zavodu GNOZEN
od 10.00 do 16.00
Osebnostna rast
Dan odprtih vrat v Zavodu GNOZEN
Zavod Gnozen, Kersnikova 5a, Ljubljana
Fotografska boudoir delavnica - Igra senc
od 10.00 do 17.00
Umetnostna delavnica
Fotografska boudoir delavnica - Igra senc
Studio Železna, Železna cesta 16, Zupančičeva jama
Upravljajte s čustvi
od 10.00 do 18.00
Osebnostna rast
Upravljajte s čustvi
Lekarna za dušo, Cesta Ljubljanske brigade 23, Ljubljana
Eko pod zeleno smreko
od 11.00 do 12.30
Izobraževanje za otroke
Eko pod zeleno smreko
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Predavanje Ženske in moški- z lune in marsa
od 11.00 do 13.00
Osebnostna rast
Predavanje Ženske in moški- z lune in marsa
Prostor 5, Parmova 25, Ljubljana
Mag. Bojan Tomc E-KOLESA in E-mobilnost
od 14.00 do 15.00
Strokovno izobraževanje
Mag. Bojan Tomc E-KOLESA in E-mobilnost
Vojkovo nabrežje 23, IDEA academia, Koper
Delavnica barvanja pohištva: dekorativne tehnike
od 14.00 do 17.00
Umetnostna delavnica
Delavnica barvanja pohištva: dekorativne tehnike
Farbarela, Vošnjakova 5, Ljubljana
Vesolje in Denar - delavnica za kreiranje denarja
od 15.00 do 18.00
Osebnostna rast
Vesolje in Denar - delavnica za kreiranje denarja
Gradnikova ulica 1, Brežice
Imara Reiki
od 16.00 do 20.00
Osebnostna rast
Imara Reiki
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Prebudite finančnega genija v sebi- Petra Žagar
od 18.00 do 20.00
Osebnostna rast
Prebudite finančnega genija v sebi- Petra Žagar
Obrtni dom, Ulica Gradnikove brigade 6, Nova Gorica
Dogodki, ki trajajo več dni:
Začetni tečaj ThetaHealing
od 9.00 do 21.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Tečaj risanja figure po živem modelu
od 15.00 do 18.00
Umetnostna delavnica
Tečaj risanja figure po živem modelu
Pilonova galerija Ajdovščina