Še traja:
Začetni tečaj ThetaHealing
od 17.00 do 21.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Vesna V. Godina: Partnerstvo in ljubezen
od 17.00 do 21.30
Strokovno izobraževanje
Vesna V. Godina: Partnerstvo in ljubezen
Živa Center, Tomačevo 27., Ljubljana
International business opening (15 EUR)
od 17.20 do 21.00
Strokovno izobraževanje
International business opening (15 EUR)
M hotel, Derčeva 4 (zraven Kina Šiška, bivši hotel Ilirija Mercator), Ljubljana
Predavanje Naše Misli
od 19.00 do 20.00
Osebnostna rast
Predavanje Naše Misli
Zavod Gnozen, Kersnikova 5a, Ljubljana
  • 16 Sobota
    November, 2019
Predavanje Demenca je lahko naša učiteljica
ob 8.45
Strokovno izobraževanje
Predavanje Demenca je lahko naša učiteljica
Kongresni center Brdo pri Kranju, JGZ Brdo, Predoslje 39, 4000 Kranj
Po sledeh gledališke zgodovine
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Po sledeh gledališke zgodovine
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
Tečaj Boljši Trener
ob 9.00
Strokovno izobraževanje
Tečaj Boljši Trener
BODIFIT DOMŽALE fitnes in wellness center, Breznikova ulica 17, 1230 Domžale
Vikend delavnica igre in glasbenega gledališča
ob 9.00
Umetnostna delavnica
Vikend delavnica igre in glasbenega gledališča
Pisarna KMŠ,Vetrinjska ulica 30, Maribor
Seminar Jose Silva UltraMind ESP System
ob 9.00
Osebnostna rast
Seminar Jose Silva UltraMind ESP System
Poslovni center Slovenijales, Dunajska cesta 22, Ljubljana
Ročno tkanje na tkalskem glavniku
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Ročno tkanje na tkalskem glavniku
Rokodelski center Rogatec, Pot k ribniku 3, Rogatec
Tridnevna kaligrafska delavnica italike
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Tridnevna kaligrafska delavnica italike
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Dan mačk v Mr.Petu
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Dan mačk v Mr.Petu
Mr. Pet, Celovška cesta 258, Ljubljana
Film v gibanju: Filmska delavnica za mlade
ob 10.00
Umetnostna delavnica
Film v gibanju: Filmska delavnica za mlade
Spazio Giovani - Ulica Osvobodilne fronte 10, Koper
Izdelava naprednih trdih mil- ZAPOLNJENO !
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Izdelava naprednih trdih mil- ZAPOLNJENO !
Naravni Kotiček, Brnčičeva 21, Ljubljana
Intenziv samospoznanja- Kdo sem Jaz
ob 10.00
Osebnostna rast
Intenziv samospoznanja- Kdo sem Jaz
Zavod Gnozen, Kersnikova 5a, Ljubljana
Delavnica Boginje
ob 10.00
Osebnostna rast
Delavnica Boginje
Tempelj POT SRCA, Kotnikova ulica 28, Ljubljana
Eko pod zeleno smreko
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Eko pod zeleno smreko
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Steklenik I dr. Fon in dr. Vrenko: Zvočni sprehod
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Steklenik I dr. Fon in dr. Vrenko: Zvočni sprehod
Steklenik, galerija za zvok bioakustiko in umetnost, Rastlinjak Tivoli, Cesta 27. aprila 2, Ljubljana
Čudovita raznolikost
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Čudovita raznolikost
Muzejska ulica 1, Ljubljana
Vikend delavnica: Utelešanje sanj
ob 13.00
Osebnostna rast
Vikend delavnica: Utelešanje sanj
Gibalni inštitut Vija vaja, Ljubljana
Mag. Bojan Tomc E-KOLESA in E-mobilnost
ob 14.00
Strokovno izobraževanje
Mag. Bojan Tomc E-KOLESA in E-mobilnost
Vojkovo nabrežje 23, IDEA academia, Koper
Prek sita do odtisa: koptski ornament
ob 14.00
Umetnostna delavnica
Prek sita do odtisa: koptski ornament
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Re:Ciklarnica: BeleŽKe Z Vijaki
ob 14.00
Umetnostna delavnica
Re:Ciklarnica: BeleŽKe Z Vijaki
Zgornje preddverje, Ljubljana
Azrina slaščičarska delavnica
ob 14.00
Umetnostna delavnica
Azrina slaščičarska delavnica
Mladi zmaji bežigrad, Vojkova 73, Ljubljana
Re:ciklarnica - Beležke z vijaki
ob 14.00
Umetnostna delavnica
Re:ciklarnica - Beležke z vijaki
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
Srčkovanje
ob 15.00
Strokovno izobraževanje
Srčkovanje
Prečna 7, Ljubljana Center
DJ mladi zmaj
ob 16.00
Umetnostna delavnica
DJ mladi zmaj
Mladi zmaji črnuče, Dunajska 367, Ljubljana
Biodanza -ples življenja in Bachove cvetne esence
ob 16.00
Osebnostna rast
Biodanza -ples življenja in Bachove cvetne esence
Plesni studio Moj Korak, Vilharjeva 3, Ljubljana
Delavnica Razcvet življenja
ob 16.00
Osebnostna rast
Delavnica Razcvet življenja
Plesni studio Moj Korak, Vilharjeva 3, Ljubljana
Delavnica bosonogega flamenka
ob 17.00
Umetnostna delavnica
Delavnica bosonogega flamenka
Center Dansana, Vrtača 11, Ljubljana