O psičku in muci
ob 10.30
Lutkovna predstava
O psičku in muci
Dom kulture Velenje, mala dvorana
Božične pripovedovalnice
od 11.00 do 12.00
Predstava za otroke
Božične pripovedovalnice
Stolp Pungert, Trubarjev trg 6, Kranj
Čarobni Koper: Praznična želja
od 11.00 do 12.00
Predstava za otroke
Čarobni Koper: Praznična želja
Ukmarjev trg, Koper
Mica pri babici
ob 11.00
Uprizoritev
Mica pri babici
SNG Maribor, Komorni oder
Zverinice iz Rezije
ob 11.00
Predstava za otroke
Zverinice iz Rezije
Veliki oder LGL, Ljubljana
Jakob, Mimi in govoreči psi
ob 11.30
Predstava za otroke
Jakob, Mimi in govoreči psi
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Mali modri in mali rumeni
ob 12.00
Lutkovna predstava
Mali modri in mali rumeni
Lutkovno gledališče Maribor, Mala dvorana
Vitez, zmaj in praznični direndaj
ob 15.00
Predstava za otroke
Vitez, zmaj in praznični direndaj
Grajsko gledališče, Ljubljanski grad, Grajska planota 1, Ljubljana
Slavna medvedja zasedba Sicilije
ob 15.00
Predstava za otroke
Slavna medvedja zasedba Sicilije
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Obuti maček
ob 16.00
Lutkovna predstava
Obuti maček
Križevniška 1, Ljubljana
Kekec s Kataleno v živo
ob 17.00
Uprizoritev
Kekec s Kataleno v živo
SNG Maribor, Velika dvorana
Platnomer - povest konja
ob 17.00
Lutkovna predstava
Platnomer - povest konja
Lutkovno gledališče Maribor, Velika dvorana
Medved in mali
ob 17.00
Predstava za otroke
Medved in mali
Mali oder LGL, Ljubljana
AVDICIJA
ob 18.00
Komedija
AVDICIJA
Dom II. slovenskega tabora Žalec
Razočarana gospodinja pri seksologu
od 18.00 do 19.30
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kulturni dom Dolenja Trebuša, 5283 Slap ob Idrijci
Trubadur
ob 18.00
Uprizoritev
Trubadur
HNK Zagreb
Jure Ivanušič, Kabaret
ob 19.00
Kabaret, variete
Jure Ivanušič, Kabaret
Kulturni dom Stična, Stična 11
Predstava za vsako priložnost
od 19.00 do 20.30
Komedija
Predstava za vsako priložnost
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
Georges Bizet: Carmen
od 19.00 do 21.00
Opera in balet
Georges Bizet: Carmen
SNG Opera in balet Ljubljana
Pogovori o ljubezni
ob 19.00
Drama
Pogovori o ljubezni
Veliki oder, Ljubljana
SEN, režija Nataša Barbara Gračner
ob 19.30
Komedija
SEN, režija Nataša Barbara Gračner
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Addamsovi
ob 19.30
Komedija
Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Družinske štorje od Zmagota in Vitorje
ob 19.30
Komedija
Družinske štorje od Zmagota in Vitorje
Kulturni dom Vransko, Vransko 134
Konflikt
od 19.30 do 20.30
Uprizoritev
Konflikt
Rdeča ostriga, Škofja Loka
Tašča.com v izvedbi Gledališča Vidovo iz Šentvida
od 19.30 do 21.00
Komedija
Tašča.com v izvedbi Gledališča Vidovo iz Šentvida
Ljudski dom Šentvid, Ljubljana
Ljubezenske prevare
ob 20.00
Muzikal
Ljubezenske prevare
Kulturni dom, Mengeš
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Dvorana prve slovenske vlade, Ajdovščina
Matjaž Javšnik: Striptiz
od 20.00 do 21.00
Komedija
Matjaž Javšnik: Striptiz
Kulturni dom Goriče, Goriče 1, 4204 Golnik
Bolj čudno od raja
od 20.00 do 21.00
Kabaret, variete
Bolj čudno od raja
Intimni oder GT22, Glavni trg 22, Maribor
Kriza srednjih let - Ranko Babić
od 20.00 do 21.30
Komedija
Kriza srednjih let - Ranko Babić
Dvorana prve slovenske vlade, Ajdovščina
Slovenec in pol - komedija
ob 20.00
Uprizoritev
Slovenec in pol - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Ljudje
ob 20.00
Drama
Ljudje
Mala drama, Ljubljana
Ribica
ob 20.00
Drama
Ribica
Križevniška 1, Ljubljana
Mostovi in bogovi
ob 20.00
Uprizoritev
Mostovi in bogovi
SNG Maribor, Stara dvorana
Še traja:
Od kapljice do oceana
od 10.00 do 11.00
Predstava za otroke
Od kapljice do oceana
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana
Petelinček kratkorepec pripovedovanje ob animaci
od 10.00 do 11.00
Predstava za otroke
Petelinček kratkorepec pripovedovanje ob animaci
Galerija Ivana Groharja, Škofja Loka
Od kod si kruhek, Gledališče Unikat
od 10.00 do 11.00
Lutkovna predstava
Od kod si kruhek, Gledališče Unikat
Prešernovo gledališče, Kranj