Še traja:
Večer Novega z gostom #18
od 20.30 do 22.30
Stand-up / impro
Večer Novega z gostom #18
10KA klub smeha, Mala ulica 5
  • 21 Četrtek
    Marec, 2019
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
ob 9.00
Predstava za otroke
William Shakespeare in ekipa: Romeo in Julija
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Teden UP: Svetovni dan lutk
ob 10.00
Predstava za otroke
Teden UP: Svetovni dan lutk
Atrij, Cankarjeva 5, UP PEF
70 let skrivnosti
ob 16.30
Predstava za otroke
70 let skrivnosti
Pred Knjigarno LGL, Ljubljana
Indijanska pravljica
ob 17.00
Lutkovna predstava
Indijanska pravljica
Dom kulture Velenje, mala dvorana
Angel pozabe
ob 18.00
Drama
Angel pozabe
Veliki oder, Ljubljana
Baal
ob 19.00
Kabaret, variete
Baal
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Nežka se moži
ob 19.00
Komedija
Nežka se moži
Mala drama, Ljubljana
Koda L
ob 19.30
Opera in balet
Koda L
SNG Opera in balet Ljubljana
Kresnice
ob 19.30
Drama
Kresnice
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Komedija 50 Odtenkov Ženske
ob 19.30
Komedija
Komedija 50 Odtenkov Ženske
Mestno gledališče Ptuj
Ali: Strah ti poje dušo
ob 19.30
Drama
Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana
Menopavza
ob 20.00
Muzikal
Menopavza
Narodni dom, Velika dvorana, Maribor
Gloria
ob 20.00
Drama
Gloria
MGL - mala scena, Ljubljana
Posvetitev pomladi
ob 20.00
Drama
Posvetitev pomladi
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Krila golobice
ob 20.00
Uprizoritev
Krila golobice
SNG Maribor, Stara dvorana
  • 22 Petek
    Marec, 2019
Dogodek na Jabolčni poti - delavnica obrezovanja s
ob 10.00
Uprizoritev
Dogodek na Jabolčni poti - delavnica obrezovanja s
Drevesnica Planta, Črešnjevec od Dravi 34a, Selnica ob Dravi
Štirje muzikanti
ob 17.00
Predstava za otroke
Štirje muzikanti
Veliki oder LGL, Ljubljana
Pika v Kracah, Nežka Kukec
ob 17.30
Predstava za otroke
Pika v Kracah, Nežka Kukec
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Koda L
ob 18.00
Opera in balet
Koda L
SNG Opera in balet Ljubljana
Ta nesrečni rod
ob 19.00
Drama
Ta nesrečni rod
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
ob 19.00
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Štore, Cesta XIV. divizije 15
S trebuhom za kruhom
ob 19.30
Komedija
S trebuhom za kruhom
Dom kulture Velenje, Titov trg 4
Komedija 50 Odtenkov Ženske
ob 19.30
Komedija
Komedija 50 Odtenkov Ženske
Kulturni dom Joža Ažmana, Bohinjska Bistrica
Thomas Bernhard: Zabava za Borisa
ob 19.30
Drama
Thomas Bernhard: Zabava za Borisa
Prešernovo gledališče Kranj
Florian Zeller - Oče
ob 19.30
Drama
Florian Zeller - Oče
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Ali: Strah ti poje dušo
ob 19.30
Drama
Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana
Aida
ob 19.30
Opera in balet
Aida
SNG Maribor, Velika dvorana
Reporter Milan: Swingerji
ob 20.00
Komedija
Reporter Milan: Swingerji
Dom kulture Gornja Radgona, Partizanska cesta 11, Gornja Radgona
Aleš Novak z gostoma
ob 20.00
Stand-up / impro
Aleš Novak z gostoma
Branibor Club Celje, Stanetova 29
Brez
ob 20.00
Uprizoritev
Brez
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, Ljubljana
Večer črnega humorja (Logatec)
ob 20.00
Stand-up / impro
Večer črnega humorja (Logatec)
Narodni dom Logatec, Tržaška cesta 44
Predstava za vsako priložnost
ob 20.00
Komedija
Predstava za vsako priložnost
Narodni dom Maribor
Mirkan & Omer standup comedy show
ob 20.00
Stand-up / impro
Mirkan & Omer standup comedy show
10KA klub smeha, Mala ulica 5
Profesor Kuzman mlajši
ob 20.00
Stand-up / impro
Profesor Kuzman mlajši
Ajdovščina, Dom prve slovenske vlade
Posvetitev pomladi
ob 20.00
Drama
Posvetitev pomladi
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Ne pozabite na rože
ob 20.00
Drama
Ne pozabite na rože
Mala drama, Ljubljana
Ljudje
ob 20.00
Drama
Ljudje
Mala drama, Ljubljana
Krila golobice
ob 20.00
Uprizoritev
Krila golobice
SNG Maribor, Stara dvorana
Menopavza
ob 20.30
Muzikal
Menopavza
Kulturni dom Primskovo, Kranj