Deborah Pearson: Zgodovina, zgodovina,..(UK)
ob 20.00
Uprizoritev
Deborah Pearson: Zgodovina, zgodovina,..(UK)
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Societat Doctor Alonso & S.Tomić: Anarhija (ES)
ob 22.00
Uprizoritev
Societat Doctor Alonso & S.Tomić: Anarhija (ES)
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
Tania El Khoury: Do koder me nesejo... (LB,UK, PS)
od 22.00 do 0.00
Uprizoritev
Tania El Khoury: Do koder me nesejo... (LB,UK, PS)
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Še traja:
Tania El Khoury: Do koder me nesejo... (LB,UK, PS)
od 18.00 do 20.00
Uprizoritev
Tania El Khoury: Do koder me nesejo... (LB,UK, PS)
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
  • 23 Sreda
    Avgust, 2017
Učitelj Žaba (Meester Kikker)
ob 10.00
Predstava za otroke
Učitelj Žaba (Meester Kikker)
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Maratonci tečejo častni krog
ob 20.00
Komedija
Maratonci tečejo častni krog
Letno gledališče Ruše (Glavni oder)
Mamma Mia!
ob 21.00
Muzikal
Mamma Mia!
Grad Vurberk
  • 24 Četrtek
    Avgust, 2017
Societat Doctor Alonso & S.Tomić: Anarhija (ES)
ob 20.00
Uprizoritev
Societat Doctor Alonso & S.Tomić: Anarhija (ES)
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
David Weber-Krebs: Danes ugasnimo luči! (BE, DE)
ob 21.00
Uprizoritev
David Weber-Krebs: Danes ugasnimo luči! (BE, DE)
Dijaški dom Tabor, Kotnikova 4, Ljubljana
  • 25 Petek
    Avgust, 2017
Pop-up hiša strahov Slepa ulca
ob 13.00
Uprizoritev
Pop-up hiša strahov Slepa ulca
MC Ulca, Trg Osvobodilne fronte 10, Ljubljana
Z razlogom
ob 18.00
Lutkovna predstava
Z razlogom
Lutkovno gledališče Maribor, Avditorij
Nazaj h koreninam
ob 19.00
Komedija
Nazaj h koreninam
Kozjanska domačija, Dobje pri Planini
Pablo Fidalgo Lareo: Moral boš v vojno,..(PT, ES)
ob 20.00
Uprizoritev
Pablo Fidalgo Lareo: Moral boš v vojno,..(PT, ES)
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Reporter Milan: Ljubi Žabara
ob 20.00
Komedija
Reporter Milan: Ljubi Žabara
Letno gledališče Ruše (Glavni oder)
Moška copata
ob 20.30
Komedija
Moška copata
Kulturni center Laško
David Weber-Krebs: Danes ugasnimo luči! (BE, DE)
ob 21.00
Uprizoritev
David Weber-Krebs: Danes ugasnimo luči! (BE, DE)
Dijaški dom Tabor, Kotnikova 4, Ljubljana
Kar (Sedmina)
ob 21.00
Lutkovna predstava
Kar (Sedmina)
Lutkovno gledališče Maribor, Avditorij