Petje v zboru za starejše
ob 15.00
Mešana glasba
Petje v zboru za starejše
Andeški hram, Glavni trg 28a, Slovenj Gradec
Koncert samospevov: Aco Bišćević
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Koncert samospevov: Aco Bišćević
Trg francoske revolucije 1, Križanke, Viteška dvorana
Otvoritveni koncert Cellofesta Ljubljana 2019
od 20.00 do 22.00
Klasična glasba
Otvoritveni koncert Cellofesta Ljubljana 2019
Slovenska filharmonija, Kongresni trg 10, Ljubljana
Sankofa razpira krila - koncert afriške glasbe
od 20.00 do 22.00
Etno / glasbe sveta
Sankofa razpira krila - koncert afriške glasbe
Španski borci - Center kulture v Mostah, Ljubljana
Dodaten koncert - Ditka: Ne bodi, kar nisi
od 20.00 do 22.00
Pop in rock
Dodaten koncert - Ditka: Ne bodi, kar nisi
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Dovč & Gombač
ob 20.00
Mešana glasba
Dovč & Gombač
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
JG3o (ex Jarc Gregorin trio)
ob 21.00
Mešana glasba
JG3o (ex Jarc Gregorin trio)
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Drugi vagon - koncert
od 21.00 do 23.00
Mešana glasba
Drugi vagon - koncert
Prulček Bar, Ljubljana
Še traja:
Cellofest Ljubljana 2019
od 9.00 do 0.00
Klasična glasba
Cellofest Ljubljana 2019
Različna prizorišča, Ljubljana
  • 16 Sreda
    Oktober, 2019
Čudoviti svet glasbil
ob 9.30
Mešana glasba
Čudoviti svet glasbil
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Čudoviti svet glasbil
ob 11.30
Mešana glasba
Čudoviti svet glasbil
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Hugo Wolf - koncert
ob 19.00
Klasična glasba
Hugo Wolf - koncert
KPM, Muzej Slovenj Gradec, Rojstna hiša Huga Wolfa, Glavni trg 40, Slovenj Gradec
Sveti krog zdravilnih pesmi tradicije Huni Kuin
ob 19.00
Etno / glasbe sveta
Sveti krog zdravilnih pesmi tradicije Huni Kuin
Dijaški dom Tabor, Kotnikova 4, Ljubljana
Mladi mladim
ob 19.30
Klasična glasba
Mladi mladim
Klub Cankarjevega doma, Ljubljana
Mladi mladim
ob 19.30
Klasična glasba
Mladi mladim
Cankarjev dom, Ljubljana
Mladi mladim
ob 19.30
Klasična glasba
Mladi mladim
Cankarjev dom, Ljubljana
Mladi mladim
ob 19.30
Klasična glasba
Mladi mladim
Cankarjev dom, Ljubljana
Emma Ruth Rundle (ZDA)
ob 20.00
Alternativa, urbana
Emma Ruth Rundle (ZDA)
Metelkova mesto - Gala hala, Ljubljana
Emma Ruth Rundle
ob 20.00
Alternativa, urbana
Emma Ruth Rundle
Metelkova mesto - Gala hala, Ljubljana
Ditka: Ne bodi, kar nisi
ob 20.00
Pop in rock
Ditka: Ne bodi, kar nisi
SiTi Teater BTC, Ljubljana
U pol' devet kod Sabe v Kinu Šiška
ob 20.30
Alternativa, urbana
U pol' devet kod Sabe v Kinu Šiška
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
U Pol' 9 Kod Sabe
ob 20.30
Alternativa, urbana
U Pol' 9 Kod Sabe
Dvorana Komuna, Ljubljana