Jazz v živo - Latino
od 17.00 do 18.00
Jazz, blues
Jazz v živo - Latino
Linhartova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana

Jazz v živo Latino

ob 17.00
Jazz, blues
Jazz v živo Latino
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
Klavirski kvartet Josef Suk
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Klavirski kvartet Josef Suk
Slovenska filharmonija, Dvorana Slavka Osterca, Kongresni trg 10, Ljubljana
Preboj soške fronte
ob 20.00
Alternativa, urbana
Preboj soške fronte
Metelkova mesto - Klub Gromka, Ljubljana
Orkester mandolina Ljubljana
ob 20.00
Mešana glasba
Orkester mandolina Ljubljana
Kinogledališče, Tolmin
Zabranjeno Pušenje @ Kino Šiška 19.3.
od 20.00 do 0.00
Pop in rock
Zabranjeno Pušenje @ Kino Šiška 19.3.
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana

Uri Caine, solo klavir

ob 20.00
Mešana glasba
Uri Caine, solo klavir
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Zabranjeno PuŠEnje
ob 20.00
Alternativa, urbana
Zabranjeno PuŠEnje
Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana
Noreia: irska glasba z naglasom!
ob 21.00
Mešana glasba
Noreia: irska glasba z naglasom!
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
  • 20 Sreda
    Marec, 2019
Lijepom našom-Mostovi kultura
ob 19.00
Mešana glasba
Lijepom našom-Mostovi kultura
Dvorana Golovec, Celje
Solo e da camera, 8. koncert
ob 19.30
Klasična glasba
Solo e da camera, 8. koncert
Dvorana Kazina, Kongresni trg, Ljubljana
Koncert samospevov
ob 19.30
Klasična glasba
Koncert samospevov
Trg francoske revolucije 1, Križanke, Viteška dvorana
Koncert: Zajtrk
ob 20.00
Mešana glasba
Koncert: Zajtrk
Klub Daktari, Krekov trg 7, Ljubljana
Dave Kikoski trio / Svetovno priznani pianist
ob 20.00
Jazz, blues
Dave Kikoski trio / Svetovno priznani pianist
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana
  • 21 Četrtek
    Marec, 2019
Rock'n'roll delavnica
ob 17.00
Pop in rock
Rock'n'roll delavnica
Knjižnica Šiška, Trg Komandanta Staneta 8, Ljubljana
Četrtkova sozvočja
ob 18.00
Mešana glasba
Četrtkova sozvočja
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Materinski dan z vokalisti KUD Coda
ob 19.00
Pop in rock
Materinski dan z vokalisti KUD Coda
Isabella food&wine, Poštna ulica 3, Maribor
Koncert: Arkadijska renesansa in barok
ob 19.00
Klasična glasba
Koncert: Arkadijska renesansa in barok
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2 (upravna stavba), Ljubljana
Modri abonma 5 in izven
ob 19.30
Klasična glasba
Modri abonma 5 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Tobačna Akustika #19: AJD ČAO
ob 20.00
Mešana glasba
Tobačna Akustika #19: AJD ČAO
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana
SoLstafir
ob 20.00
Alternativa, urbana
SoLstafir
Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana
Mirna Bogdanović Group
ob 20.30
Jazz, blues
Mirna Bogdanović Group
Max klub Velenje, Šaleška 3