Valentino Kanzyani @Kurzcshluss na treh gramofonih
do 6.00
Elektronska glasba
Valentino Kanzyani @Kurzcshluss na treh gramofonih
Gospodarsko razstavišče - dvorana Kocka, Ljubljana
Soundhitectures Opening
do 5.00
Elektronska glasba
Soundhitectures Opening
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Crazy Cirkus x Furious Stylez (Las Vegas, USA)
do 5.00
Elektronska glasba
Crazy Cirkus x Furious Stylez (Las Vegas, USA)
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
  • 23 Danes
    November, 2019
Sejem gramofonskih plošč
od 8.00 do 13.00
Sejem
Sejem gramofonskih plošč
Knjižnica Bežigrad, Einspielerjeva ulica 1, Ljubljana
Pomlajevanje z Japonskim cosmo liftingom
od 9.00 do 20.00
Masaža
Pomlajevanje z Japonskim cosmo liftingom
Micelij-Štihova 5-Zupančičeva jama, Ljubljana
Tibetanska refleksna terapija vratu in glave
od 9.00 do 20.00
Masaža
Tibetanska refleksna terapija vratu in glave
Micelij-Štihova 5-Zupančičeva jama, Ljubljana
Europarkov in Hervisov sejem zimske športne opreme
od 9.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Europarkov in Hervisov sejem zimske športne opreme
Nakupovalno središče Europark, Maribor
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Zapri oči in občuti najglobljo igro Sensperience
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz sobe Escape Room Enigmarium
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Delavnica peke kruha v krušni peči
od 9.30 do 13.30
Kuharski tečaj/delavnica
Delavnica peke kruha v krušni peči
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Shiatsu masaža - začetni tečaj
ob 10.00
Strokovno izobraževanje
Shiatsu masaža - začetni tečaj
Ljubljana, točen naslov ob prijavi
LG Fru-Fru: Kroki in prijatelji - razprodano
od 10.00 do 10.30
Lutkovna predstava
LG Fru-Fru: Kroki in prijatelji - razprodano
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana
Pravljica o zlati roži (Škucove packarije)
od 10.00 do 11.30
Predstava za otroke
Pravljica o zlati roži (Škucove packarije)
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Polstenje
od 10.00 do 12.00
Aktivnosti za otroke
Polstenje
Rokodelski center Rogatec
Lončarstvo - prostoročno oblikovanje gline
od 10.00 do 12.00
Aktivnosti za otroke
Lončarstvo - prostoročno oblikovanje gline
Rokodelski center Rogatec, Pot k ribniku 3, Rogatec
Tridnevna kaligrafska delavnica italike
od 10.00 do 12.30
Umetnostna delavnica
Tridnevna kaligrafska delavnica italike
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Izdelava naprednih trdih mil
od 10.00 do 16.00
Strokovno izobraževanje
Izdelava naprednih trdih mil
Naravni Kotiček, Brnčičeva 21, Ljubljana
Sobotna delavnica
od 10.30 do 12.00
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Sprehod po Ljubljani
ob 11.00
Izobraževanje za otroke
Sprehod po Ljubljani
Prečna 7, Ljubljana Center
Dan odprtih vrat Predsedniške palače
od 11.00 do 12.00
Kulturna prireditev
Dan odprtih vrat Predsedniške palače
Urad predsednika Republike Slovenije, Ljubljana
Še ni naslova
od 11.00 do 21.00
Uprizoritev
Še ni naslova
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
SveŽE Ribe: #novulov
od 12.00 do 23.00
Alternativa, urbana
SveŽE Ribe: #novulov
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Obredi ljubezni
od 13.00 do 18.00
Druženja in zmenki
Obredi ljubezni
Čolnarna Tivoli, Park Tivoli Ljubljana
Sekiromet - Axe throwing Europe
od 15.00 do 21.00
Posebne ponudbe
Sekiromet - Axe throwing Europe
Sekiromet - Axe throwing Europe, Ljubljana
Gremo ljubljanskega zmaja spoznat
od 16.00 do 17.30
Aktivnosti za otroke
Gremo ljubljanskega zmaja spoznat
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Kolo sučemo že 70 let
ob 17.00
Kulturna prireditev
Kolo sučemo že 70 let
Prešernovo gledališče Kranj
DRUŽABNI plesi - z Dogodki za Samske
ob 18.00
Druženja in zmenki
DRUŽABNI plesi - z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Plesni center Mimi, Laguna Ježica, Ljubljana
Lutkovna predstava: Zbudi se, Ribica
od 18.00 do 18.30
Lutkovna predstava
Lutkovna predstava: Zbudi se, Ribica
K&k center Šentjanž v Rožu / A
Izzivi v govorni komunikaciji
od 18.00 do 20.00
Osebnostna rast
Izzivi v govorni komunikaciji
Dom kulture Kromberk, ulica Vinka Vodopivca 90, Nova Gorica
Joga - asana, pranajama, meditacija
od 19.00 do 20.30
Umirjene vadbe
Joga - asana, pranajama, meditacija
Gayatri, Trpinčeva 71, Ljubljana - Fužine
Kolo sučemo že 70 let
ob 19.30
Kulturna prireditev
Kolo sučemo že 70 let
Prešernovo gledališče Kranj
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
ob 19.30
Drama
12 jeznih mož, režija Ira Ratej
Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Krekov trg 2, Ljubljana
Kriza srednjih let
ob 20.00
Komedija
Kriza srednjih let
Celjski dom Celje
AVDICIJA
ob 20.00
Komedija
AVDICIJA
Festivalna dvorana, Bled
Hitri zmenki (30-45 let) z Dogodki za Samske
ob 20.00
Druženja in zmenki
Hitri zmenki (30-45 let) z Dogodki za Samske
Dogodki za Samske, Kristalna palača, Ljubljana
Druščina
ob 20.00
Muzikal
Druščina
Kulturni dom Radomlje, Prešernova cesta 43
Življenja in smrti HPD-ja
ob 20.00
Uprizoritev
Življenja in smrti HPD-ja
Klub Gromka, Ljubljana
Poredna Vivi
od 20.00 do 21.20
Komedija
Poredna Vivi
Ljudski dom Šentvid, Ljubljana
Razočarana gospodinja pri seksologu
od 20.00 do 21.30
Komedija
Razočarana gospodinja pri seksologu
Kulturni dom Hrpelje
6. Slowindova pomlad 2019
od 20.00 do 21.30
Klasična glasba
6. Slowindova pomlad 2019
Slovenska filharmonija, Dvorana Slavka Osterca, Kongresni trg 10, Ljubljana
Večer črnega humorja (Postojna)
od 20.00 do 22.00
Komedija
Večer črnega humorja (Postojna)
Kulturni dom Postojna
Eros Ramazzotti - Svetovna turneja
od 20.00 do 23.00
Pop in rock
Eros Ramazzotti - Svetovna turneja
Arena Stožice, Ljubljana
Jamski človek - monokomedija
ob 20.00
Komedija
Jamski človek - monokomedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Gospa z morja
ob 20.00
Drama
Gospa z morja
Veliki oder, Ljubljana
Amelia E.
ob 20.00
Drama
Amelia E.
Mala drama, Ljubljana
Error 404, horor doživetje
od 20.30 do 22.00
Uprizoritev
Error 404, horor doživetje
Zaklonišče II, Argentinski park, Ljubljana
Urban Pulz (Slo)
ob 21.30
Pop in rock
Urban Pulz (Slo)
Orto bar, Ljubljana
Življenja in smrti HPD-ja
ob 21.30
Uprizoritev
Življenja in smrti HPD-ja
Klub Gromka, Ljubljana
El Fuego
od 23.00 do 5.00
Mešana glasba
El Fuego
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Roza
od 23.00 do 5.00
Elektronska glasba
Roza
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana
Sobotna vročica z Erickom Morillom @Kurzschluss
od 23.00 do 6.00
Elektronska glasba
Sobotna vročica z Erickom Morillom @Kurzschluss
Gospodarsko razstavišče - dvorana Kocka, Ljubljana