Tedenski izbor naj dogodkov
Mini godalkanje
ob 17.45
Izobraževanje za otroke
Mini godalkanje
Prečna 7, Ljubljana Center
Marko Bulc: Prva altruistična predstava
ob 18.00
Uprizoritev
Marko Bulc: Prva altruistična predstava
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Evolucija involucije /razvoj spreminjanja
ob 18.00
Kulturna prireditev
Evolucija involucije /razvoj spreminjanja
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Tina Konec: Risbe
od 19.00 do 21.00
Likovna razstava
Tina Konec: Risbe
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Mladi mladim
ob 19.30
Klasična glasba
Mladi mladim
Slovenska filharmonija, dvorana Slavka Osterca, Ljubljana
Sen kresne noči
ob 19.30
Komedija
Sen kresne noči
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
od 19.30 do 21.30
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Sokolski dom, Škofja Loka
Mladi mladim - Pevski večer
ob 19.30
Mešana glasba
Mladi mladim - Pevski večer
Cankarjev dom, Slovenska filharmonija, Ljubljana
Marko Bulc: Prva altruistična predstava
ob 20.00
Uprizoritev
Marko Bulc: Prva altruistična predstava
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18

TRAČ

ob 20.00
Muzikal
TRAČ
Kulturni dom, Mengeš
Jasna Kuljaj: komedija Borka
od 20.00 do 21.15
Komedija
Jasna Kuljaj: komedija Borka
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana

Taša

od 20.00 do 22.30
Pop in rock
Taša
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana
Funk Fu
od 20.00 do 2.00
Mešana glasba
Funk Fu
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Defonija: Jones Jones (zda / lit)
od 21.00 do 23.00
Jazz, blues
Defonija: Jones Jones (zda / lit)
Klub Gromka, AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Še traja:
Rojstvo novih domovin: ustvarjalnost beguncev
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Rojstvo novih domovin: ustvarjalnost beguncev
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Podoba Slovenije v obdobju narodnega prebujenja
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Podoba Slovenije v obdobju narodnega prebujenja
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Tečaj formulacije naravne kozmetike
od 9.00 do 18.00
Strokovno izobraževanje
Tečaj formulacije naravne kozmetike
Magnolija, šola za aromaterapijo in parfumeristiko, Stoženska 11, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
Masaža Pojoče srce
od 11.00 do 20.00
Masaža
Masaža Pojoče srce
Krakovski nasip, Ljubljana
Alzheimer Cafe
od 17.00 do 18.00
Strokovno izobraževanje
Alzheimer Cafe
Četrtna skupnost Polje, Zaloška cesta 267, Ljubljana
Marko Batista: Fluidni delci vulkanskega pepela
od 17.00 do 18.00
Kulturna prireditev
Marko Batista: Fluidni delci vulkanskega pepela
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana