Tedenski izbor naj dogodkov
3. mednarodni simpozij Z naravo do zdravja
od 8.00 do 15.00
Strokovno izobraževanje
3. mednarodni simpozij Z naravo do zdravja
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Tečaji francoščine za otroke in najstnike
od 8.00 do 21.00
Izobraževanje za otroke
Tečaji francoščine za otroke in najstnike
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Jesenski tečaji francoščine
od 8.00 do 21.00
Jezikovni tečaj
Jesenski tečaji francoščine
Francoski inštitut v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Programi za otroke v Centru Brihte
od 9.00 do 15.00
Izobraževanje za otroke
Programi za otroke v Centru Brihte
Zavod SI-OR, Komenskega 44, Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
od 9.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room
Enigmarium, Trdinova 8, Ljubljana
Vpis v glasbene urice za malčke (0-5 let)
od 10.00 do 19.00
Izobraževanje za otroke
Vpis v glasbene urice za malčke (0-5 let)
Center Premik, Neubergerjeva 9, LJUBLJANA Bežigrad
Vpis v glasbene urice za malčke (0-5 let)
od 10.00 do 19.00
Izobraževanje za otroke
Vpis v glasbene urice za malčke (0-5 let)
Center Alternativa - Zdravje, Škerjančevo 1c, Radomlje
Tečaj ruščine za otroke
od 10.00 do 20.00
Izobraževanje za otroke
Tečaj ruščine za otroke
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Vpis na jesenski tečaji ruščine v Ljubljani
od 10.00 do 20.00
Jezikovni tečaj
Vpis na jesenski tečaji ruščine v Ljubljani
Ruski ekspres, Proletarska c 4., Ljubljana
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
od 10.00 do 22.00
Druženja in zmenki
Pobeg iz zaklenjene sobe - escape room Maribor
Vetrinjska ulica 8, Maribor
CoFestival: Koreografija, BABY! Epizoda 6
od 12.00 do 23.00
Plesna predstava
CoFestival: Koreografija, BABY! Epizoda 6
Projektni prostor DUM, Ljubljana
Jana Jevtović in Celina Larrerović: Koreografija, Baby! Epizoda 6 / Slava Materinstvu
od 12.00 do 23.00
Elektronska glasba
Jana Jevtović in Celina Larrerović: Koreografija,...
Projektni prostor DUM, Ljubljana
Masaža hotel Lev Ljubljana
ob 15.00
Masaža
Masaža hotel Lev Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij
od 15.00 do 16.00
Muzejska razstava
Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Massage in Ljubljana
ob 16.00
Masaža
Massage in Ljubljana
Hotel Lev, Vošnjakova ulica 1, Ljubljana
Slikanje, začetni tečaj / art:tečaji
od 16.00 do 18.15
Umetnostna delavnica
Slikanje, začetni tečaj / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Tečaj AF / arhitekturnega risanja / art:tečaji
od 16.00 do 18.15
Umetnostna delavnica
Tečaj AF / arhitekturnega risanja / art:tečaji
Art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, Ljubljana
Začetni tečaj ThetaHealing
ob 17.00
Osebnostna rast
Začetni tečaj ThetaHealing
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Sanjski avto: Veliki finale
ob 17.00
Posebne ponudbe
Sanjski avto: Veliki finale
Trg mladih, Ljubljana
Španščina za predšolske otroke
od 17.30 do 18.15
Izobraževanje za otroke
Španščina za predšolske otroke
Zavod SI-OR, Komenskega 44, Ljubljana
Pocestnica Ready-made galerija na prostem
od 18.00 do 19.00
Uprizoritev
Pocestnica Ready-made galerija na prostem
Trg francoske revolucije, Ljubljana
Pesmi živih mrtvecev
ob 19.30
Komedija
Pesmi živih mrtvecev
Prešernovo gledališče Kranj
Rent
ob 19.30
Muzikal
Rent
MGL (Veliki oder), Ljubljana
Modri 1 in izven
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
Modri 1 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Tvoj bodoči bivši mož
od 19.30 do 21.30
Komedija
Tvoj bodoči bivši mož
Kulturni dom Šmarje pri Jelšah
Hlapci
ob 19.30
Drama
Hlapci
Veliki oder, Ljubljana
Rosana Hribar / Nick Upper: TOBELIJA
od 20.00 do 21.00
Plesna predstava
Rosana Hribar / Nick Upper: TOBELIJA
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2
Striptiz
od 20.00 do 21.15
Komedija
Striptiz
Kulturni dom Hrvatini, Hrvatini 148, Ankaran
Radio Mondo in Lara Janković
od 20.00 do 21.30
Šansoni, kantavtorstvo
Radio Mondo in Lara Janković
Kavarna Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
Ansambel Terca s prijatelji
od 20.00 do 23.00
Mešana glasba
Ansambel Terca s prijatelji
Bar PRULČEK, Ljubljana
Slovenski večer & Donačka
od 20.00 do 23.30
Narodno-zabavna
Slovenski večer & Donačka
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora
Županova Micka
ob 20.00
Drama
Županova Micka
Mala drama, Ljubljana
Spovednica - Premiera!
od 22.00 do 5.00
Elektronska glasba
Spovednica - Premiera!
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana
Dirty Sprite 2 with DENZ
od 23.00 do 6.00
Alternativa, urbana
Dirty Sprite 2 with DENZ
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana