Ultima tanda
od 11.00 do 19.00
Tematska razstava
Ultima tanda
Galerija Spomeniškovarstvenega centra, Trg francoske revolucije 3, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Razstava kaktusov
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava kaktusov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava orhidej
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava orhidej
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Mesec jesenskih barv
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Mesec jesenskih barv
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Virtualna razstava, 150 let Dramatičnega društva
od 9.00 do 17.00
Tematska razstava
Virtualna razstava, 150 let Dramatičnega društva
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
Jože Babič - gledališki človek, virtualna razstava
od 9.00 do 17.00
Tematska razstava
Jože Babič - gledališki človek, virtualna razstava
Slovenski gledališki inštitut, Mestni trg 17, Ljubljana
Tomaž Lavrič: Tolpa mladega Ješue
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Tomaž Lavrič: Tolpa mladega Ješue
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Švicarija: skupnost, umetnost in narava
Ustvarjalni center Švicarija, Pod turnom 4, Ljubljana
Ivan Cankar
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Ivan Cankar
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Zavedanje motrečega očesa
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Zavedanje motrečega očesa
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Tadej Pogačar: CODE:RED
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Tadej Pogačar: CODE:RED
Mestna galerija Ljubljana
Bogdan Borčić: Od školjke do pike
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Bogdan Borčić: Od školjke do pike
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Takle mamo …#3: Dorijan Šiško
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Takle mamo …#3: Dorijan Šiško
TAM-TAMova Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Robert Žvokelj: Vidna sporočila
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Robert Žvokelj: Vidna sporočila
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Slovenci, začenjajo se novi časi … (1918-1920)
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Slovenci, začenjajo se novi časi … (1918-1920)
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Tanja Devetak: LJubaNit
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Tanja Devetak: LJubaNit
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Navdihujoča racionalnost
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Navdihujoča racionalnost
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Pogovarjajmo se v madžarščini!
od 11.00 do 19.00
Tematska razstava
Pogovarjajmo se v madžarščini!
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Ivana Armanini: She Must Be Mad
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Ivana Armanini: She Must Be Mad
DobraVaga, Ljubljana
Skrivnostni šov Rotopol
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Skrivnostni šov Rotopol
DobraVaga, Ljubljana
  • 20 Sobota
    Oktober, 2018
Razstava Body Worlds Vital
ob 9.00
Tematska razstava
Razstava Body Worlds Vital
Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
Zmaj več kot le mitološko bitje
ob 10.00
Tematska razstava
Zmaj več kot le mitološko bitje
Ljubljanski grad, Grajska planota 1, p.p. 72, Ljubljana
Ultima tanda
ob 11.00
Tematska razstava
Ultima tanda
Galerija Spomeniškovarstvenega centra, Trg francoske revolucije 3, Ljubljana
STEKLENIK - Otvoritev galerije
ob 12.00
Tematska razstava
STEKLENIK - Otvoritev galerije
Steklenik, galerija za zvok bioakustiko in umetnost, Rastlinjak Tivoli, Cesta 27. aprila 2, Ljubljana