Še traja:
Velikani morskih globin
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Velikani morskih globin
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dinozavri
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Dinozavri
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava orhidej
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava orhidej
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava kaktusov
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava kaktusov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Cvetlične iluzije
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Cvetlične iluzije
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Ferry Souvan - 100 let
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Ferry Souvan - 100 let
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Mesec jesenskih barv
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Mesec jesenskih barv
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Idr'je, Idr'je! 50 let košarke v Idriji
od 9.00 do 18.00
Tematska razstava
Idr'je, Idr'je! 50 let košarke v Idriji
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Razstava rokodelske skupine in likovne sekcije
od 9.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava rokodelske skupine in likovne sekcije
Pungartnikova hiša, Stari trg 17, Lukovica
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Zoran Smiljanić: Ustava v stripu
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
10 let igrive arhitekture
od 10.00 do 13.00
Tematska razstava
10 let igrive arhitekture
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
8 desetletij Miroslava Cerarja
od 10.00 do 13.00
Tematska razstava
8 desetletij Miroslava Cerarja
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Kreatorji
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Kreatorji
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Plečnik in sveto. Jože Plečnik, slovenski arhitekt
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Plečnik in sveto. Jože Plečnik, slovenski arhitekt
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Od skice do lutke: Lutkovno gledališče Zapik
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Od skice do lutke: Lutkovno gledališče Zapik
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Prešernovi nagrajenci iz slovenske Istre
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Prešernovi nagrajenci iz slovenske Istre
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Tinta X Umetnica Na Mesec Zhang Chen: Kukalo
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Tinta X Umetnica Na Mesec Zhang Chen: Kukalo
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Tinta X Zine Vitrine Daria Tommasi: Letni časi
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Tinta X Zine Vitrine Daria Tommasi: Letni časi
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Sosledja
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Sosledja
Galerija DobraVaga, Ljubljana
  • 22 Torek
    Oktober, 2019
Dan požarne varnosti
ob 9.00
Tematska razstava
Dan požarne varnosti
Nakupovalno središče Europark, Maribor
Jaka Babnik: Pigmalion
ob 10.00
Tematska razstava
Jaka Babnik: Pigmalion
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana