Še traja:
Razstava slik Taje Ivančič in skulptur Nivee Kofol
od 8.00 do 16.00
Likovna razstava
Razstava slik Taje Ivančič in skulptur Nivee Kofol
Galerija Krka Ljubljana, Dunajska cesta 65
Irena Majcen - Ključ
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Irena Majcen - Ključ
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Izginotja - slikarska razstava Kaye Tokuhisa
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Izginotja - slikarska razstava Kaye Tokuhisa
Kavarna NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Jure Engelsberger in Veronika Vesel Potočnik
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Jure Engelsberger in Veronika Vesel Potočnik
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Črtomir Frelih: FoxBox
od 10.00 do 14.00
Likovna razstava
Črtomir Frelih: FoxBox
Galerija Srečišče, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Otvoritev razstave z Ex-tempora Lož
od 10.00 do 16.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave z Ex-tempora Lož
Grad Snežnik, Kozarišče 67, Loška dolina
Le Petit Mignon: Cross pollination
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Le Petit Mignon: Cross pollination
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Metka Krašovec: Potovanje, Risbe in slike
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Metka Krašovec: Potovanje, Risbe in slike
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Hic procul a curis/Tukaj, daleč od skrbi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hic procul a curis/Tukaj, daleč od skrbi
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Ištvan Išt Huzjan: Mere, samostojna razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Ištvan Išt Huzjan: Mere, samostojna razstava
Mestna galerija Ljubljana
Maria Bonomi: Za vedno grafika
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Maria Bonomi: Za vedno grafika
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Franci Zagoričnik (1933 1997) Podobe besed
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Franci Zagoričnik (1933 1997) Podobe besed
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Sašo Vrabič: Ne-Bo
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Sašo Vrabič: Ne-Bo
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
MG+: Dediščina 1989
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Dediščina 1989
Moderna galerija, Ljubljana
Dvogovor 2016/17
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dvogovor 2016/17
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Nina Čelhar in Boris Beja: Nekonkretno
od 11.00 do 17.00
Likovna razstava
Nina Čelhar in Boris Beja: Nekonkretno
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Pustolovščina odkrivanja: Izbor iz zasebne zbirke
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Pustolovščina odkrivanja: Izbor iz zasebne zbirke
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Le Petit Mignon: Cross Pollination
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Le Petit Mignon: Cross Pollination
DobraVaga, Ljubljana
Linnch: Third Eye Crying
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
Linnch: Third Eye Crying
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Marina Milev: Tekmovanje repov
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Marina Milev: Tekmovanje repov
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto
  • 28 Sreda
    Junij, 2017
Avanti grafika!
ob 19.00
Likovna razstava
Avanti grafika!
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana