Javno vodstvo po razstavi Monument Drago Tršar
od 18.00 do 19.00
Likovna razstava
Javno vodstvo po razstavi Monument Drago Tršar
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Irwin: Iz kolekcije Matjaža Gantarja in Adriatica
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Irwin: Iz kolekcije Matjaža Gantarja in Adriatica
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Alenka Ana Stante - razstava
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Alenka Ana Stante - razstava
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Narodna galerija v Arboretumu
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Narodna galerija v Arboretumu
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Lila Prap: Zmaji?!
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Lila Prap: Zmaji?!
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Stop And Go, umetnost animiranih gif-ov
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Stop And Go, umetnost animiranih gif-ov
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
Tina Mohorović, Anonimi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tina Mohorović, Anonimi
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
PRE/LOM
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
PRE/LOM
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
P l a t e au r e s i d u e - Alma mater
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
P l a t e au r e s i d u e - Alma mater
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Tanja Pak: meddih
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Pak: meddih
Galerija TR3, Trg republike 3, Ljubljana
Nebeška bitja. Ne človek ne žival
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Nebeška bitja. Ne človek ne žival
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Tina Kolenik: PROMENADA, Cikel selfijev
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tina Kolenik: PROMENADA, Cikel selfijev
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Iz ateljeja: Duba Sambolec - Nelagodje v času
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Iz ateljeja: Duba Sambolec - Nelagodje v času
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Ivan Cankar in Evropa
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ivan Cankar in Evropa
Cankarjev dom, Ljubljana
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Nina Urh: RavnoteŽJa
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Nina Urh: RavnoteŽJa
DobraVaga, Ljubljana
Petra Korent: Zbogom Cipa
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Petra Korent: Zbogom Cipa
DobraVaga, Ljubljana
Matej Bizovičar: Ribogunci
od 20.30 do 0.00
Likovna razstava
Matej Bizovičar: Ribogunci
Soteska, Ljubljana
  • 20 Ponedeljek
    Avgust, 2018
Kaja Berden: Pravljična Ljubljana
ob 19.00
Likovna razstava
Kaja Berden: Pravljična Ljubljana
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana