Ciril Horjak - dr. Horowitz: Risbe v Soboto
od 18.00 do 20.00
Likovna razstava
Ciril Horjak - dr. Horowitz: Risbe v Soboto
Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4
Mona: Hokuspokus
od 19.00 do 20.00
Likovna razstava
Mona: Hokuspokus
DobraVaga, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Bojan Bensa: Obisk neme živali
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Bojan Bensa: Obisk neme živali
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Razstava ilustracij Polone Lovšin Deklica in deček
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Razstava ilustracij Polone Lovšin Deklica in deček
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
6. Mednarodni festival likovnih umetnosti Kranj
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
6. Mednarodni festival likovnih umetnosti Kranj
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
PORTRETI / Matevž Škufca slike / 6.11. - 15.12.
od 9.00 do 12.00
Likovna razstava
PORTRETI / Matevž Škufca slike / 6.11. - 15.12.
Galerija hiša sonca Logatec, Notranjska 14
Vipavska krajina v delih Vena Pilona
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Vipavska krajina v delih Vena Pilona
Pilonova galerija Ajdovščina
Narava v nebo, človek vase
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Narava v nebo, človek vase
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
Branko Šuster: Reliefi in kolaži
od 10.00 do 12.00
Likovna razstava
Branko Šuster: Reliefi in kolaži
Finžgarjeva galerija, Trnovo, Kolezijska 1, Ljubljana
Umetnikove skice
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Umetnikove skice
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
+MSUM: Janez Janša
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Janez Janša
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
+MSUM: Oktober
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Oktober
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Razstava Bogdana Čobala
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava Bogdana Čobala
Galerija DLUM, Židovska ulica 10, Maribor
Igor Banfi. Notranje pokrajine
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Igor Banfi. Notranje pokrajine
UGM Studio, Trg Leona Štuklja 2, Maribor
Razstava Nikolaja Mašukova
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava Nikolaja Mašukova
Paviljon NOB, Predilniška cesta 12, Tržič
France Kralj, Intimno (prenos razstave)
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
France Kralj, Intimno (prenos razstave)
Galerija Hest, Židovska ulica 1, Maribor
Kolumbova hči Alma M. Karlin
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Kolumbova hči Alma M. Karlin
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Latentno
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Latentno
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Exsectus
od 10.00 do 22.00
Likovna razstava
Exsectus
Layerjeva hiša, Kranj
Simon Kocjančič: Down & Behind
od 11.00 do 20.00
Likovna razstava
Simon Kocjančič: Down & Behind
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Mark Požlep - Blueprint For Revolution
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Mark Požlep - Blueprint For Revolution
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Evgen Čopi Gorišek: TOYS
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Evgen Čopi Gorišek: TOYS
DobraVaga, Ljubljana
Adrijan Praznik in Ivana Bajec: Adrijan in Ivana
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
Adrijan Praznik in Ivana Bajec: Adrijan in Ivana
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Zgodovinska skrivnost Somerije
od 17.00 do 20.00
Likovna razstava
Zgodovinska skrivnost Somerije
Galerija Diwan, Karunova ulica 10 a, Ljubljana-Trnovo
  • 22 Sreda
    November, 2017
Odprtje razstave
ob 19.00
Likovna razstava
Odprtje razstave
Galerija Riemer, Slovenske Konjice
Tina Konec: Risbe
ob 19.00
Likovna razstava
Tina Konec: Risbe
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Odstranitev / Goran Trbuljak, Ištvan Išt Huzjan
ob 20.00
Likovna razstava
Odstranitev / Goran Trbuljak, Ištvan Išt Huzjan
Projektni prostor DUM, Kolodvorska 6, Ljubljana