(Avto)portret tako in drugače
od 13.00 do 15.00
Likovna razstava
(Avto)portret tako in drugače
Pilonova galerija Ajdovščina
Razstava DLUM’99 OLD - Nagrajenci
ob 17.00
Likovna razstava
Razstava DLUM’99 OLD - Nagrajenci
Galerija DLUM, Židovska ulica 10, Maribor
Oto Vogrin, otvoritev razstave
od 18.00 do 20.00
Likovna razstava
Oto Vogrin, otvoritev razstave
Galerija FO.VI, Strnišče
Še traja:
Plateauresidue_ Nomen est omen
od 7.00 do 15.00
Likovna razstava
Plateauresidue_ Nomen est omen
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Stojan Špegel - Industrijski motiv
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Stojan Špegel - Industrijski motiv
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Vidna in nevidna resničnost!?
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Vidna in nevidna resničnost!?
Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota, Zvezna ulica 10, Murska Sobota
Mojca Fo: Bušijevi in ostali pravljični svetovi
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Mojca Fo: Bušijevi in ostali pravljični svetovi
MKL, Knjižnica Prežihov Voranc, Tržaška 47a, Ljubljana
Milan Samar: Narava, divjad, portreti
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Milan Samar: Narava, divjad, portreti
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Razstava Janeza Bernika
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Razstava Janeza Bernika
Galerija Staneta Kregarja, ZAvod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Alenka Gerlovič (1919-2010) v Umetniški zbirki NLB
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Alenka Gerlovič (1919-2010) v Umetniški zbirki NLB
NLB Galerija Avla, Trg republike 2, Ljubljana
Marko Jakše: Proti toku
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Marko Jakše: Proti toku
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Marko Jakše: Proti toku
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Marko Jakše: Proti toku
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Jaka Vatovec: Plevel
od 10.00 do 13.00
Likovna razstava
Jaka Vatovec: Plevel
Hiša kulture v Pivki, Pivka
Dimitry Orlač
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dimitry Orlač
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Živa Božičnik Rebec: Topical Applications 2
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Živa Božičnik Rebec: Topical Applications 2
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Hlebinska naiva
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hlebinska naiva
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Ideja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ideja
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Zajčja luknja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Zajčja luknja
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Andrej Štular: Kolaps
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Kolaps
Obzidje AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Tadej Vaukman, Ritual očiščevanja
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Tadej Vaukman, Ritual očiščevanja
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
SveŽE Ribe: #novulov
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
SveŽE Ribe: #novulov
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Ema Kobal: Izgubljena rokavička
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Ema Kobal: Izgubljena rokavička
Galerija DobraVaga, Ljubljana
Peter Ferlan: Resnični problemi
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Peter Ferlan: Resnični problemi
Galerija DobraVaga, Ljubljana
  • 29 Sreda
    Januar, 2020
Marin Ivasović
ob 16.00
Likovna razstava
Marin Ivasović
Galerija RRRudolf, Vojašniška ulica 12, Maribor
Živel strip! Živela Animacija! 2020
ob 19.00
Likovna razstava
Živel strip! Živela Animacija! 2020
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana