Kristina Rutar : O izvoru vrst
od 18.00 do 20.00
Likovna razstava
Kristina Rutar : O izvoru vrst
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
Prisotnosti, Metka Krašovec in umetniki
ob 19.00
Likovna razstava
Prisotnosti, Metka Krašovec in umetniki
KIBLA PORTAL Valvasorjeva ulica 40, Maribor
Še traja:
Voyage... voyage... potovanje
od 7.00 do 22.00
Likovna razstava
Voyage... voyage... potovanje
Kavarna Dvor Tacen, Pot sodarjev 2, 1211 Ljubljana - Šmartno
Likovni zapisi Lojzeta Kalinška
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Likovni zapisi Lojzeta Kalinška
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Risarske muhe
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Risarske muhe
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Narodna galerija v Arboretumu
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Narodna galerija v Arboretumu
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava prejemnikov nagrade in priznanj RJ2018
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Razstava prejemnikov nagrade in priznanj RJ2018
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
NI : UI ? Razstava likovnih del dijakinj in dij
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
NI : UI ? Razstava likovnih del dijakinj in dij
Pilonova galerija Ajdovščina
(Re)Interpretacija Pilonove krajine Virtualna r
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
(Re)Interpretacija Pilonove krajine Virtualna r
Pilonova galerija Ajdovščina
Dragica Čadež: Olesenele sence 1998 2018
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Dragica Čadež: Olesenele sence 1998 2018
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Name Mine is smaller than yours
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Name Mine is smaller than yours
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Andrej Trobentar: Gradim hišo v vsemirju
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Andrej Trobentar: Gradim hišo v vsemirju
Bežigrajska galerija 1, Ljubljana
David Lynch: Ogenj na odru
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
David Lynch: Ogenj na odru
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Dogaja se / It is Happening #2: Klara Debeljak
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dogaja se / It is Happening #2: Klara Debeljak
Vegova ulica (nasproti Glasbene matice), Ljubljana
MG+: Marij Pregelj: Retrospektiva
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
MG+: Marij Pregelj: Retrospektiva
Moderna galerija, Ljubljana
Bojan Golija - Retrospektiva
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Bojan Golija - Retrospektiva
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
+MSUM: Valovi. Milenko Matanovič
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: Valovi. Milenko Matanovič
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
ALIUS, razstava likovnih del štipendistov MOL
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
ALIUS, razstava likovnih del štipendistov MOL
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Razstava Nagrajenci Dlum 2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava Nagrajenci Dlum 2016
Galerija DLUM, Židovska ulica 10, Maribor
Helena Tahir: V vrtincu / In the Whirl
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Helena Tahir: V vrtincu / In the Whirl
Lamutov likovni salon Galerije Božidar Jakac, Kostanjevica na Krki
Dragica Čadež: Olesenele sence 1998 - 2018
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Dragica Čadež: Olesenele sence 1998 - 2018
Ljubljanski grad, Peterokotni stolp, Ljubljana
Slovenstvo, Ivan Cankar in Janez Boljka
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Slovenstvo, Ivan Cankar in Janez Boljka
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Telesnost in erotika v kiparstvu
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Telesnost in erotika v kiparstvu
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Meštrović Plečnik
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Meštrović Plečnik
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Gani Llalloshi, Nostalgie
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Gani Llalloshi, Nostalgie
Galerija Hest, Židovska ulica 8, Ljubljana
Dušan Fišer, Deep black
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Dušan Fišer, Deep black
Galerija Hest, Židovska ulica 1, Maribor
Razstava ’’Na meji’’ Laszla Hermana
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava ’’Na meji’’ Laszla Hermana
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Sodobna slovaška umetnost
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Sodobna slovaška umetnost
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Suzana Brborović: Centralizacija
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Suzana Brborović: Centralizacija
Kamera, Ljubljana
  • 21 Sobota
    April, 2018
Aleksander Baumkirher - Universe art, slikarska ra
ob 19.00
Likovna razstava
Aleksander Baumkirher - Universe art, slikarska ra
Bar Kavarn@.net, Ankaran, Regentova ulica 4a