Odpade: Koncertni atelje Društva slovenskih skladateljev
od 19.00 do 21.00
Klasična glasba
Odpade: Koncertni atelje Društva slovenskih...
Mestni muzej Ljubljana, atrij, Gosposka 15
Dobimo se na Magistratu - odpovedano!
ob 19.30
Klasična glasba
Dobimo se na Magistratu - odpovedano!
Rdeča dvorana Magistrata, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Artes Dei
od 9.00 do 16.00
Klasična glasba
Artes Dei
Atrij in Viteška dvorana Križank, Ljubljana
  • 22 Četrtek
    Oktober, 2020
Žiga Kališnik, tuba
ob 18.30
Klasična glasba
Žiga Kališnik, tuba
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
  • 23 Petek
    Oktober, 2020
Odpade: Pretežno vokalni cikel - PVC 2
ob 19.30
Klasična glasba
Odpade: Pretežno vokalni cikel - PVC 2
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
  • 24 Sobota
    Oktober, 2020
Odpade: Sobotne izobraževalne matineje - SIM 1
ob 11.00
Klasična glasba
Odpade: Sobotne izobraževalne matineje - SIM 1
Marmorna dvorana, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
  • 26 Ponedeljek
    Oktober, 2020
Prisluhnimo v Operi - Odpovedano!
ob 19.30
Klasična glasba
Prisluhnimo v Operi - Odpovedano!
Orfejev salon SNG Opera in balet Ljubljana
  • 28 Sreda
    Oktober, 2020
Odpade: Sodobne orkestrske skladbe - SOS 1
ob 19.30
Klasična glasba
Odpade: Sodobne orkestrske skladbe - SOS 1
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 05 Četrtek
    November, 2020
Mak Muni Mihevc, klavir
ob 18.30
Klasična glasba
Mak Muni Mihevc, klavir
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Same mogočne skladbe - SMS 2
ob 19.30
Klasična glasba
Same mogočne skladbe - SMS 2
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 06 Petek
    November, 2020
Same mogočne skladbe - SMS 2
ob 19.30
Klasična glasba
Same mogočne skladbe - SMS 2
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 12 Četrtek
    November, 2020
Žan Pečenik, evfonij
ob 18.30
Klasična glasba
Žan Pečenik, evfonij
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Filharmonični klasični koncerti - FKK 2
ob 19.30
Klasična glasba
Filharmonični klasični koncerti - FKK 2
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 13 Petek
    November, 2020
Filharmonični klasični koncerti - FKK 2
ob 19.30
Klasična glasba
Filharmonični klasični koncerti - FKK 2
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 19 Četrtek
    November, 2020
Trio Tempestoso
ob 18.30
Klasična glasba
Trio Tempestoso
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
  • 20 Petek
    November, 2020
Pretežno vokalni cikel - PVC 3
ob 19.30
Klasična glasba
Pretežno vokalni cikel - PVC 3
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
  • 21 Sobota
    November, 2020
Il Pomo d’Oro
ob 10.00
Klasična glasba
Il Pomo d’Oro
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 22 Nedelja
    November, 2020
Wajdi Mouawad: VSI PTICE
ob 19.00
Klasična glasba
Wajdi Mouawad: VSI PTICE
Križevniška cerkev, Križanke, Ljubljana
  • 26 Četrtek
    November, 2020
Andraž Malgaj, harmonika
ob 18.30
Klasična glasba
Andraž Malgaj, harmonika
Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana
Same mogočne skladbe - SMS 3
ob 19.30
Klasična glasba
Same mogočne skladbe - SMS 3
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana