Brez
od 20.00 do 21.00
Uprizoritev
Brez
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, Ljubljana
  • 25 Ponedeljek
    Marec, 2019
Večer nesrečnih koncev #2: Antični miti
ob 20.00
Uprizoritev
Večer nesrečnih koncev #2: Antični miti
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
  • 27 Sreda
    Marec, 2019
Psiho
ob 20.00
Uprizoritev
Psiho
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
  • 28 Četrtek
    Marec, 2019
Maraton v režiji Marka Bulca
ob 17.00
Uprizoritev
Maraton v režiji Marka Bulca
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Psiho
ob 20.00
Uprizoritev
Psiho
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
  • 29 Petek
    Marec, 2019
Psiho
ob 20.00
Uprizoritev
Psiho
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
  • 30 Sobota
    Marec, 2019
Psiho
ob 20.00
Uprizoritev
Psiho
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
  • 31 Nedelja
    Marec, 2019
Psiho
ob 20.00
Uprizoritev
Psiho
Gledališče Glej, Gregorčičeva 3, Ljubljana
  • 01 Ponedeljek
    April, 2019
49. TSD Dan nominirancev
ob 16.00
Uprizoritev
49. TSD Dan nominirancev
Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana
  • 03 Sreda
    April, 2019
49. TSD Dan nominirancev
ob 17.00
Uprizoritev
49. TSD Dan nominirancev
Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana
  • 05 Petek
    April, 2019
Mladinsko Showcase: Predstava za turiste
ob 19.00
Uprizoritev
Mladinsko Showcase: Predstava za turiste
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Mladinsko Showcase: 6
ob 21.00
Uprizoritev
Mladinsko Showcase: 6
Nova pošta, na zemljepisnih koordinatah 46 3' 43,171'' s. z. š. in 14 30' 44,054'' v. z. d., Ljubljana
  • 06 Sobota
    April, 2019
InterKlepec
ob 17.00
Uprizoritev
InterKlepec
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18
Mladinsko Showcase: Preklet naj bo izdajalec ...
ob 18.00
Uprizoritev
Mladinsko Showcase: Preklet naj bo izdajalec ...
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Mladinsko Showcase: Krajine svobode
ob 20.00
Uprizoritev
Mladinsko Showcase: Krajine svobode
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana