Animateka I Dušan Kastelic: pregledna razstava
od 18.00 do 20.30
Likovna razstava
Animateka I Dušan Kastelic: pregledna razstava
Moderna galerija, Ljubljana
Umetnost v ambientu
od 7.00 do 22.00
Likovna razstava
Umetnost v ambientu
Kavarna Dvor Tacen, Pot sodarjev 2, 1211 Ljubljana - Šmartno
Še traja:
BAUNET
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
BAUNET
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
Cerkljanski laufarji v klekljanih podobah
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Cerkljanski laufarji v klekljanih podobah
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Dame in čipke
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Dame in čipke
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Vitrine spomina
od 9.00 do 19.00
Tematska razstava
Vitrine spomina
Knjižnica Kočevje
Dame in čipke
od 9.00 do 18.00
Tematska razstava
Dame in čipke
Grad Gewerkenegg, Idrija
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
od 9.00 do 17.00
Razstava za otroke
Razstava: Iz pravljice v zeleno mesto
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63, Ljubljana
Janez Bogataj: Že dolgo nismo videli in slišali…
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Janez Bogataj: Že dolgo nismo videli in slišali…
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Drevo, fotografska razstava
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Drevo, fotografska razstava
Jakopičevo sprehajališče v parku Tivoli, Ljubljana
Zlati prah
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Zlati prah
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Bonboni vseh generacij: 140 let Šumija
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Bonboni vseh generacij: 140 let Šumija
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Centri grafike
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Centri grafike
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Čipka
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Čipka
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Jaslice
od 10.00 do 21.00
Kiparska razstava
Jaslice
Grajsko dvorišče, Ljubljanski grad, Ljubljana
Frank Uwe Laysiepen - Ulay
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Frank Uwe Laysiepen - Ulay
Mestna galerija Ljubljana

Ariadnina nit se nadaljuje

od 10.00 do 14.00
Instalacija
Ariadnina nit se nadaljuje
Peterokotni stolp, Ljubljana
Razstava Nemci in partizani
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Razstava Nemci in partizani
Mestna hiša, Kranj
Dvoboj: Yasmin Martin Vodopivec vs. Matjaž Brulc
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Dvoboj: Yasmin Martin Vodopivec vs. Matjaž Brulc
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nova doba prihaja! Industrija - delo - kapital
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Skoraj vse o zvoku
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Skoraj vse o zvoku
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Skupni prostori
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Skupni prostori
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 10.00 do 14.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Brotfabrik Wien, Absberggasse 27/9/2, Wien-Dunaj
Z Elanom do zvezd
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Z Elanom do zvezd
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Nikoli jim ni bilo bolje?
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Nikoli jim ni bilo bolje?
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Javna vodstva po razstavi Tone Lapajne
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Javna vodstva po razstavi Tone Lapajne
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Arhitektura inventura 2014 16
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Arhitektura inventura 2014 16
Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Eta Sadar Breznik: " Ariadnina nit se nadaljuje"
od 10.00 do 21.00
Instalacija
Eta Sadar Breznik: " Ariadnina nit se...
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Tone Lapajne: Spomin zemlje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tone Lapajne: Spomin zemlje
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Voden ogled Plečnikove hiše
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Voden ogled Plečnikove hiše
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Bodi umetnik igraj se z mano
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Bodi umetnik igraj se z mano
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Izjemna arheološka najdba na ogled
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Izjemna arheološka najdba na ogled
Grad Khislstein, Tomšičeva 44, 4000
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Radež: Samouresničljive prerokbe
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Vizije so 11: UKC - kako naprej?
od 10.00 do 13.00
Arhitekturna razstava
Vizije so 11: UKC - kako naprej?
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
MG+: Novi prostori, nove podobe
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
MG+: Novi prostori, nove podobe
Moderna galerija, Ljubljana
Nikola Tesla človek prihodnosti
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Nikola Tesla človek prihodnosti
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Rok Zelenko - Pictia
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Rok Zelenko - Pictia
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
Melange Expanded Transformacija resničnosti
od 10.00 do 21.00
Tematska razstava
Melange Expanded Transformacija resničnosti
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Ogled Muzeja pošte in telekomunikacij v času Miklavževega sejma
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Ogled Muzeja pošte in telekomunikacij v času...
Tehniški muzej Slovenije - muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
od 10.00 do 14.00
Likovna razstava
Melange Expanded-Transformacija resničnosti
Peterokotni stolp, Kazemate na Ljubljanskem gradu, Ljubljana
Anja Jerčič Jakob: Preraščanje
od 10.00 do 17.00
Likovna razstava
Anja Jerčič Jakob: Preraščanje
Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Leon Vidmar - Slovo
od 10.00 do 14.00
Tematska razstava
Leon Vidmar - Slovo
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Michael Kos: Razširitev območja somraka
od 10.00 do 17.00
Instalacija
Michael Kos: Razširitev območja somraka
Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Edinstvena Plečnikova hiša
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Edinstvena Plečnikova hiša
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Čipkaste vezi
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Čipkaste vezi
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Duša Jesih: Med vrsticami, Slike 2012 2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Duša Jesih: Med vrsticami, Slike 2012 2016
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Tugo Šušnik. Krog v podobi. Slike 1980 2015
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tugo Šušnik. Krog v podobi. Slike 1980 2015
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Oblikovalska identiteta
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Oblikovalska identiteta
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
+MSUM: David Maljković, Again and Again
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
+MSUM: David Maljković, Again and Again
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
+MSUM: Pionirji računalniške umetnosti
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
+MSUM: Pionirji računalniške umetnosti
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Nova stvarnost
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Nova stvarnost
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Neža Žehelj: Animalistic
od 10.00 do 13.00
Tematska razstava
Neža Žehelj: Animalistic
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Mimogrede z Adrijanom Praznikom
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Mimogrede z Adrijanom Praznikom
TAM-TAM Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Re:ciklarnica - prva petletka (razstava)
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Re:ciklarnica - prva petletka (razstava)
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Tao G. Vrhovec Sambolec: Ritmi prisotnosti
od 12.00 do 20.00
Likovna razstava
Tao G. Vrhovec Sambolec: Ritmi prisotnosti
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Mladi vizualni umetniki na Goriškem
od 15.00 do 18.00
Likovna razstava
Mladi vizualni umetniki na Goriškem
Pilonova galerija Ajdovščina