Sonoseizmična Zemlja
od 19.00 do 22.00
Instalacija
Sonoseizmična Zemlja
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Še traja:
Burning Blue, razstava Špele Bergant
od 7.00 do 0.00
Fotografska razstava
Burning Blue, razstava Špele Bergant
Lepa Žoga, Celovška 43, Ljubljana
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Tina Dobrajc: Na senčni strani Alp
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Teja Tegelj
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Teja Tegelj
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Labirint, zmaj in samorog
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Labirint, zmaj in samorog
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Ali smo še sposobni zaznati prvinski jezik?
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Knjige koprskega plemiča grofa Francesca Grisonija
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Huiqin Wang & Vladimir Leben: Med nebom in zemljo
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Huiqin Wang & Vladimir Leben: Med nebom in zemljo
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Vonj po Istri na slikah Bojana Šumonje
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Vonj po Istri na slikah Bojana Šumonje
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Morje v meni
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Morje v meni
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Lev Nikolajevič Tolstoj
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Lev Nikolajevič Tolstoj
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Arhitektura inventura 2014 16
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Arhitektura inventura 2014 16
Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Vojna in WWW
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Vojna in WWW
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
12. Slovenski bienale ilustracije
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
12. Slovenski bienale ilustracije
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Dajana Durić: Bivališče praznine
od 11.00 do 20.00
Instalacija
Dajana Durić: Bivališče praznine
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Ledena dežela v soju bakel
od 12.00 do 19.00
Tematska razstava
Ledena dežela v soju bakel
BTC City, ob Vodnem mestu Atlantis, Ljubljana
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
AppointMENT (prodajna razstava glasbenih plakatov)
DobraVaga, Adamič-Lundrovo nabrežje 5, Ljubljana
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
od 12.00 do 23.00
Instalacija
Tadej Vindiš: Rekonfigurirano
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
od 14.00 do 20.00
Likovna razstava
Maja Poljanc: Encyclopedia Mythologica Slovenica
Galerija UAUU, Gosposvetska 7, Ljubljana
Razstava Love/Ljubezen
od 16.00 do 19.00
Likovna razstava
Razstava Love/Ljubezen
Visconti Fine Art, Mestni trg 18, Ljubljana
+MSUM: Igor Španjol - predavanje
od 18.00 do 19.00
Likovna razstava
+MSUM: Igor Španjol - predavanje
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Fotograska razstava FOTO 4U
od 18.00 do 21.00
Fotografska razstava
Fotograska razstava FOTO 4U
Apolonijeva palača, Župančičeva ulica, Piran
  • 23 Četrtek
    Februar, 2017
Javno vodstvo po razstavi Sreča Dragana
ob 17.00
Instalacija
Javno vodstvo po razstavi Sreča Dragana
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Slovenija odprta za umetnost
ob 18.00
Likovna razstava
Slovenija odprta za umetnost
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Metulji Slovenije
ob 18.00
Fotografska razstava
Metulji Slovenije
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Odprtje slikarske razstave Neje Urh: Pot življenja
ob 19.00
Likovna razstava
Odprtje slikarske razstave Neje Urh: Pot življenja
Center za mlade (Domžalski dom), Ljubljanska c. 58, Domžale
Telesnost, skupinska razstava
ob 19.00
Likovna razstava
Telesnost, skupinska razstava
Mestna galerija Ljubljana
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
ob 19.00
Likovna razstava
Jaka Vatovec, Pobožična depresija
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Nika Rupnik, Feng šui
ob 19.00
Likovna razstava
Nika Rupnik, Feng šui
KAPSULA, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Studenec milosti
ob 19.30
Tematska razstava
Studenec milosti
Finžgarjeva galerija, Trnovo, Kolezijska 1, Ljubljana
Natalija Lapajne: NUK
ob 20.00
Arhitekturna razstava
Natalija Lapajne: NUK
Središče Ljubljane, Ljubljana