Več dni trajajoči dogodki:
Dežela kaktusov
od 8.00 do 18.00
Tematska razstava
Dežela kaktusov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava tropskih metuljev
od 8.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava tropskih metuljev
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dežela pravljičnih junakov
od 8.00 do 18.00
Tematska razstava
Dežela pravljičnih junakov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Marija in Andrej Štremfelj: Polnost življenja
od 8.00 do 15.00
Fotografska razstava
Marija in Andrej Štremfelj: Polnost življenja
Knjižnica Laško, Aškerčev trg 4
Razstava ovitkov plošč založbe Clean Feed
od 8.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava ovitkov plošč založbe Clean Feed
NLB Galerija Avla, Trg republike 2, Ljubljana
Razstava orhidej
od 8.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava orhidej
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Ameriške Slovenke v NUK, Dobrodošle spet doma
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Ameriške Slovenke v NUK, Dobrodošle spet doma
Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaska 1, Ljubljana
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Slikanica kot celota - ilustracije Maje Kastelic
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Trubarjev sklad v NUK
od 8.00 do 20.00
Tematska razstava
Trubarjev sklad v NUK
Plečnikov hodnik NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Mark Požlep: Biografija objektov
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Mark Požlep: Biografija objektov
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Mojca Julijana Štangelj: Angeli sonca in ljubezni
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Mojca Julijana Štangelj: Angeli sonca in ljubezni
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Denise Eyer-Oggier
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Denise Eyer-Oggier
Galerija Instituta " Jožef Stefan" , Jamova cesta 39, Ljubljana
Vid Morpurgo in njegov čas
od 8.00 do 16.00
Muzejska razstava
Vid Morpurgo in njegov čas
Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4
Prosto po cerkljansko
od 9.00 do 18.00
Fotografska razstava
Prosto po cerkljansko
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Majski salon 2016
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Majski salon 2016
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
Botanična zgodovina Grajskega griča
od 9.00 do 21.00
Tematska razstava
Botanična zgodovina Grajskega griča
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Slavik Jablan
od 9.00 do 20.00
Tematska razstava
Slavik Jablan
Fakulteta za matematiko in fiziko Univerza v Ljubljani, Jadranska 21
Cerkljanski laufarji v klekljanih podobah
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Cerkljanski laufarji v klekljanih podobah
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Dame in čipke
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Dame in čipke
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Botanična zgodovina Grajskega griča
od 9.00 do 21.00
Tematska razstava
Botanična zgodovina Grajskega griča
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Dame in čipke
od 9.00 do 19.00
Tematska razstava
Dame in čipke
Grad Gewerkenegg, Idrija
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Slovenski gradovi in kulturna dediščina
Stopnišče Razglednega stolpa, Ljubljanski grad, Ljubljana
Zgodovinske vezi
od 9.00 do 19.00
Tematska razstava
Zgodovinske vezi
Grad Gewerkenegg, Idrija
Razstava Franza Bergerja & Roberta Primiga
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Razstava Franza Bergerja & Roberta Primiga
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Nacionalni muzeji Slovenije
od 9.00 do 16.00
Muzejska razstava
Nacionalni muzeji Slovenije
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
''Poglej, kaj znam!'' 2016
od 9.00 do 19.00
Tematska razstava
''Poglej, kaj znam!'' 2016
Čipkarska šola, Idrija
Vladimir Makuc 60 let ustvarjanja
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Vladimir Makuc 60 let ustvarjanja
Stanovska dvorana in Palacij, Ljubljanski grad
Ohranimo čebele
od 9.00 do 21.00
Tematska razstava
Ohranimo čebele
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Naključja IV
od 9.00 do 12.00
Likovna razstava
Naključja IV
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
National Geographic - Malokdaj videno
od 9.00 do 21.00
Fotografska razstava
National Geographic - Malokdaj videno
Galerija " S" , Ljubljanski grad, Ljubljana
Banksy, Thank you for the flowers
od 10.00 do 22.00
Likovna razstava
Banksy, Thank you for the flowers
Layerjeva hiša, Kranj
Layer, hvala za rože
od 10.00 do 22.00
Tematska razstava
Layer, hvala za rože
Layerjeva hiša, Kranj
Pocestnica - vodeni ogledi po galeriji na prostem
od 10.00 do 22.00
Tematska razstava
Pocestnica - vodeni ogledi po galeriji na prostem
Kranjska hiša, Glavni trg 2,
I Frame Graffiti
od 10.00 do 22.00
Tematska razstava
I Frame Graffiti
Tomšičeva ulica, Kranj
Začetki lokostrelstva
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Začetki lokostrelstva
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Nikola Tesla človek prihodnosti
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Nikola Tesla človek prihodnosti
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Rože na ulice!
od 10.00 do 22.00
Tematska razstava
Rože na ulice!
Hiša na koncu tunela, Kranj
Podari glasbilo muzeju in ga zapiši v zgodovino
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Podari glasbilo muzeju in ga zapiši v zgodovino
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Pisalno pohištvo na Slovenskem
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Pisalno pohištvo na Slovenskem
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Pohištvo. Veščine in skrivnosti mizarskih mojstrov
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Pohištvo. Veščine in skrivnosti mizarskih mojstrov
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
Majski salon 2016
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Majski salon 2016
Narodni muzej Slovenije - Metelkova, Ljubljana
Forme - prostorska postavitev
od 10.00 do 22.00
Instalacija
Forme - prostorska postavitev
Layerjeva hiša, Kranj
Highgrove Florilegium
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Highgrove Florilegium
Narodni muzej Slovenije, Prešernova 20, Ljubljana
Jazzy svetlopisi
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Jazzy svetlopisi
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Dvogovor / Zwiegesprach / Dialogue 15/16
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dvogovor / Zwiegesprach / Dialogue 15/16
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Otvoritev razstave Brine Torkar - Roža ljubezni
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave Brine Torkar - Roža ljubezni
Galerija EPEKA, Koroška c. 8, Maribor
Maruša Štibelj: Nekega dne / One Day
od 10.00 do 22.00
Likovna razstava
Maruša Štibelj: Nekega dne / One Day
Tomšičeva ulica, Kranj
Njihov dom nima hišne številke
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Njihov dom nima hišne številke
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Aleksij Kobal: Topologija zlatoroga
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Aleksij Kobal: Topologija zlatoroga
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Oblikovalska identiteta
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Oblikovalska identiteta
Cankarjev dom, Drugo preddverje, Ljubljana
Lado Jakša: Jazzy svetlopisi
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Lado Jakša: Jazzy svetlopisi
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Razglednice iz Slovenije
od 10.00 do 22.00
Fotografska razstava
Razglednice iz Slovenije
Stolp Škrlovec, 4000 Kranj
Irena Romih, Medprostori 2
od 10.00 do 14.00
Likovna razstava
Irena Romih, Medprostori 2
Galerija Srečišče, Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
Mimogrede z Matijo Medvedom
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Mimogrede z Matijo Medvedom
TAM-TAM Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Breda Pivk: Kozmos percepcij
od 13.00 do 19.00
Likovna razstava
Breda Pivk: Kozmos percepcij
Podhod Ajdovščina, Ljubljana
AFTERMATH: Langreo (Dobimo se pred Škucem 2016)
od 17.00 do 23.00
Fotografska razstava
AFTERMATH: Langreo (Dobimo se pred Škucem 2016)
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Hortifashion (Dobimo se pred Škucem 2016)
od 17.00 do 23.00
Tematska razstava
Hortifashion (Dobimo se pred Škucem 2016)
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Možnost zasedenosti (Dobimo se pred Škucem 2016)
od 17.00 do 23.00
Tematska razstava
Možnost zasedenosti (Dobimo se pred Škucem 2016)
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana