Pokop pusta
ob 9.00
Prireditev na prostem
Pokop pusta
Šalek, Velenje
Predstavitev Društva Hospic
od 9.00 do 10.00
Predavanje
Predstavitev Društva Hospic
DU Novo mesto, Čitalniška ulica 1
Gadova peč -dežurne zidanice
od 10.00 do 19.00
Kulinarična prireditev
Gadova peč -dežurne zidanice
Stojanski vrh 19, Cerklje ob Krki
91. Slanikova pojedina
od 11.00 do 16.30
Kulinarična prireditev
91. Slanikova pojedina
Grand hotel Union, Miklošičeva 1, Ljubljana
Gremo v Indijo!
od 11.30 do 18.00
Kulinarična prireditev
Gremo v Indijo!
Trubarjeva 56, Ljubljana
Spet in še vedno je čas za Foucaulta
ob 12.00
Literarni večer
Spet in še vedno je čas za Foucaulta
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva 7, Ljubljana
Posebna februarska ponudba
od 12.00 do 20.30
Kulinarična prireditev
Posebna februarska ponudba
Gostilna in Pizzerija Boter, Tržaška cesta 6, 1360 Vrhnika
Igralne urice
od 16.45 do 18.00
Prireditev za otroke
Igralne urice
Waldorfski vrtec Kranj, Struževo 14j
Spomin in možganski fitnes z Jasmino Lambergar
ob 17.00
Predavanje
Spomin in možganski fitnes z Jasmino Lambergar
Četrna skupnost Center, Rozmanova 12, Ljubljana
Predstavitev EFT metode - Tapkanje s Cvetko Horvat
od 17.00 do 18.30
Predstavitev
Predstavitev EFT metode - Tapkanje s Cvetko Horvat
Hiša Sadeži družbe, Murska Sobota
Vpis v tečaje joge: Joga studio Sadhana Kranj
od 17.00 do 22.00
Joga
Vpis v tečaje joge: Joga studio Sadhana Kranj
Joga studio Sadhana, Špikova 17, Kranj
Testiranje sokovnikov
od 17.00 do 19.00
Predstavitev
Testiranje sokovnikov
CENTER EKO365 - TRGOVINA, Ljubljana
Pogovor O(b) Kavici za Samske!
od 17.00 do 18.50
Pogovor
Pogovor O(b) Kavici za Samske!
Center, ko se prijavite, Koper
Potopisna predavanja
od 17.00 do 18.00
Predavanje
Potopisna predavanja
Maxi, Trg republike 1, Ljubljana
Seminar o pomembnih sestavinah za naše telo
od 17.45 do 19.30
Predavanje
Seminar o pomembnih sestavinah za naše telo
Industrijska cona Šiška, Ljubljana
O Gaussovi krivulji
ob 18.00
Predavanje
O Gaussovi krivulji
UP FAMNIT, Glagoljaška 8, 6000 Koper
Predavanje dr. Andreja Gasparija
ob 18.00
Predavanje
Predavanje dr. Andreja Gasparija
Mestni muzej Ljubljana
dr. Igor Škamperle: Carl Gustav Jung
ob 18.00
Predavanje
dr. Igor Škamperle: Carl Gustav Jung
Knjižnica Otona Župančiča, Kersnikova 2, Ljubljana
Biljard turnir - Handicap v OSMICI
od 18.00 do 22.00
Športna prireditev
Biljard turnir - Handicap v OSMICI
Break - biljardnica in športni bar, Kranj
Potopis Kostarika
od 18.00 do 19.00
Predavanje
Potopis Kostarika
Knjižnica Rogatec, Strmolska ulica 6
Skupinska terapija: Prijazen do sebe
od 18.00 do 19.30
Pogovor
Skupinska terapija: Prijazen do sebe
Parmova ulica 14, Ljubljana
Enakost dosežkov = enakost med spoloma?
ob 19.00
Okrogla miza
Enakost dosežkov enakost med spoloma?
Trubarjeva hiša literature, Stritarjeva 7, Ljubljana
Tanja Bricelj: Grenkosladko
ob 19.00
Literarni večer
Tanja Bricelj: Grenkosladko
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Česa nas lahko o vzgoji naučijo Norvežani?
od 19.00 do 20.00
Predavanje
Česa nas lahko o vzgoji naučijo Norvežani?
Prečna 7, Ljubljana Center
Brezplačna predstavitev joge smeha
od 19.00 do 20.00
Predstavitev
Brezplačna predstavitev joge smeha
Micelij, Štihova 5, Zupančičeva jama, Ljubljana
Komplementarno zdravljenje in bolezni prebavil
ob 19.19
Predavanje
Komplementarno zdravljenje in bolezni prebavil
Knjižnica Velenje, študijska čitalnica
Mladinski diskurz
ob 20.30
Predavanje
Mladinski diskurz
Slovensko mladinsko gledališče, Vilharjeva 11, Ljubljana
Več dni trajajoči dogodki:
Vpisi v športno sezono 2015/2016
od 7.00 do 20.00
Športna prireditev
Vpisi v športno sezono 2015/2016
Športno društvo GiB, Drenikova 32
Otroško rojstnodnevno slavje za nepozabno doživetje!
od 8.00 do 20.00
Prireditev za otroke
Otroško rojstnodnevno slavje za nepozabno...
Tim Sloge, Foersterjeva 40, Ljubljana
ThetaHealing terapije
od 9.00 do 21.00
Svetovanje in terapije
ThetaHealing terapije
Savska Cesta 3a, Ljubljana
Glasbeni malčki (1-3,5 let), torek, petek
od 9.00 do 19.00
Prireditev za otroke
Glasbeni malčki (1-3, 5 let), torek, petek
Center Alternativa - Zdravje, Škerjančevo 1c, Radomlje
Transgeneracije 2016
od 10.00 do 20.00
Festival
Transgeneracije 2016
Cankarjev dom, Ljubljana
Zimska vodstva po razstavi Voda
od 10.00 do 18.00
Javno vodstvo
Zimska vodstva po razstavi Voda
Mestni muzej Ljubljana
Glasbe sveta
od 10.00 do 20.00
Prireditev
Glasbe sveta
Cankarjev dom, Ljubljana
Žarenje novih energij
od 10.00 do 20.00
Pogovor
Žarenje novih energij
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Delavnice ob razstavi Hamlet na Slovenskem
od 10.00 do 20.00
Festival
Delavnice ob razstavi Hamlet na Slovenskem
Cankarjev dom, Konferenčne dvorane M, Ljubljana
Žarenje novih energij
od 10.00 do 20.00
Pogovor
Žarenje novih energij
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Oživljanje kioska K67
od 10.00 do 18.00
Kulinarična prireditev
Oživljanje kioska K67
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Airwaves ledena dežela - izklesana iz 60 ton ledu
od 12.00 do 19.00
Za družine in otroke
Airwaves ledena dežela - izklesana iz 60 ton ledu
BTC City, ob Vodnem mestu Atlantis, Ljubljana