Glasovi pokrajine Junan (CHN)
od 19.30 do 21.00
Etno / glasbe sveta
Glasovi pokrajine Junan (CHN)
Dvorana Union Maribor
2. Filharmonični festival baročne glasbe
od 19.30 do 21.30
Klasična glasba
2. Filharmonični festival baročne glasbe
Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Ljubljana
Sleep koncert + ZVO.ČI.TI so.und.ing DUO
ob 20.00
Mešana glasba
Sleep koncert + ZVO.ČI.TI so.und.ing DUO
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Alessandra Eramo in Jaka Berger
od 20.00 do 21.00
Alternativa, urbana
Alessandra Eramo in Jaka Berger
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana
Big Band RTV SLO & Gašper Bertoncelj
ob 20.00
Klasična glasba
Big Band RTV SLO & Gašper Bertoncelj
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
Radio Mondo
ob 21.00
Mešana glasba
Radio Mondo
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
  • 18 Sreda
    Januar, 2017
Canso - Cantiagas de Santa Maria
ob 19.30
Klasična glasba
Canso - Cantiagas de Santa Maria
Sokolski dom, Mestni trg 17, Škofja Loka
Same Babe z gosti
ob 20.00
Pop in rock
Same Babe z gosti
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana
Koncert - Cava
ob 20.00
Mešana glasba
Koncert - Cava
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
KvalitEtno: Teo Collori in Momento Cigano!
ob 20.30
Etno / glasbe sveta
KvalitEtno: Teo Collori in Momento Cigano!
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
  • 19 Četrtek
    Januar, 2017
Can You Dig It? w. KPow & Woo-D!
ob 18.00
Alternativa, urbana
Can You Dig It? w. KPow & Woo-D!
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Koncertna mora
ob 19.00
Mešana glasba
Koncertna mora
Grand hotel Union, Ljubljana
Večer tradicionalne irske glasbe
ob 19.00
Etno / glasbe sveta
Večer tradicionalne irske glasbe
Gostilna Pri kolovratu (nasproti Stolnice), LJUBLJANA
Godalni kvartet Dissonance
ob 19.30
Klasična glasba
Godalni kvartet Dissonance
Rojstna hiša Huga Wolfa, Glavni trg 40, Slovenj Gradec
Blues&Rock Jam - Magic Jam
ob 20.00
Mešana glasba
Blues&Rock Jam - Magic Jam
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Inštitut Egon March: 'Stalagmit'
ob 20.30
Mešana glasba
Inštitut Egon March: 'Stalagmit'
Galerija Kapelica, Kersnikova 4, Ljubljana
Francoski Šansoni s skupino Oriyon
ob 20.30
Šansoni, kantavtorstvo
Francoski Šansoni s skupino Oriyon
Narodni dom, Velika dvorana, Maribor
Duo Blue Train
ob 21.00
Jazz, blues
Duo Blue Train
Cirkus v tovarni Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana
Up N' downs (SLO)
ob 22.00
Pop in rock
Up N' downs (SLO)
Orto bar, Ljubljana