Mladina poje, revija otroških pevskih zborov - 2.
od 17.00 do 19.00
Klasična glasba
Mladina poje, revija otroških pevskih zborov - 2.
Dvorana Union, Prešernova 3, Maribor, Dvorana Union
Tokio Hotel
ob 20.00
Pop in rock
Tokio Hotel
Fabrique, Milano
Indekš: XIXA + Martin Ramoveš Band
ob 20.00
Alternativa, urbana
Indekš: XIXA + Martin Ramoveš Band
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
Lapsus, Osmi Greh
od 20.00 do 2.00
Mešana glasba
Lapsus, Osmi Greh
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Groovie Tuesday - Earth vs Space
od 20.00 do 3.00
Jazz, blues
Groovie Tuesday - Earth vs Space
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Predizbori ŠOU
ob 21.00
Pop in rock
Predizbori ŠOU
Orto bar, Ljubljana
Jan Tomšič in Nino Mureškič
ob 21.00
Mešana glasba
Jan Tomšič in Nino Mureškič
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana
  • 29 Sreda
    Marec, 2017
MLADINA POJE, revija otroških pevskih zborov - 3.
ob 17.00
Klasična glasba
MLADINA POJE, revija otroških pevskih zborov - 3.
Dvorana Union, Prešernova 3, Maribor, Dvorana Union
VAL na Goriških zborovskih srečanjih
ob 19.30
Klasična glasba
VAL na Goriških zborovskih srečanjih
Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8
Barve miru
ob 19.30
Klasična glasba
Barve miru
Sokolski dom, Mestni trg 17, Škofja Loka
Piano Day Ljubljana: Greg Haines + Bowrain
ob 20.00
Klasična glasba
Piano Day Ljubljana: Greg Haines + Bowrain
Kino Šiška, Trg prekomorskih brigad 3, Ljubljana
LP
ob 20.00
Pop in rock
LP
Gasometer, Dunaj
Mia Žnidarič trio
ob 20.00
Jazz, blues
Mia Žnidarič trio
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana
KvalitEtno: Samo Budna Manj Je Več
ob 20.00
Mešana glasba
KvalitEtno: Samo Budna Manj Je Več
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana
Dunajski dečki
ob 20.00
Mešana glasba
Dunajski dečki
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
  • 30 Četrtek
    Marec, 2017
MLADINA POJE, revija otroških pevskih zborov - 4.
ob 17.00
Klasična glasba
MLADINA POJE, revija otroških pevskih zborov - 4.
Dvorana Union, Prešernova 3, Maribor, Dvorana Union
Modri 6 in izven - Stravaganze 6
ob 19.30
Klasična glasba
Modri 6 in izven - Stravaganze 6
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Orkester Slovenske filharmonije
ob 19.30
Klasična glasba
Orkester Slovenske filharmonije
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Jan Sturiale Trio
ob 20.00
Jazz, blues
Jan Sturiale Trio
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43
Blueberry Station
ob 20.00
Mešana glasba
Blueberry Station
Prulček Bar, Prijateljeva 2, Ljubljana
Latino večer - Big Band RTV Slo in Miron Hauser
ob 20.30
Mešana glasba
Latino večer - Big Band RTV Slo in Miron Hauser
Stara mestna elektrarna Elektro Ljubljana (Bunker)
Zoo in Društvo GOR Present. Lost Beats.
ob 21.00
Alternativa, urbana
Zoo in Društvo GOR Present. Lost Beats.
Klub ZOO, Tržaška cesta 2, Ljubljana