Mali medo, Gledališče Koper
ob 10.00
Predstava za otroke
Mali medo, Gledališče Koper
Prešernovo gledališče, Kranj
Nodi izgubi zvonček
od 11.00 do 11.45
Predstava za otroke
Nodi izgubi zvonček
Zadružni dom Zadvor, Sostro
Učitelj Žaba (Meester Kikker)
ob 11.00
Predstava za otroke
Učitelj Žaba (Meester Kikker)
Kinodvor, Kolodvorska 13, Ljubljana
Groznovilca
ob 11.00
Drama
Groznovilca
Veliki oder LGL, Ljubljana
O dečku in pingvinu
ob 11.00
Lutkovna predstava
O dečku in pingvinu
Križevniška 1, Ljubljana
Lutkovni klub
ob 12.15
Uprizoritev
Lutkovni klub
Preddverje Malega odra LGL, Ljubljana
Volk in sedem kozličkov in druge zgodbe
od 17.00 do 17.40
Predstava za otroke
Volk in sedem kozličkov in druge zgodbe
Hiša otrok in umetnosti, MIklošičeva 28, Ljubljana
Svet je kot ringaraja
ob 17.00
Predstava za otroke
Svet je kot ringaraja
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
Groznovilca
ob 17.00
Drama
Groznovilca
Veliki oder LGL, Ljubljana
Bunderla&Godler
ob 18.00
Komedija
Bunderla&Godler
Radlje ob Dravi, Kulturni dom
Neli ni več
ob 18.00
Drama
Neli ni več
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Moška copata
ob 19.00
Komedija
Moška copata
Dvorana Lopan, Mislinja
Ranko Babič: Moška copata
ob 19.00
Komedija
Ranko Babič: Moška copata
Dvorana Lopan, Mislinja
DOHODNINA
ob 19.00
Komedija
DOHODNINA
GASILSKI DOM LIGOJNA, VRHNIKA
Prleški kabaret Kisla župa
od 19.00 do 20.30
Kabaret, variete
Prleški kabaret Kisla župa
Ljudski dom Šentvid, Ljubljana
Babja kmetija - komedija v treh dejanjih
od 19.00 do 20.45
Komedija
Babja kmetija - komedija v treh dejanjih
Dvorana pod šolo, Dražgoše
Jonas
ob 19.30
Komedija
Jonas
Prešernovo gledališče, Kranj
Henrik Ibsen Nora ali Hiša za lutke
ob 19.30
Drama
Henrik Ibsen Nora ali Hiša za lutke
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Resnica v režiji Gregorja Tozona
ob 19.30
Komedija
Resnica v režiji Gregorja Tozona
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana
Butelj za večerjo
ob 19.30
Komedija
Butelj za večerjo
KUD Dolomiti Dobrova, Ulica Vladimirja Dolničarja 2, Dobrova pri Ljubljani
Agencija za ločitve
ob 19.30
Komedija
Agencija za ločitve
Kulturni dom Vransko, Vransko 134
Govorice
ob 19.30
Komedija
Govorice
Kulturni dom Notranje gorice, Podpeška cesta 380
Lepotica in psihoanalitična zver
od 19.30 do 21.00
Komedija
Lepotica in psihoanalitična zver
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
La Traviata
od 19.30 do 21.30
Opera in balet
La Traviata
SNG Opera in balet Ljubljana
Matilda, počak'!
ob 20.00
Komedija
Matilda, počak'!
Kulturni dom, Mengeš
Ničesar ne obžalujem
od 20.00 do 21.00
Drama
Ničesar ne obžalujem
Kongo hotel & casino, Grosuplje
Helverjeva noč
od 20.00 do 21.30
Drama
Helverjeva noč
Stolp Škrlovec, Kranj
The Tiger Lillies Peter Kušter
od 20.00 do 21.30
Uprizoritev
The Tiger Lillies Peter Kušter
SNG Nova Gorica
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
od 20.00 do 0.00
Plesna predstava
Vsak petek in soboto je v Via Boni živa glasba
Restavracija Via Bona, Tbilisijska 59, Ljubljana
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
ob 20.00
Drama
Lev Nikolajevič Tolstoj: Vojna in mir
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
Hamsa: krog
ob 20.00
Plesna predstava
Hamsa: krog
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
Staro za novo - komedija
ob 20.00
Komedija
Staro za novo - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana
Vojna in mir
ob 20.00
Drama
Vojna in mir
Veliki oder, Ljubljana
Ženska, ki sem ji bral
ob 20.00
Drama
Ženska, ki sem ji bral
SNG Maribor, Mali oder