Dogodki v rubriki Za otroke v regiji Ljubljana za 19.4.18 so že potekli.
  • 20 Petek
    April, 2018
Rojstni dan v Muzeju novejše zgodovine Slovenije
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Rojstni dan v Muzeju novejše zgodovine Slovenije
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Petkove plesne Bibarije za Najmlajše
ob 10.30
Prireditev za otroke
Petkove plesne Bibarije za Najmlajše
Pravljična soba v Hiši knjig in umetnosti, Hribarjevo nabrežje 13, Ljubljana
Dvorana igrač
ob 16.00
Aktivnosti za otroke
Dvorana igrač
Knjižnica Domžale, Cesta talcev 4, 1230 Domžale
Plesna urica s Kajo
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Plesna urica s Kajo
Prečna 7, Ljubljana Center
Petkova ustvarjalnica: Vilinski vrt
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Petkova ustvarjalnica: Vilinski vrt
Kreativno otroško mesto Minicity, Šmartinska cesta 152, Ljubljana
Celo noč beremo
ob 17.30
Aktivnosti za otroke
Celo noč beremo
Prečna 7, Ljubljana Center
Capoeira Slovenija Tečaj za otroke Ljubljana
ob 17.30
Športna vadba za otroke
Capoeira Slovenija Tečaj za otroke Ljubljana
OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, Ljubljana
Šola diatonične harmonike
ob 18.00
Izobraževanje za otroke
Šola diatonične harmonike
Marijan Rozman, Breg 2A, Komenda
Dogodki, ki trajajo več dni:
Učne ure naših babic in dedkov
od 8.00 do 16.00
Aktivnosti za otroke
Učne ure naših babic in dedkov
Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
Velikani morskih globin
od 8.00 do 20.00
Razstava za otroke
Velikani morskih globin
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dinozavri
od 8.00 do 20.00
Razstava za otroke
Dinozavri
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
  • 21 Sobota
    April, 2018
Sobotni gozdni sprehodi
ob 9.30
Aktivnosti za otroke
Sobotni gozdni sprehodi
Hrošč Rogač, Cesta na Rožnik 31, Ljubljana
AEIOU glasbena slikanica
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
AEIOU glasbena slikanica
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana
Allegro Kdo sem jaz?
ob 10.00
Prireditev za otroke
Allegro Kdo sem jaz?
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Aprilsko druženje v Železniškem muzeju SŽ
ob 10.00
Prireditev za otroke
Aprilsko druženje v Železniškem muzeju SŽ
Železniški muzej SŽ, Parmova 35, Ljubljana
Rojstni dan v Muzeju novejše zgodovine Slovenije
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Rojstni dan v Muzeju novejše zgodovine Slovenije
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Celovška cesta 23, Ljubljana
Lisička in druge zgodbe
ob 10.00
Predstava za otroke
Lisička in druge zgodbe
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Gibalnica z Alešo
ob 10.30
Aktivnosti za otroke
Gibalnica z Alešo
Prečna 7, Ljubljana Center
Sobotna delavnica
ob 10.30
Prireditev za otroke
Sobotna delavnica
Francoski inštitut v Sloveniji, Ljubljana
Družinski skok v srednjeveško Ljubljano
ob 11.00
Prireditev za otroke
Družinski skok v srednjeveško Ljubljano
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Sobotne ustvarjalnice: Magični nakit
ob 11.00
Prireditev za otroke
Sobotne ustvarjalnice: Magični nakit
Kavarna Tromostovje, Prešernov trg 1, Ljubljana
Radovedni slonček
ob 11.00
Lutkovna predstava
Radovedni slonček
Križevniška 1, Ljubljana
Obisk kapitana Aquafresh
ob 11.30
Prireditev za otroke
Obisk kapitana Aquafresh
Kreativno otroško mesto Minicity, Šmartinska cesta 152, Ljubljana
Družinska telovadba s Šinšinom
ob 15.00
Prireditev za otroke
Družinska telovadba s Šinšinom
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Bioexo v Mali ulici
ob 15.30
Aktivnosti za otroke
Bioexo v Mali ulici
Prečna 7, Ljubljana Center
Družinski skok v srednjeveško Ljubljano
ob 15.30
Prireditev za otroke
Družinski skok v srednjeveško Ljubljano
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Delavnica Gozd eksperimentov gozdne živali
ob 16.00
Aktivnosti za otroke
Delavnica Gozd eksperimentov gozdne živali
Konjeniški klub Grič, Grič 32, Ljubljana, Grič (v bližini Lesnine Brdo)
Izdelajmo ptičje gnezdilnice
ob 16.00
Aktivnosti za otroke
Izdelajmo ptičje gnezdilnice
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Zemlja: Nepozaben dan
ob 16.00
Predstava za otroke
Zemlja: Nepozaben dan
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana
Radovednice v Radovedni hiški
ob 16.30
Aktivnosti za otroke
Radovednice v Radovedni hiški
Prečna 7, Ljubljana Center
Zmajelovščina
ob 17.00
Predstava za otroke
Zmajelovščina
Grajsko gledališče, Ljubljanski grad, Grajska planota 1, Ljubljana
Kamišibaj - Muca Rozalinda in druge zgodbe
ob 17.00
Predstava za otroke
Kamišibaj - Muca Rozalinda in druge zgodbe
Hiša otrok in umetnosti, Komenskega 9, Ljubljana