Še traja:
  • 18 Ponedeljek
    Februar, 2019
Vodna zabava
ob 5.45
Počitnice za otroke
Vodna zabava
Terme Olimia, Podčetrtek
Norčave počitnice z bratoma Malek
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Norčave počitnice z bratoma Malek
Center interesnih dejavnosti Ptuj, Osojnikova 9
Ki Aikido za vso družino - začetni tečaj
ob 17.00
Športna vadba za otroke
Ki Aikido za vso družino - začetni tečaj
Center Sonček Šiška, Trg komandanta Staneta 5, Ljubljana
Otroški abonma
ob 17.00
Prireditev za otroke
Otroški abonma
Knjigarna in papirnica Konzorcij, Ljubljana
Šola diatonične harmonike
ob 17.00
Izobraževanje za otroke
Šola diatonične harmonike
Marijan Rozman, Breg 2A, Komenda
Skozi tisočere zgodbe
ob 17.00
Predstava za otroke
Skozi tisočere zgodbe
Knjigarna LGL, Ljubljana
Gibalne urice angleščine
ob 17.15
Izobraževanje za otroke
Gibalne urice angleščine
AIA-mladinski center Mengeš
Igramo se z angleščino
ob 17.30
Izobraževanje za otroke
Igramo se z angleščino
Prečna 7, Ljubljana Center
Vadba za starejše osnovnošolce - borilne veščine
ob 17.30
Športna vadba za otroke
Vadba za starejše osnovnošolce - borilne veščine
Borilnica KAMPUS, Pivovarniška ulica 6, Ljubljana
Vadba Kids
ob 18.30
Športna vadba za otroke
Vadba Kids
Inergija, Litijska cesta 148, Ljubljana
  • 19 Torek
    Februar, 2019
Igralne urice
ob 10.00
Prireditev za otroke
Igralne urice
Knjižnica, Celjska cesta 13, Rogaška Slatina
Norčave počitnice z bratoma Malek
ob 10.00
Aktivnosti za otroke
Norčave počitnice z bratoma Malek
Center interesnih dejavnosti Ptuj, Osojnikova 9
Nerf popoldan
ob 16.00
Počitnice za otroke
Nerf popoldan
Dom ustvarjalnosti mladih Maribor (DUM), Razlagova ulica 16
Ura pravljic
ob 17.00
Prireditev za otroke
Ura pravljic
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63
Pravljična ura
ob 17.00
Aktivnosti za otroke
Pravljična ura
Knjižnica Medvode
Račka, Smrt in tulipan
ob 17.00
Predstava za otroke
Račka, Smrt in tulipan
Oder pod zvezdami, Ljubljana
Pravljična joga
ob 17.30
Aktivnosti za otroke
Pravljična joga
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj