Capoeira Ljubljana - tečaj za šolske otroke
od 15.15 do 16.00
Športna vadba za otroke
Capoeira Ljubljana - tečaj za šolske otroke
OŠ Vič, Abramova 26, Ljubljana
Delavnica kaligrafije
od 16.00 do 18.00
Aktivnosti za otroke
Delavnica kaligrafije
Sokolski dom Škofja Loka
Moljčkova igriva pravljica z Moniko
ob 16.30
Prireditev za otroke
Moljčkova igriva pravljica z Moniko
Knjižnica Ksaverja Meška, Slovenj Gradec
Gibalnica
ob 17.00
Športna vadba za otroke
Gibalnica
Prečna 7, Ljubljana Center
Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.: Štampiljke
ob 17.00
Prireditev za otroke
Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.: Štampiljke
Center kulture Španski borci, Zaloška 61, Ljubljana
Gibalna pravljica za otroke
od 17.00 do 17.45
Aktivnosti za otroke
Gibalna pravljica za otroke
Jarška cesta 44 (telovadnica mladinskega doma Jarše), Ljubljana
Capoeira Ljubljana - tečaj za predšolske otroke
od 17.00 do 17.45
Športna vadba za otroke
Capoeira Ljubljana - tečaj za predšolske otroke
Vrtec ZdravSem, Rakovniška ulica 5, Ljubljana
Capoeira: vadba za otroke in starše
od 17.00 do 17.50
Aktivnosti za otroke
Capoeira: vadba za otroke in starše
Studio Cepetka- JSKD, Cankarjeva ulica 5, Ljubljana
Ura pravljic z Ano Suhadolnik
od 17.00 do 18.00
Prireditev za otroke
Ura pravljic z Ano Suhadolnik
Knjižnica Grba, Cesta na Brdo 63
Prijazne pošasti RecIGRAČA
od 17.00 do 18.00
Aktivnosti za otroke
Prijazne pošasti RecIGRAČA
Knjižnica dr. France Škerl, Vojkova cesta 87a, Ljubljana
Pocestnica z delavnico
od 17.00 do 18.30
Aktivnosti za otroke
Pocestnica z delavnico
Trg francoske revolucije, Ljubljana
Šola diatonične harmonike
od 17.00 do 19.00
Izobraževanje za otroke
Šola diatonične harmonike
Marijan Rozman, Breg 2A, Komenda
Mankind - Ples med svetlobo in temo
ob 17.00
Lutkovna predstava
Mankind - Ples med svetlobo in temo
Lutkovno gledališče Maribor, Velika dvorana
Sovica Oka
ob 17.00
Predstava za otroke
Sovica Oka
Veliki oder LGL, Ljubljana
Ura pravljic
ob 17.30
Prireditev za otroke
Ura pravljic
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Capoeira: vadba za otroke in starše
od 17.50 do 18.40
Aktivnosti za otroke
Capoeira: vadba za otroke in starše
Studio Cepetka- JSKD, Cankarjeva ulica 5, Ljubljana
6. KAMIŠIFEST, Festival kamišibaj gledališča
od 18.00 do 18.30
Prireditev za otroke
6. KAMIŠIFEST, Festival kamišibaj gledališča
Stolp Pungert, Trubarjev trg 6, Kranj
Vse se je začelo z golažem iz zajčkov
ob 18.00
Lutkovna predstava
Vse se je začelo z golažem iz zajčkov
Lutkovno gledališče Maribor, Velika dvorana
Teden neformalnega učenja
od 19.00 do 23.00
Izobraževanje za otroke
Teden neformalnega učenja
Celjski mladinski center, Celje
Še traja:
Dežela pravljičnih junakov
od 8.00 do 19.00
Razstava za otroke
Dežela pravljičnih junakov
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Z Ljubo in Ano gremo v Ljubljano
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Z Ljubo in Ano gremo v Ljubljano
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Muzejsko razigran rojstni dan
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Muzejsko razigran rojstni dan
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Kako je nastajalo najlepše mesto na svetu
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Kako je nastajalo najlepše mesto na svetu
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arhitektura je avantura
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Arhitektura je avantura
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Od skice do lutke: Lutkovno gledališče ZAPIK
od 10.00 do 18.00
Razstava za otroke
Od skice do lutke: Lutkovno gledališče ZAPIK
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana