Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

22.50 Umetnost igre, Znanstveni kabaret 2020 
sledi:
23.25 Mednarodni koncert baletnih zvezd 
21.50 Sicilija med ljubeznijo in sovraštvomameriški dokumentarni film
sledi:
23.15 Pobegkratki igrani film AGRFT
22.45 Gospod odpusti miPerdoname Senor I., 6. del, 1. sezona
sledi:
21.45 Misija: Nemogoče - Odpadniška nacijaMission: Impossible - Rogue Nation
sledi:
22.44 Goool!Informativno, 1. del, 1. sezona
sledi:
23.15 UpokojeniRed 2, 1. del, 1. sezona
23.00 Roka usode 
sledi:
23.00 PrijateljiFriends V., 15. del, 5. sezona
sledi:
23.25 PrijateljiFriends V., 16. del, 5. sezona
21.55 10.000 pr. n. št.10 000 BC
sledi:
23.50 Skrivnostna sledPrestige
23.00 ATP 500 Acapulco Vzivo 
sledi:
23.00 Nogomet: Serie A, Inter - Sampdoria 
sledi:
22.50 Dnevnik 3 
sledi:
23.05 Sport 
22.30 Babilon Berlin (1), serija (12)(2/16)Babylon Berlin 1
sledi:
23.25 Zločinački umovi (13), serija (12)(9/22)(R) Criminal Minds 13, 9. del
22.10 Besa, drama 
sledi:
23.05 Bure baruta, drama 
22.00 The Hitcher [18]
sledi:
23.25 Frederick Barbarossa - Sword Of War1. del, 1. sezona [18]
22.50 Divji valovi: Kulturni šokInto The Dark - Culture Shock, 1. del
sledi:
21.30 Larry CrowneKomedija
sledi:
23.20 Seinfeld VIII, ep. 11Komedija
23.00 Vsakodnevno življenje s kromanjoncemMixed, Ste vedeli? [6-70]
sledi:
23.30 Ko se znanost preda lepotiMixed, Ste vedeli? [6-70]
23.00 Aljaska, Poslednja meja (Sezona 7)16. del
sledi:
23.00 ŠkorpijonScorpion 2, Hard Knox, 23. sezona
sledi:
23.50 CastleCastle 4, Kill Shot, 9. sezona
22.15 Aquaman [12]
sledi:
23.00 Turbo Fast15. del, 2. sezona [6]
sledi:
23.30 Mia And Me7. del, 2. sezona [6]
23.00 Varovanje letališča: Prvi razredAirport Security: First Class 1, 8. del, 1. sezona
sledi:
23.00 90 dni do poroke, 1. epizoda 
sledi:
23.00 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 8, Mel B, 4. sezona
sledi:
21.45 Das beste Stuck vom Braten 
sledi:
23.10 Liebe, Tod und viele Kalorien 
22.50 Morski psi napadajo 3 
sledi:
23.45 Veterinar v divjini: Ogrožene živaliVietnama
12.50 Beethovens Siebte Sinfonie - 24.Februar 2020 um 00
sledi:
23.00 ActionS.W.A.T. 02002 - GASOLINE DRUM, Adventure, Specialci II., 2. sezona [16]
sledi:
23.45 ActionS.W.A.T. 02003 - FIRE AND SMOKE, Adventure, Specialci II., 3. sezona [12]
22.40 Back2. del, 1. sezona
sledi:
23.05 Uncle2. del, 3. sezona
22.30 Evidence of Evil, The Craigslist Killer6. del, 1. sezona
sledi:
23.25 Cold Blood, Unnatural Causes16. del, 3. sezona
23.00 Zločini, ki so pretresli BritanijoCrimes That Shook Britain, 4. del, 1. sezona
sledi:
22.00 Film, da te kapScary Movie [15]
sledi:
23.30 PolicajiCops [18]
22.15 FargoFargo Ep. 08 - The Heap, 8. del [18]
sledi:
23.10 Mutafukaz [18]
22.50 Veliki pohodGreat Raid, The, Akcija
sledi:
22.45 Vse denar svetaAll the Money in the World, Kriminalka
sledi:
21.50 TullyKomedija
sledi:
23.30 Odprtih rokÀ bras ouverts, Komedija
22.40 Uncovering Aliens: Alien Invasion 
sledi:
23.30 Man v the Universe: Mars Is Ours 
23.00 Oporišče, Oporišče je zdaj našeThe Outpost, Fantasy, 13. del, 2. sezona
sledi:
23.00 Overhaulin' : Efrain' s Olds 442 
sledi:
23.45 Junkyard Empire: Episode 4 
23.00 Botched, Bums, Boobs, And Baklava3. del, 6. sezona [TV-15]
sledi:
22.30 Svet v plamenihWorld on Fire, 4. del, 1. sezona
sledi:
23.30 Murdochove skrivnostiMurdoch Mysteries, Kriminal in misterioznost, 15. del, 7. sezona
19.55 Snooker: 
sledi:
23.30 Eurosport News 
22.30 FOOTBALL: Bundesliga 
sledi:
23.10 Alpine Skiing: World Cup in NAEBA, Japan 
22.40 Beyond The Beaten Path3. del, 1. sezona
sledi:
23.30 Blue World10. del, 6. sezona
22.40 Giada in domača kulinarika, 384. del, Giada At Home
sledi:
23.05 Giada in domača kulinarika, 15. del, Giada At Home
22.20 Cake Masters, Transformers Mega Cake4. del, 1. sezona
sledi:
23.10 Kids Baking Championship, Color Me Wow!4. del, 3. sezona
22.55 UgrabljenaTaken 1, I Surrender, 10. sezona
sledi:
23.55 Osnove Sherlocka HolmesaElementary 6, How to Get a Head, 15. sezona
22.55 Kako sem spoznal vajino mamoHow I Met Your Mother 3, We're Not From Here, 2. sezona
sledi:
23.20 Kako sem spoznal vajino mamoHow I Met Your Mother 3, The Third Wheel, 3. sezona
22.45 AleksanderAlexander, Alexander
sledi:
21.00 Tanja Žagar, koncert 
sledi:
23.00 Gostilna pr Francet EvrAV-NProd 
sledi:
22.35 Prešernov Smenj 2020 
sledi:
23.40 Gorenjska poročila, 6006. informativnaoddaja
22.35 Ray DonovanRay Donovan Vii. Ep. 06 - Inside Guy, 6. del, 7. sezona [18]
sledi:
23.25 Ne zaljubi se, ko si že mrtevThings To Do In Denver When You'Re Dead [18]
22.30 Nikar tako živahno X., 6. delCurb Your Enthusiasm X. Ep. 06 [15]
sledi:
23.10 Superfly [15]
23.00 Zastavljalnica, Skrajne kupčije 
sledi:
23.30 Zastavljalnica, Neusmiljenost 
23.00 Noč brez konca, 6. epizoda 
sledi:
22.35 Živalski klub borcevAnimal Fight Club 2, 1. del, 2. sezona
sledi:
23.25 Veterinarka iz YukonaDr. Oakley: Yukon Vet 6, 5. del, 6. sezona
23.00 Nora ljubezenCrazy kind of love
sledi:
23.00 Večernje vijesti, informativni programInformativni program Nove TV na kraju svakog radnog dana donosi Večernje vijesti, pregled
sledi:
22.30 Večerne noviceInformativni program
sledi:
23.10 Slavnostna akademija ob 31. obletniciSDS (15. 2. 2020), Kulturno-umetniški program
23.00 9-1-1 Notruf L.A.Abschied für immer
sledi:
23.45 RakeWas Frauen wollten
22.30 KulturMontag 
sledi:
23.15 Stars on Street 
22.45 Moč in strastPasion y poder I., 1. sezona
sledi:
23.30 Nočni program 
23.00 Trev Gowdy's Monster Fish 
sledi:
23.20 Trev Gowdy's Monster Fish 
4.25 Take me out 
sledi:
22.30 The Firm 
sledi:
3.45 Kraj programa 
sledi:
22.55 Brave, dramska serija (S01E01) (12 
sledi:
23.50 Zločini koji su potresli Britanijudokumentarno-kriminalistička serija (S02E03/06) (12
23.00 Dnevnik 
sledi:
23.20 Kulturni dnevnik 
23.00 Odmevi 
sledi:
22.00 Večer pred nočjo čarovnicThe Night Before Halloween, Horror
sledi:
23.50 Skrivnost bratov GrimmThe Brothers Grimm, Fantasy
23.00 WTA International Acapulco Vzivo 
sledi:
22.30 3. Bundesliga: Chemnitzer - Bayern (M)II
sledi:
18.30 ISPS Handa Women's Australian Open Day 3 
sledi:
23.30 ISPS Handa Women's Australian Open Day
22.45 Rokomet: EHF Liga prvakov, Vrhunci 
sledi:
23.15 Nogomet: Serie A, Genoa - Lazio 
23.00 Prenove po teksaško, 106. del, Texas Flip N Move
sledi:
22.05 Gostilna pr’ Francet 
sledi:
22.15 Dogodki dneva- Ponovitev 
sledi:
22.00 Pomurski dnevnik, informativna oddaja 
sledi:
22.30 Ljudje in zemljaizobraževalno–svetovalna oddaja
sledi:
23.10 Športel 
22.30 Spomini, prof.dr. Zdenko Roter, 3. del 
sledi:
22.00 Glasbena panorama 
sledi:
22.59 Globalna vremenska napoved 
sledi:
23.00 Novice 
sledi:
23.15 Vreme 
22.35 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 6. del, 1. sezona
sledi:
23.20 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 13. del, 3. sezona
22.10 Izgubljena kraljestva Srednje AmerikeLost Kingdoms of Central America, Dokumentarni/ zgodovinski, 1. del, 1. sezona
sledi:
23.30 Marie Curie ženska ki je razsvetlilasvet, Znanstveni/ biografski/ dokumentarni
22.50 Piramide: Reševanje skrivnostiThe Pyramids: Solving the Mystery, Dokumentarni/ zgodovinski, 2. del, 1. sezona
sledi:
23.40 Muzejske skrivnostiMuseum Secrets, 4. del, 2. sezona
22.50 Divja televizijaWild Tube, Dokumentarni/ naravoslovni, 4. del, 1. sezona
sledi:
23.15 Divja televizijaWild Tube, Dokumentarni/ naravoslovni, 10. del, 1. sezona
22.45 Iz oddaje Dobro jutro 
sledi:
23.30 Lestvica zabavnih in narodnozabavnih