Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

7.00 Dobro jutro 
sledi:
10.15 Vse duše mojega telesadokumentarni film
4.00 Zabavni kanal 
sledi:
10.55 Slastna kuhinjaGovedina Stroganov s pire krompirjem
7.30 Blaze in megakolesnikiBlaze and the Monster Machines I., 17. del, 1. sezona
sledi:
7.55 Maggie & Bianca: Modni frendiciMaggie & Bianca Fashion Friends III., 21. del, 3. sezona
7.00 SvetSvet na Kanalu A - 18:00
sledi:
7.50 Varuhi podeželjaRosenheim Cops XV., 7. del, 15. sezona
7.15 Dan.Razvedrilo, 1. del, 1. sezona
sledi:
8.14 TV prodaja1. del, 1. sezona
7.30 Klepet ob kavi, pogovorna oddajaponovitev
sledi:
8.45 Mini Minini nasveti 
7.35 Parki in rekreacijaParks and Recreation VII., 9. del, 7. sezona
sledi:
7.55 Parki in rekreacijaParks and Recreation VII., 10. del, 7. sezona
7.30 Težavni zakladChain of Fools
sledi:
9.20 Igralska zavistBreak a Leg
6.45 Nogomet: Serie A, Milan - Frosinone 
sledi:
8.45 Nogomet: Serie A, Napoli - Inter 
7.10 Dobro jutro, Hrvatska 
sledi:
9.00 Vijesti 
7.47 Juhuhu 
sledi:
7.49 Vatrogasac Sam (2), crtana serija(35/52) 
6.00 Suton, drama 
sledi:
8.00 Rock and war, dokumentarni / Najgori nasvijetu, dokumentarni
7.40 The People That Time Forgot 
sledi:
9.10 Tales Of Terror 
7.30 Maščevanje ii.Intikam Ii., Drama, 17. del, 2. sezona
sledi:
8.25 Candice Renoir VI.Comedy, 6. del, 6. sezona [Cecile Bois, Raphael Lenglet]
4.29 PANORAMA PROGRAMA 
sledi:
11.00 Prva liga 3Major League: Back to the Minors, Komedija
7.30 Predhodniki moderne umetnosti:Postimpresionizem poznega 19. stoletja, Zgodovina umetnosti [6-12]
sledi:
7.55 Roboti in droniTechnology, Raziskujmo: Narava najbolje ve [6-70]
7.30 Kako je narejeno (Sezona 5): 53.epizoda (Epizoda 53)
sledi:
8.00 Kako je narejeno (Sezona 9): Avtomatskimenjalniki/miniaturni srebrni pribor/baloni na vroč zrak (Epizoda 13)
7.30 Zadnji človek na svetuThe Last Man on Earth 3, Full On Smush, 2. sezona
sledi:
8.00 Preiskovalci na delu: NCIS Los AngelesNCIS: Los Angeles 8, Parallel Resistors, 8. sezona
7.45 Tad Jones: Skrivnost kralja MidasaTad The Lost Explorer And The Secret Of King Midas [All]
sledi:
9.10 Račje zgodbe: Woo-ooDisney Ducktales: Woo-Oo! [All]
7.22 Wendy25. del, 1. sezona [6]
sledi:
8.00 Balto Ii: Wolf Quest [6]
7.05 Mojster preživetjaPrimal Survivor 4, Compilation, 2. del, 1. sezona
sledi:
8.00 Jukonsko zlatoYukon Gold 4, 1. del, 4. sezona
7.00 Sestre žene: Mariah ima pomembne novice 
sledi:
9.00 Moje 300-kilogramsko življenje: Lizinazgodba
4.40 DogovorThe Arrangement, Drama
sledi:
7.50 Ostanki dnevaThe Remains of the Day, Drama/Romance
7.10 Po svetu z manujem feildelomAround The World with Manu Feildel 1, Around The World with Manu Feildel 1, 3
sledi:
8.10 Jamie Oliver: Avstralska kuhinjaJamie's Kitchen Australia 1, Jamie's Kitchen Australia 1, 5, 5. sezona
7.30 Alpenpanorama 
sledi:
9.00 ZIB 
7.15 Pitbuli in bivši kaznjenci: Bitka zaWills
sledi:
8.10 Pitbuli in bivši kaznjenci: ReševanjeTie Torres
4.21 Athleticus - Curling - 23. Mai 2019 um04
sledi:
4.30 MagazineHEADS UP DAILY 01046 - 2018-08-07, Iz sveta video iger I., 46. sezona [12]
sledi:
9.50 CrimeROOKIE BLUE 102 - MERCURY RETROGRADE, Drama, Začetniki v modrem I., 2. sezona
7.35 Bargain Hunt13. del, 44. sezona
sledi:
8.20 The Musketeers7. del, 3. sezona
7.45 Nightmare Tenants, Slum Landlords14. del, 1. sezona
sledi:
8.35 Close Calls On Camera9. del, 3. sezona
7.45 Medved BrigsbyBrigsby Bear [12]
sledi:
9.25 Monty Python: In zdaj nekaj povsemdrugačnega [12]
7.45 Ženska v modremIn Blue [15]
sledi:
9.25 Prežeči tiger, skriti zmajCrouching Tiger, Hidden Dragon [12]
4.43 PANORAMA PROGRAMA 
sledi:
10.00 Rdeči škorpijonRed Scorpion, Akcija
5.12 PANORAMA PROGRAMA 
sledi:
10.00 Padli angeliFallen, Pustolovščina
5.49 PANORAMA PROGRAMA 
sledi:
9.00 Luka in čarobni muzejHarvie And The Magic Museum, Animirani
7.14 How Things Work: Episode 6 
sledi:
8.02 Weird or What?: Ghost Ship 
6.00 Poštni detektivi, Nemogoče sanjeSigned, Sealed, Delivered, Drama Series, 3. del, 2. sezona
sledi:
8.00 Knjižničarji, Preizkus v TrikotnikuThe Librarians, 6. del, 3. sezona
7.20 Unique Rides with Will Castro: Rollin&#39 With The Mahomies
sledi:
8.10 All Girls Garage: Episode 2 
7.00 WAGS AtlantaPeaches, Prayers And Players, 1. del, 1. sezona [TV-PG]
sledi:
8.00 E! News, 2019-05-2119. sezona [TV-PG]
7.40 Detektivka FisherjevaMiss Fisher's Murder Mysteries, Kriminal in misterioznost, 4. del, 2. sezona
sledi:
8.35 Detektivka FisherjevaMiss Fisher's Murder Mysteries, Kriminal in misterioznost, 5. del, 2. sezona
7.30 Tennis: Atp World Tour 250 in GenevaSwitzerland
sledi:
8.35 Cycling: Tour of Italy 
7.35 Cycling: Tour of Italy 
sledi:
8.30 Tennis: Atp World Tour 250 in GenevaSwitzerland
7.45 MTB Heroes2. del, 2. sezona
sledi:
8.10 Sports Adventure17. del, 4. sezona
7.40 Lovci na otoke, 92. del, Island Hunters
sledi:
8.05 Lovci na otoke, 102. del, Island Hunters
7.30 Chopped, Military Vets3. del, 26. sezona
sledi:
8.15 Diners, Drive-Ins, And DivesSoakin' Up Maui, 1. del, 25. sezona
7.35 BullBull 2, The Exception of the Rule, 6. sezona
sledi:
8.35 Preiskovalci na delu: NCISNCIS 6, Dead Reckoning, 20. sezona
7.35 Razočarane gospodinjeDesperate Housewives 7, And Lots of Security..., 22. sezona
sledi:
8.25 Zdravnica malega mestaHart of Dixie 2, The Gambler, 15. sezona
6.30 Zadržana nevestaThe Road to Christmas, The Road to Christmas
sledi:
8.15 Sonce, pesek in romancaSun, Sand and Romance, Sun, Sand and Romance
7.30 Telovadba 
sledi:
8.00 Risanke 
5.00 Lojtrca domačih EvrAV-NProd 
sledi:
9.20 Smeh je pol zdravja EvrAV-NProd 
0.00 Žogarija Alpe – Jadran &#8211 Donava, oddaja
sledi:
9.00 Kuhinjica, kuharska oddaja 
6.00 Osem ujetihEight Below [12]
sledi:
8.00 Država v stresuOne Nation Under Stress [12]
7.45 Maščevalci: Brezmejna vojnaAvengers: Infinity War [12]
sledi:
10.15 Zunaj mehurčka: Potovanje z AlexandroPelosi [12]
7.10 Ameriški nabiralci: Vagon za sladoled 
sledi:
8.00 Ameriški nabiralci: Za vsako ceno 
6.55 Krvni sorodniki: Spet bova skupaj 
sledi:
7.50 Umor me je izbral: Moj prvi umor 
7.40 Ribolov velikank: kompilacijaMonster Fish Compilations, 1. del, 1. sezona
sledi:
8.25 Ribolov v mestu z mikom iaconellijemFish My City With Mike Iaconelli 1, 2. del, 1. sezona
6.00 TV Clip 
sledi:
8.15 Regionalno, dnevna informativna oddajaz novicami iz regije
7.25 Zauvijek susjedi, igrana serija S1 E6871/100 R
sledi:
8.30 Larin izbor, igrana serija S1 E67/182 R 
2.00 Bloki novicInformativni program
sledi:
8.00 Večerne noviceInformativni program
7.40 Wickie und die starken Männer 3DFlake steht Kopf
sledi:
7.55 Hallo okidoki 
7.33 Guten Morgen Österreich 
sledi:
8.00 ZIB 
7.35 DiboDibo I., 13. del, 1. sezona
sledi:
7.50 Čebelica MajaMaya the Bee I., 13. del, 1. sezona
7.45 Hook N' Look 
sledi:
8.05 Hook N' Look 
4.55 Verdachtsfälle 
sledi:
23.00 Die 100 ... 
4.30 Born to Race: Fast Track,Born to Race 2 
sledi:
7.35 TV prodaja 
sledi:
7.50 Bebeceda, emisija pod pokroviteljstvom(S01E140/40) (R
7.05 Lovci na nekretnine, lifestyle emisija(S05E11/13
sledi:
8.00 TV prodaja 
6.05 Jutarnji program 
sledi:
8.00 Jutarnji dnevnik 
7.45 Novinarska konferenca predsednikavrhovnega sodišča Damijana Florjančiča o poslovanju sodstva v preteklem letu
sledi:
8.00 Mostovi - Hidakoddaja TV Lendava
7.00 Xena, bojevniška princesa, NasledstvoXena: Warrior Princess, Fantasy, 3. del, 5. sezona
sledi:
8.00 Zvezdna vrata SG-1, Med dvema ognjemaStargate SG-1, Sci-fi, 9. del, 5. sezona
7.15 Španska liga - zadnji krog: RealValladolid - Valencia
sledi:
9.00 BC TV 
7.05 Bundesliga (Bayern TV): Bayern (M) -Eintracht Frankfurt
sledi:
8.50 Liga narodov (ž): Brazilija -Dominikanska republika
6.30 PGA Championship Day 4 
sledi:
11.30 Made in Denmark Day 1/1 Vzivo 
7.15 Nogomet: Avstralska liga, Finale: PerthGlory - Sydney
sledi:
9.15 TV Shopping 
7.30 Lovci na hiše, 7House Hunters International
sledi:
8.00 Odbite ameriške jedi, 101. del, Bizarre Foods America
sledi:
9.30 Gnes, ponovitev 
7.00 Video strani 
sledi:
9.00 Dogodki dneva- Ponovitev 
7.00 Pomurski informativni kažipot 
sledi:
8.00 Pomurski dnevnik, informativna oddaja 
6.00 Infocanale 
sledi:
14.00 Tv transfrontaliera-TG regionale FVG 
7.00 Infokanal - TV Maribor 
sledi:
9.00 Glasbeni videospoti 
5.00 Glasbena panorama 
sledi:
9.00 Glasbeni dvoboj 
7.46 Gost 
sledi:
8.00 Dnevnik Radia Kanada 
sledi:
9.00 Novice 
7.00 Nevarne potiDangerous Roads, Documentary, 2. del, 2. sezona
sledi:
8.00 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 6. del, 2. sezona
7.25 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
sledi:
8.15 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 4. del, 1. sezona
7.40 Levja dežela: noč in danLion Country: Night And Day, Naravoslovje/ divjina/ dokumentarni, 1. del
sledi:
8.30 Mogočne rekeMighty Rivers, Dokumentarni/ naravoslovni, 4. del, 1. sezona
7.30 Divje reči z Dominicom MonaghanomWild Things With Dominic Monaghan, Documentary, 2. del, 3. sezona
sledi:
8.20 Divje!Fierce!, Documentary, 4. del, 1. sezona
sledi:
8.30 Lestvica zabavnih in narodnozabavnih