Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

17.20 Vreme 
sledi:
17.30 Ugriznimo znanostOživljanje preteklosti, oddaja o znanosti
17.00 Hišica v preriji (VI.)ameriška nadaljevanka, 6. sezona
sledi:
18.00 Halo TVBolezni žolčnika; gost: Aleksandar Gavrič, dr.med, spec. gastroenterolog
17.00 Resnične ljubezniAmores verdaderos I., 1. sezona
sledi:
17.55 Gorski zdravnikBergdoktor IX., 16. del, 9. sezona
17.00 Lepo je biti sosedLepo je biti sosed IV., 11. del, 4. sezona
sledi:
18.00 SvetSvet na Kanalu A - 18:00
16.55 Dan.Razvedrilo
sledi:
17.55 Planet DanesInformativno
17.00 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 
sledi:
18.15 Poletne avanture, francoska serijadrama
17.25 LuciferLucifer II., 5. del, 2. sezona
sledi:
18.15 Zdravnikova vestHouse VII., 1. del, 7. sezona
16.10 Uganka iz peteklostiDonovan's Echo
sledi:
18.00 Gangsterjevo slovoLast Rites of Joe May
15.30 Indijska liga: Chennaiyin - NorthEastUnited Vzivo
sledi:
17.30 BC TV 
16.20 Nogomet: Serie A, Roma - Lazio 
sledi:
18.05 Košarka: FIBA Basketball, 203. oddajaprvič
17.20 Kod nas doma 
sledi:
18.10 Potjera 
16.45 Martin Clunes - Otoci Australijedokumentarna serija(3/3) Martin Clunes - Islands Of Australia
sledi:
17.31 Kratki dokumentarni film 
16.00 Gazda, dokumentarni 
sledi:
18.32 SFRJ za početnike (16.ep.), doku serija 
17.20 La Delicatesse 
sledi:
19.10 Six Degrees Of Separation 
15.40 Veliko modrinaGrand Bleu, Le, Drama
sledi:
18.10 GracieDrama
17.15 Podgana za mineHuman & Culture, GEOlino [6-12]
sledi:
17.30 Menihi Zlatega trikotnikaHuman & Culture, GEOlino [6-12]
17.10 Skladiščne vojne: Kanada (Sezona 2):Kdo želi postati brazilijonar? (Epizoda 3)
sledi:
17.40 Lov na klasične avtomobile (Sezona 6):Česar si Wayne zaželi (Epizoda 14)
17.10 Veliki pokovciThe Big Bang Theory 1, Comedy, 13. del, 1. sezona
sledi:
17.35 Veliki pokovciThe Big Bang Theory 1, Comedy, 14. del, 1. sezona
17.25 Gospa s kombijemThe Lady In The Van [12]
sledi:
19.10 Viktorija II., 4. delVictoria Ii. Ep. 04 [12]
17.00 All Hail King Julien15. del, 1. sezona [6]
sledi:
17.30 The Adventures Of Puss In Boots15. del, 1. sezona [6]
17.00 Peklenska avtocesta: ZDAHighway Thru Hell: USA 1, Action, 2. del, 1. sezona
sledi:
18.00 Naslednji megacunamiThe Next Mega Tsunami, Science, 1. del
17.00 Postavne neveste: Znižane cene invisoki vložki
sledi:
17.30 Postavne neveste: Vse je dovoljeno 
16.25 Nazaj v prihodnost IIBack to the Future II, Adventure/Comedy/Fantasy
sledi:
18.10 Državni sovražnikiPublic Enemies, Kriminalka/ drama/ triler
17.15 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 4, Factual Entertainment, 17. del, 4. sezona
sledi:
17.30 Babičini skrivni receptiGrandma's Secret Recipe 1, Factual Entertainment, 7. del, 1. sezona
17.00 Durch die Wildnis Amerikas (1/2) 
sledi:
17.45 Durch die Wildnis Amerikas (2/2) 
17.20 Vojna za kite: Najboljša taktika 
sledi:
18.15 Poreden pes: Pasje dive in mačjivlomilci
12.50 ARTE Journal 
sledi:
17.20 Doctors18. sezona
sledi:
17.50 EastEnders1. sezona
17.05 Bait Car1. del, 4. sezona
sledi:
17.30 Operation Repo, Series 7, Episode 99. del, 7. sezona
17.00 Nightmare In Suburbia: Death for Dinner 
sledi:
18.00 It Takes A Killer: The Jigsaw Man 
16.20 Pele: Rojstvo legendePele: Birth Of A Legend [12]
sledi:
18.05 Gola formalnostA Pure Formality (Aka. Una Pura Formalita) [15]
16.45 Jaz in KaminskiMe And Kaminski (Aka. Ich Und Kaminski) [12]
sledi:
18.45 Jok goraMountain Cry [15]
16.45 ZatoičiZatoichi, Akcija
sledi:
18.55 Roka pravice: Urbana vojna, 2. delTrue Justice: Silver Bells, Akcija
16.55 Majhni lopoviSmall Time Crooks, Komedija
sledi:
18.45 Umobolnica na samemStonehearst Asylum, Triler
16.05 Časovna kad doktorja ProktorjaDoctor Proctor's Bathtube, Pustolovščina
sledi:
17.55 Kuhar na robuBurnt, Komedija
16.50 Kings of Construction: Stone CuttersBridge
sledi:
17.40 Mythbusters: Dangerous Driving 
17.20 Božična SkrivnostThe Christmas Secret, Drama
sledi:
19.10 Vrnitev v božičBack to Christmas, Drama
17.00 Overhaulin&#39 : Wiley and The Road Runner
sledi:
17.45 Chasing Classic Cars: Driving MissJoplin
17.00 Keeping Up With The KardashiansKeeping Up With The Kardashians S14 Episode 3, 3. del, 14. sezona [TV-PG]
sledi:
18.00 Keeping Up With The KardashiansKeeping Up With The Kardashians S14 Episode 4, 4. del, 14. sezona [TV-PG]
14.00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland
sledi:
18.00 SKI JUMPING: Kamil Stoch, The UntoldStory
16.30 RUGBY: in Paris, France 
sledi:
18.00 CURLING: European Championship in StGallen, Swaziland
17.20 Red Bull Global Rallycross Lites7. del
sledi:
17.50 Lost Prophets 
17.00 Mega brlogi, Popolni šotor za igranje7. del, 4. sezona
sledi:
17.30 Mega brlogiRock'n'rustikalna dnevna soba, 8. del, 4. sezona
17.00 Bake with Anna OlsonFlourless Pies and Tarts, 37. del, 1. sezona
sledi:
17.30 Bake with Anna Olson, Focaccia38. del, 1. sezona
17.25 Battle CreekBattle Creek 1, Drama, 12. del, 1. sezona
sledi:
18.15 Brez sleduWithout a Trace 1, Drama, 1. del, 1. sezona
17.05 Ljubke lažnivkePretty Little Liars 3, Drama, 23. del, 3. sezona
sledi:
18.00 Talenti v belemGrey's Anatomy 12, Drama, 2. del, 12. sezona
16.00 Modni zločini: Sovražna preobrazbaCrimes Of Fashion: Hostile Makeover, Drama
sledi:
18.00 Spomni se nedeljeRemember Sunday, Drama
17.00 Tv reportaže 
sledi:
18.00 Kuhinjica 
17.00 Telenovela 
sledi:
17.45 Inventura življenja 
17.00 Sreda v sredo, Jožef Horvat, pogovornaoddaja
sledi:
18.00 Povezani s srcem za Gorenjsko, reportaža 
17.00 PotnikiPassengers (2016) [12]
sledi:
19.00 Rop v Hatton GardnuThe Hatton Garden Job (Aka. One Last Heist) [15]
17.15 Alica v čudežni deželiAlice In Wonderland (2010) [7]
sledi:
19.05 Sestra Jackie V., 7. delNurse Jackie V. Ep. 07 - Teachable Moments [15]
17.00 Skovano: Železo in ogenj: Tomahavk 
sledi:
17.30 Kovač iz Milwaukeeja: Zmaj 
17.20 Skoraj mi je uspelo: Nagle jeze 
sledi:
18.15 Umori v močvirju: Smrtonosna puščica 
17.10 Najnevarnejši ubijalci na svetuWorld's Deadliest 1, Natural History, 4. del, 1. sezona
sledi:
18.00 Najbolj nenavadne živali: Morski psiWorld's Weirdest: Sharks, Natural History, 1. del
16.15 Jezerska zgodba (Lake Effects)ameriška komedija, 2012
sledi:
18.00 Zlomljeno srce (Corazon Partido)telenovela, 49.del
17.00 Vijesti Nove TV 
sledi:
17.30 IN magazin 
17.10 How I Met Your MotherDer gebrochene Bro-Code
sledi:
17.35 How I Met Your MotherDas Pokerspiel
17.05 Aktuell in osterreich 
sledi:
17.30 Daheim in osterreich 
17.20 Hudi mačkoniPodcats II., 38. del, 2. sezona
sledi:
17.30 BeybladeBeyblade Burst I., 21. del, 1. sezona
17.05 Under Wild Skies 
sledi:
17.30 Adventures Abroad, Ghost of Zanagas 
17.00 Betrugsfalle 
sledi:
17.30 Unter uns 
17.00 Die Strassencops West - Jugend im Visier 
sledi:
18.00 Koln 50667 
17.10 Dva i pol muĹAkarca, humoristianaserija (S06E06/24) (R
sledi:
17.35 Dva i pol muĹAkarca, humoristianaserija (S06E07/24) (R
16.55 Tri, dva, jedan - kuhaj! - nova sezonakulinarski show (S05E47/57) (R
sledi:
17.50 Flip or flop, lifestyle emisija(S02E11/14
17.25 Svirač, igrani program, r. 
sledi:
17.28 Zadnja kuća, Srbija 
15.00 Seje delovnih telesSeja Odbora za izobraževanje, znanost, šport in mladino, posnetek
sledi:
18.00 Seje delovnih telesSeja Odbora za zdravstvo, prenos
17.00 Zvezdna vrata SG-1, Materinski nagonStargate SG-1, Sci-fi, 20. del, 3. sezona
sledi:
18.00 Zvezdna vrata SG-1, Kristalna lobanjaStargate SG-1, Sci-fi, 21. del, 3. sezona
15.55 Liga prvakov - 5. krog: Basel -Manchester United
sledi:
17.45 Premier liga: Magazin 
16.15 Liga prvakov - 5. krog: Besiktas - Porto 
sledi:
18.05 BC TV 
16.30 Presidents Cup Official Film 
sledi:
17.30 Golfing World Episode 224 
17.15 La Liga: Magazin 
sledi:
17.45 KHL: Ice Week 
17.15 Nogomet: Južnoameriška liga prvakovFinale: Gremio - Lanus, prva tekma, danes
sledi:
18.55 Rokomet: Bundesliga, Flensburg -Magdeburg, živo
17.00 Odbite jediAmsterdam - cvileče jegulje in stroopwafel, 7. del, 7. sezona
sledi:
18.00 Lovci na hišeMuke v Baden-Württembergu, 3. del
16.35 Pom info 
sledi:
18.00 Gnes 
15.30 Video strani 
sledi:
18.28 Oglasi 
14.15 Pomurski informativni kažipot 
sledi:
17.30 Kuhinjica, kuharska oddaja 
17.00 Alpe Adria 
sledi:
17.30 FVG fotografia 
15.45 Davioddaja TV Maribor
sledi:
17.30 Težišče - Sulypontoddaja TV Lendava
14.55 Popoldanski klepet, razvedrilna oddajav živo
sledi:
18.00 S petkami na deželo, ponovitev 
17.02 Magazin 
sledi:
18.00 64 minut, svet v francoščini, 1. del 
17.00 Bandolera 
sledi:
17.55 Smo dobri gospodarji 
17.05 Izdelava superavtomobilovSupercar Superbuild, 7. del, 2. sezona
sledi:
18.00 Prodaja na velikoSelling Big, Documentary, 3. del, 1. sezona
17.25 Največje bojevniceWarrior Women, Vojni/ zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
sledi:
18.20 Skrivnosti velikih britanskih gradovSecrets of Great British Castles, Zgodovinski dokumentarec, 4. del, 2. sezona
17.00 Neverjetni živalski staršiAnimal Super Parents, 3. del, 1. sezona
sledi:
18.00 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 2. del, 1. sezona
17.15 SuperveterinarThe Supervet, Documentary/Nature, 7. del, 4. sezona
sledi:
18.10 Živalski nagon s Chrisom HumfreyjemChris Humfrey's Animal Instinct, Naravoslovni dokumentarec, 12. del, 1. sezona
17.25 Videostrani, obvestila 
sledi:
17.55 Napovedujemo