Trenutno na sporedu
(Nastavite sporede, ki jih želite spremljati.)

22.00 Odmevi 
sledi:
22.30 Kultura 
19.55 Hokej - finale državnega prvenstvaSIJ Acroni Jesenice : SŽ Olimpija, 4. tekma, prenos iz Jesenic
sledi:
22.35 Izrael 1945-1967 - dvakrat obljubljenadežela, francoska dokumentarna serija
21.20 MasterChef SlovenijaMasterChef Slovenija VII., 14. del, 7. sezona
sledi:
22.40 24UR zvečer 
20.00 VročicaHeat
sledi:
23.10 Vstaja robotovSingularity
21.00 Kako se naučiti letetiFlying Lessons
sledi:
23.00 Izvir zdravja 
21.55 Whiskey CavalierWhiskey Cavalier I., 12. del, 1. sezona
sledi:
22.50 Zakon in red: Enota za posebne primereLaw and Order: S.V.U. XVIII., 12. del, 18. sezona
20.00 Walker Payne 
sledi:
22.15 Lara Croft: Zibelka življenjaLara Croft: Tomb Raider: Cradle of Life
20.55 Nogomet: Ligue 1, Lens - Lille, živo 
sledi:
23.00 Nogomet: Belgijska liga, Genk - ClubBrugge, danes
21.50 5.com s Danielom: Boris Novković iMiroslav Ćiro Blažević, zabavni talk show
sledi:
22.50 Dnevnik 3 
21.00 Van der Valk, serija (12)(2/3) Van DerValk 1
sledi:
22.35 Forenzičarka Halifax: Osveta, serija(12)(1/8) Halifax: Retribution, 1. del
21.55 Valter brani Sarajevo (12), ratni (+Balkanska špijunaža: Valter brani Sarajevo
sledi:
21.55 PowersPowers II., Action, 10. del, 2. sezona
sledi:
22.50 Devil's ThroatDevil's Throat I., Crime, 12. del, 1. sezona
20.40 Udar ljubezniLove Punch, Komedija
sledi:
22.30 Podlih osemHateful Eight, Drama
21.55 Čas in razdaljaMaths, Natančnost: Mera vseh reči [18-99]
sledi:
23.00 Roboti in droniTechnology, Raziskujmo: Narava najbolje ve [6-70]
22.00 Lovec na legende6. del
sledi:
23.00 Nasini nepojasnjeni dosjeji8. del
21.00 SvetovalecThe Counselor
sledi:
23.25 SimpsonoviThe Simpsons 25, 16. del, 25. sezona
21.50 Čas deklištvaLittle Women (2019) [12]
sledi:
22.00 Izjemno inženirstvoExceptional Engineering 2, 5. del, 2. sezona
sledi:
23.00 Vzpon strojevRise of The Machines 1, 3. del, 1. sezona
22.00 SOS, v slabi koži, 12. epizoda 
sledi:
23.00 Nenavadna telesa, 8. epizoda 
21.00 Zmagovalec 
sledi:
23.40 Ni je več 
21.10 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 8, 5. del, 8. sezona
sledi:
22.10 Shane Delia po poti začimbShane Delia's Spice Journey 2, 9. del, 2. sezona
21.55 Moja vražja mačka: Chloe nagajivka 
sledi:
22.50 Moja vražja mačka: Peklenski prazniki 
12.00 Miller's Crossing - 7. Mai 2021 um 00 
sledi:
21.15 CrimePROFILAGE 204 - UNE VIE POUR UNE AUTRE, Drama, Profiliranje II., 4. sezona
sledi:
22.10 CrimePROFILAGE 205 - DE L'AUTRE COTE DU MIROIR, Drama, Profiliranje II., 5. sezona
21.30 Paranormal SurvivorTormented By Shadows, 4. del, 5. sezona
sledi:
22.25 Cold BloodThe MacIvors: One Stormy Night, 5. del, 6. sezona
22.00 Policijska kameraPD Cam, 5. del, 2. sezona
sledi:
22.30 Policijska kameraPD Cam, 6. del, 2. sezona
21.20 Rop v BudimpeštiBudapest Heist (Aka. Pesti Balhe) [12]
sledi:
23.05 Zbogom, dekletaKiss The Girls [18]
22.05 Pelikanova kriPelican Blood (2019) [15]
sledi:
22.00 V nevarnostiUnlocked, Akcija
sledi:
23.55 Gospodar vojneLord of War, Kriminalka
22.00 Prvič narazenAfter We Collided, Romanca
sledi:
23.50 Angel je padelAngel Has Fallen, Triler
20.40 SodnicaChildren Act, Drama
sledi:
22.30 Prekleta vožnjaDriven, Triler
21.00 Skozi časAbout Time, Drama
sledi:
23.25 Kuharski detektiv: Nerazkuhana smrtThe Gourmet Detective: Death Al Dente, Mystery
22.00 Hollywood Medium With Tyler HenryMelissa Joan Hart, Madison Beer, Snooki Follow-up, 1. del, 2. sezona [TV-7]
sledi:
23.00 Nightly Pop 2021, 2021-05-063. sezona [TV-16]
21.55 Tudorji (Sezona 4): Kot bi moralo biti(Epizoda 8)
sledi:
22.40 Beowulf: Vrnitev v Shieldlands (Sezona1): 104 (Epizoda 4)
21.30 Rally: FIA European Rally Championship 
sledi:
22.30 Curling: World Championship in CalgaryCanada
20.20 Football: NATIONAL GERMAN CHAMPIONSHIP, Germany
sledi:
22.30 Golf: PGA Tour in Charlotte, USA 
22.00 Facing Waves10. del, 2. sezona
sledi:
22.25 Facing Waves11. del, 2. sezona
22.05 The Pioneer Woman, Brunch Bites4. del, 26. sezona
sledi:
22.30 The Pioneer WomanTailgate Get-Togethers, 12. del, 25. sezona
22.00 Umori na podeželjuMidsomer Murders 17, 3. del, 17. sezona
sledi:
23.55 Osnove Sherlocka HolmesaElementary 5, 16. del, 5. sezona
21.00 Umazani ples 2Dirty Dancing 2 : Havana Nights
sledi:
22.55 Dober bojThe Good Fight 1, 5. del, 1. sezona
21.00 ObalaThe Beach
sledi:
23.20 AdrenalinCrank
22.00 Druga resnica – svet danes 
sledi:
22.30 Besede miru 
22.00 Lojtrca domačih EvrAV-NProd 
sledi:
23.45 Lojtrca domačih EvrAV-NProd 
22.00 Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramrein Daniel Rampre
sledi:
22.20 Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja 
20.35 Nebeško kraljestvoKingdom Of Heaven [15]
sledi:
23.00 Knutby: V slepi veriKnutby: I Blind Tro (Aka. Pray Obey Kill) Ep. 05 - Don'T Be Afraid To Go Close
22.00 Čudodelnika: Temni časi, 5. delMiracle Workers: Dark Ages Ep. 05 - Holiday [12]
sledi:
22.20 Deklina zgodba IV., 2. delThe Handmaid'S Tale Iv. Ep. 02 - Nightshade [18]
22.00 Skladiščne vojneDražba v Moreno Valleyju
sledi:
22.30 Skladiščne vojne, Resničnost in sanje 
22.00 Izdani, Nesvete zveze 
sledi:
23.00 Izdani, Drugo dekle 
21.50 Urgenca za eksotične živaliDr. K's Exotic Animal ER 4 (Season 4 Extension), 1. del, 4. sezona
sledi:
22.35 Živalski klub borcevAnimal Fight Club 4.5, 8. del, 4. sezona
21.00 Boj za obstanekAll things fall apart
sledi:
23.00 Regionalnodnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21.30 Večerne noviceInformativni program
sledi:
22.10 Poročilo iz Državnega zboraInformativni program
21.50 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team II., 8. del, 2. sezona
sledi:
22.30 Beyblade: Pot do zmageBeyblade Burst II., 20. del, 2. sezona
22.00 Fight to Survive 
sledi:
22.20 Fight to Survive 
4.55 Mensch Papa! Väter allein zu Haus 
sledi:
4.07 Exklusiv - Die Reportage 
sledi:
21.45 Teorija velikog praska, humorističnaserija (S09E09/24
sledi:
22.10 Teorija velikog praska, humorističnaserija (S02E15/23
21.00 Bourneov identitet, igrani filmakcijski triler (12
sledi:
23.15 Automata - TV premijera, igrani filmznanstveno-fantastični (15
22.05 Stigni me ako znaš, kviz 
sledi:
23.00 Dnevnik 
21.45 Pogovor z vodjo beloruske opozicijeSvetlano Tihanovsko
sledi:
23.00 Odmevi 
22.00 Spides, PrebujenjeSci-fi, 8. del, 1. sezona
sledi:
23.00 ŽagaSaw, Horror
20.40 Nogomet: Belgijska liga, Genk - ClubBrugge, živo
sledi:
22.45 Rokomet: Francoska liga, Limoges - PSGdanes
22.00 Nepojasnjeni dosjeji, 112. del, The Unexplained Files
sledi:
23.00 Muzejske skrivnosti, 1321. del, Mysteries At The Museum
22.05 Dogodki, informativna oddaja 
sledi:
22.25 Večerni program TV AS 
21.02 Glasbeni video spoti 
sledi:
22.12 Oglasi 
21.15 Vaše zdravje, naša skrb 
sledi:
22.15 Aktualno, informativna oddaja 
21.45 Spezzoni d' archivioI nostri primi anni - Gli anni 70 III terza parte
sledi:
22.25 L'Appuntamento, Alexia 
22.00 Odmevi s slovenskim znakovnim jezikom 
sledi:
22.30 Mostovi - Hidakmagazinska informativna oddaja
20.00 Petkova pumpa, večer najboljših polk 
sledi:
21.45 Poročila 
sledi:
22.28 Abigaëlle in predporodno zapeljevanje 
21.45 Avtomobilsko mesto grehaSin City Motors, Dokumentarni/ resničnostni/ avtomobili, 4. del, 3. sezona
sledi:
22.35 Avtomobilsko mesto grehaSin City Motors, Dokumentarni/ resničnostni/ avtomobili, 5. del, 3. sezona
22.00 Umori iz preteklostiSezona 1): Britanska morilska varuška
sledi:
23.10 Mitske zveriSezona 1): Skrivnostna kača v piramidah
21.25 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni/ ekspedicija/ ribolov, 2. del
sledi:
22.15 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni/ ekspedicija/ ribolov, 4. del
21.00 IZBRANO IZ ARHIVA: POP CORN: Sebastian2003
sledi:
22.15 Spoznajmo jih &#8230 Mladi obrazi kulture: Janja Teržan, solopetje, GŠ Velenje