Spored Viasat Nature History HD danes

0.40 Ameriške sanje Bobbyja KennedyjaThe American Dream of Bobby Kennedy, Zgodovinski/ politični/ dokumentarni
1.40 Prvi AmeričaniThe First Americans, Dokumentarni/ zgodovinski
2.25 Verske vojne: Resnična vojna prestolovWars of Religion: The Real War of Thrones, 5. del, 2. sezona
3.10 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 4. del, 1. sezona
4.00 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 5. sezona
4.45 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec
5.35 Hudi izumiWicked Inventions, 19. del, 2. sezona
6.00 Ponovno odkrivanje T-rexaRediscovering T-Rex, Dokumentarni/ naravoslovni/ zgodovinski
6.50 Divja televizijaWild Tube, Dokumentarni/ naravoslovni, 7. del, 1. sezona
7.15 Divja televizijaWild Tube, Dokumentarni/ naravoslovni, 8. del, 1. sezona
7.40 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 5. del, 4. sezona
8.30 Naravni svet - Andski medvediNatural World - Spectacled Bears
9.20 Dan v življenju ZemljeA Day in the Life of Earth, Dokumentarni/ naravoslovni, 1. del, 1. sezona
10.05 Medvedi - Mojstri preživetjaBears - The Ultimate Survivors, Dokumentarni/ naravoslovni
10.55 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 2. del, 7. sezona
11.45 Ulični veterinarThe Street Vet, Dokumentarni/ naravoslovni, 9. del, 1. sezona
12.15 Ulični veterinarThe Street Vet, Dokumentarni/ naravoslovni, 10. del, 1. sezona
12.40 Odprava EvropaExpedition Europe, Dokumentarni/ naravoslovni, 1. del, 1. sezona
13.35 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 5. del, 4. sezona
14.25 Naravni svet - Črne mambeNatural World - Black Mambas
15.15 24 ur na Zemlji24 Hours On Earth, Dokumentarni/ znanstveni/ naravoslovni, 1. del, 1. sezona
16.05 Obala plenilcevThe Predator Coast, Dokumentarni/ naravoslovni
17.05 Divje preživetjeWildest Survival, Dokumentarni/ naravoslovni, 7. del, 2. sezona
18.00 Egipt: Nepojasnjeni dosjejiEgypt's Unexplained Files, Dokumentarni/ zgodovinski, 7. del, 1. sezona
18.45 Konec imperijaEnd of Empire, Zgodovinski/ dokumentarni, 4. del, 1. sezona
19.30 Ameriške sanje Bobbyja KennedyjaThe American Dream of Bobby Kennedy, Zgodovinski/ politični/ dokumentarni
20.30 Prvi AmeričaniThe First Americans, Dokumentarni/ zgodovinski
21.15 Verske vojne: Resnična vojna prestolovWars of Religion: The Real War of Thrones, 5. del, 2. sezona
22.00 Egipt: Nepojasnjeni dosjejiEgypt's Unexplained Files, Dokumentarni/ zgodovinski, 7. del, 1. sezona
22.50 Največji dogodki druge svetovne vojne vbarvah, Dokumentarni/ zgodovinski, 8. del, 1. sezona
23.40 Izgubljena kraljestva Južne AmerikeLost Kingdoms of South America, Dokumentarni/ zgodovinski, 3. del, 1. sezona
0.35 Izgubljena kraljestva Južne AmerikeLost Kingdoms of South America, Dokumentarni/ zgodovinski, 4. del, 1. sezona
1.35 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Dokumentarni/ zgodovinski, 1. del, 10. sezona
2.15 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
3.10 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 1. sezona
4.00 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 5. sezona
4.45 Bojevniki: umetnost vojneMan At Arms: Art Of War, Zgodovinski/ dokumentarni, 7. del, 1. sezona