Spored Viasat History danes: Šport

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

0.10 Druga svetovna vojna v številkahWWII in Numbers, Dokumentarni/ zgodovinski, 2. del, 2. sezona
1.00 Vojne tovarneWar Factories, Dokumentarni/ zgodovinski, 3. del, 1. sezona
1.55 Zadnje potovanje RomanovihThe Final Journey of the Romanovs, Zgodovinski/ dokumentarni
2.50 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
3.50 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec, 4. del
4.45 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 8. del, 9. sezona
5.25 Dnevi ki so pisali zgodovinoDates That Made History, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
6.15 Hudi izumiWicked Inventions, 26. del, 1. sezona
6.50 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec, 5. del
7.50 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec, 6. del
8.50 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec, 7. del
9.55 101 človek ki je oblikoval dvajsetostoletje, Zgodovinski dokumentarec, 8. del
10.55 Skrite sledi: WaterlooHidden Traces: Waterloo
11.55 Skrite sledi: Prva svetovna vojna1914-1918)
13.05 Lov na transilvansko zlatoThe Hunt For Transylvanian Gold, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. sezona
14.05 Skrite sledi: Vietnamska vojnaHidden Traces: Vietnam War
15.10 Zasebna življenjaPrivate Lives, Dokumentarni/ zgodovinski, 3. del, 1. sezona
16.05 Zasebna življenjaPrivate Lives, Dokumentarni/ zgodovinski, 5. del, 1. sezona
17.00 Zasebna življenjaPrivate Lives, Dokumentarni/ zgodovinski, 6. del, 1. sezona
17.55 Skrivnosti mrtvihSecrets of the Dead, Dokumentarni/ zgodovinski, 1. del, 2. sezona
19.05 Tridesetletna vojna - Obdobje železaThirty Years' War - The Age Of Iron, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del
20.10 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 9. del, 1. sezona
20.35 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 10. del, 1. sezona
21.00 Vojne tovarneWar Factories, Dokumentarni/ zgodovinski, 3. del, 1. sezona
22.00 Zadnje potovanje RomanovihThe Final Journey of the Romanovs, Zgodovinski/ dokumentarni
23.05 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
0.50 Po sledeh umoraMurder Maps, Zgodovinski dramski dokumentarec, 3. del, 2. sezona
1.40 Po sledeh umoraMurder Maps, Zgodovinski dramski dokumentarec, 4. del, 2. sezona
2.30 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 12. del, 8. sezona
3.15 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 13. del, 8. sezona
4.05 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 8. del, 1. sezona
4.30 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona