Spored Viasat History danes: Za otroke

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

0.30 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
1.20 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 4. del, 8. sezona
2.10 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 11. del, 6. sezona
3.00 Hudi izumiWicked Inventions, 25. del, 2. sezona
3.30 Hudi izumiWicked Inventions, 25. del, 1. sezona
4.00 Skrivnost rimskih lobanjThe Mystery of the Roman Skulls, Zgodovinski/ arheologija
4.55 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
6.10 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 8. del, 1. sezona
7.10 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
7.35 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 4. del, 1. sezona
8.00 Skrivnost rimskih lobanjThe Mystery of the Roman Skulls, Zgodovinski/ arheologija
8.50 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
9.50 Ženska v železni krstiThe Woman In The Iron Coffin, Dokumentarni/ zgodovinski
10.50 NacistiProject Nazi, Vojni/ zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
11.45 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 1. sezona
12.10 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
12.40 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 9. del, 1. sezona
13.05 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 1. del, 1. sezona
13.30 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 8. del, 1. sezona
14.25 Hudi izumiWicked Inventions, 25. del, 2. sezona
14.55 Hudi izumiWicked Inventions, 20. del, 2. sezona
15.25 Skrivnost rimskih lobanjThe Mystery of the Roman Skulls, Zgodovinski/ arheologija
16.15 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
17.15 Ženska v železni krstiThe Woman In The Iron Coffin, Dokumentarni/ zgodovinski
18.15 Druga svetovna vojna v barvahWorld War II In Colour, Zgodovinski/ dokumentarni/ vojni, 10. del, 1. sezona
19.15 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 1. sezona
20.00 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 10. del, 1. sezona
20.55 Skrivnosti podzemljaSecrets of the Underworld, 6. del, 1. sezona
21.50 Zgodovina lova na zločince - zgodba oforenziki, 1. del, 1. sezona
22.45 Nacistični morilciNazi Murder Mysteries, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
23.35 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 9. del, 1. sezona
0.55 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 5. sezona
1.45 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 8. del, 6. sezona
2.35 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 2. del, 8. sezona
3.25 Hudi izumiWicked Inventions, 7. del, 1. sezona
3.55 Hudi izumiWicked Inventions, 7. del, 2. sezona
4.25 Hudi izumiWicked Inventions, 11. del, 2. sezona
4.55 Hudi izumiWicked Inventions, 12. del, 2. sezona