Spored Viasat History danes: Filmi

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

0.30 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 5. sezona
1.20 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 2. del, 8. sezona
2.10 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 9. del, 6. sezona
3.00 Hudi izumiWicked Inventions, 23. del, 2. sezona
3.30 Hudi izumiWicked Inventions, 23. del, 1. sezona
4.00 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
4.50 Prva ljudstvaFirst Peoples, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
6.00 Hudi izumiWicked Inventions, 19. del, 1. sezona
6.30 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 6. del, 1. sezona
7.25 ZarotaConspiracy, 12. del, 1. sezona
8.15 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
9.05 Prve civilizacijeFirst Civilisations, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
10.05 Kako je svilna cesta krojila svetHow The Silk Road Made The World, Dokumentarni/ zgodovinski, 1. del, 1. sezona
11.00 NacistiProject Nazi, Vojni/ zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
11.55 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
12.20 Preklete rodbineCursed Bloodlines, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
12.45 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 6. del, 1. sezona
13.10 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 5. del, 1. sezona
13.35 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 6. del, 1. sezona
14.30 Hudi izumiWicked Inventions, 23. del, 2. sezona
15.00 Hudi izumiWicked Inventions, 18. del, 2. sezona
15.30 Miti in pošastiMyths & Monsters, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
16.20 Prve civilizacijeFirst Civilisations, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
17.20 Kako je svilna cesta krojila svetHow The Silk Road Made The World, Dokumentarni/ zgodovinski, 1. del, 1. sezona
18.15 Druga svetovna vojna v barvahWorld War II In Colour, Zgodovinski/ dokumentarni/ vojni, 8. del, 1. sezona
19.15 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
20.00 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 8. del, 1. sezona
20.55 Skrivnosti podzemljaSecrets of the Underworld, 4. del, 1. sezona
21.50 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 4. del, 1. sezona
22.40 Nacistični morilciNazi Murder Mysteries, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
23.30 Skrivna vojnaThe Secret War, Dokumentarni/ zgodovinski, 7. del, 1. sezona
0.40 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 5. sezona
1.30 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 3. del, 8. sezona
2.20 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 10. del, 6. sezona
3.10 Hudi izumiWicked Inventions, 24. del, 2. sezona
3.40 Hudi izumiWicked Inventions, 24. del, 1. sezona
4.10 Zadnji bojevniški kralji EvropeEurope's Last Warrior Kings, 3. del, 1. sezona