Spored Viasat History danes

0.35 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 5. del, 1. sezona
1.25 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 4. del, 6. sezona
2.10 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 4. del, 1. sezona
3.00 Hudi izumiWicked Inventions, 17. del, 1. sezona
3.30 Hudi izumiWicked Inventions, 17. del, 2. sezona
4.00 Osem dni, ki je ustvarilo RimEight Days That Made Rome, Starodavna zgodovina/ dokumentarni, 6. del
4.50 Nikolaj in Aleksandra: konec ruskecarske družine, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
6.10 Hudi izumiWicked Inventions, 16. del, 1. sezona
6.40 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 4. del, 6. sezona
7.25 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
8.15 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 4. del, 1. sezona
9.10 Nikolaj in Aleksandra: konec ruskecarske družine, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
10.05 Osem dni, ki je ustvarilo RimEight Days That Made Rome, Starodavna zgodovina/ dokumentarni, 6. del
11.00 Italija: nevidna mestaItaly's Invisible Cities, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
12.00 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
12.50 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 4. del, 1. sezona
13.40 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 4. del, 1. sezona
14.05 Vreme, ki je spremenilo svetWeather That Changed The World, Documentary, 5. del, 1. sezona
14.30 Hudi izumiWicked Inventions, 17. del, 2. sezona
15.00 Hudi izumiWicked Inventions, 17. del, 1. sezona
15.30 Osem dni, ki je ustvarilo RimEight Days That Made Rome, Starodavna zgodovina/ dokumentarni, 6. del
16.25 Nikolaj in Aleksandra: konec ruskecarske družine, Zgodovinski/ dokumentarni, 1. del, 1. sezona
17.20 Italija: nevidna mestaItaly's Invisible Cities, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
18.20 Smrtonosne informacijeDeadly Intelligence, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
19.10 Druga svetovna vojna - cena imperijaWorld War II: The Price of Empire, Documentary/War, 4. del, 1. sezona
20.05 Mitske zveriMythical Beasts, Dokumentarni/ zgodovinski/ mitologija, 4. del, 1. sezona
21.00 Olimpijske sanjeThe Olympic Dream: The 1936 Nazi Games, Športni/ zgodovinski/ dokumentarni
21.55 Lov na nacistični zakladHunting Nazi Treasure, Vojni/ zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
22.40 Druga svetovna vojna - cena imperijaWorld War II: The Price of Empire, Documentary/War, 4. del, 1. sezona
23.35 Olimpijske sanjeThe Olympic Dream: The 1936 Nazi Games, Športni/ zgodovinski/ dokumentarni
0.35 Prepovedana zgodovinaForbidden History, Zgodovinski/ dokumentarni, 6. del, 1. sezona
1.25 Skrivnosti v muzejuMysteries at the Museum, Documentary, 5. del, 6. sezona
2.15 Prelita modra kriRoyal Murder Mysteries, Zgodovinski/ kriminalka, 5. del, 1. sezona
3.05 Hudi izumiWicked Inventions, 18. del, 1. sezona
3.35 Hudi izumiWicked Inventions, 18. del, 2. sezona
4.05 Osem dni, ki je ustvarilo RimEight Days That Made Rome, Starodavna zgodovina/ dokumentarni, 7. del
4.55 Nikolaj in Aleksandra: konec ruskecarske družine, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona