Spored Viasat Explore danes: Informativne oddaje

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

0.20 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 12. del, 3. sezona
1.10 GozdovnikiThe Woodsmen, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 1. sezona
1.50 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 6. del, 9. sezona
2.45 Misija: ribolovFishing Impossible, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
3.35 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 2. del, 4. sezona
4.25 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 3. del, 4. sezona
5.10 Nevarni gozdBig Bad Wood, Resničnostni/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
6.10 Žadasta mrzlicaJade Fever, Dokumentarni/ resničnostni, 12. del, 2. sezona
6.30 Žadasta mrzlicaJade Fever, Dokumentarni/ resničnostni, 13. del, 2. sezona
6.55 Avstralski pomorski reševalciAussie Salvage Squad, Dokumentarni/ resničnostni, 4. del, 1. sezona
7.40 Avstralski lovci na jastogeAussie Lobster Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 1. sezona
8.25 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 1. del, 9. sezona
9.15 Misija: ribolovFishing Impossible, Zgodovinski/ dokumentarni, 2. del, 1. sezona
10.05 Kralji uničenjaScrap Kings, Dokumentarni/ resničnostni, 3. del, 2. sezona
10.55 Peklenski prevoziTrucking Hell, Dokumentarni/ resničnostni, 1. del, 1. sezona
11.45 Prenova kripFlipping Bangers, Dokumentarni/ resničnostni, 5. del, 2. sezona
12.30 Prenova kripFlipping Bangers, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 1. sezona
13.15 Potepanje po parkihRock The Park, 1. del, 4. sezona
13.35 Potepanje po parkihRock The Park, 2. del, 4. sezona
13.55 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, Ribolov/ dokumentarni, 4. del, 4. sezona
14.40 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, Ribolov/ dokumentarni, 5. del, 4. sezona
15.25 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 7. del, 2. sezona
16.10 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 8. del, 2. sezona
16.55 Kralji uničenjaScrap Kings, Dokumentarni/ resničnostni, 4. del, 2. sezona
17.45 Peklenski prevoziTrucking Hell, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 1. sezona
18.35 Avstralski lovci na jastogeAussie Lobster Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 7. del, 1. sezona
19.25 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 3. sezona
20.10 Orjaški krapMonster Carp, Dokumentarni/ ribolov/ potovanje, 1. del, 2. sezona
21.00 Prenova kripFlipping Bangers, Dokumentarni/ resničnostni, 2. del, 2. sezona
21.45 Avstralski pomorski reševalciAussie Salvage Squad, Dokumentarni/ resničnostni, 5. del, 1. sezona
22.30 Avstralski pomorski reševalciAussie Salvage Squad, Dokumentarni/ resničnostni, 6. del, 1. sezona
23.15 Nevarne potiDangerous Roads, Documentary, 1. del, 2. sezona
0.20 Avstralski lovci na zlatoAussie Gold Hunters, Dokumentarni/ resničnostni, 13. del, 3. sezona
1.10 GozdovnikiThe Woodsmen, Dokumentarni/ resničnostni, 3. del, 1. sezona
1.50 Rečne pošastiRiver Monsters, Dokumentarni/ naravoslovni, 7. del, 9. sezona
2.45 Misija: ribolovFishing Impossible, Zgodovinski/ dokumentarni, 3. del, 1. sezona
3.35 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 3. del, 4. sezona
4.25 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 4. del, 4. sezona