Spored Viasat Explore danes

5.00 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, Documentary, 6. del, 3. sezona
6.15 Brata na deluBrojects, Documentary/Reality, 9. del, 1. sezona
6.35 Brata na deluBrojects, Documentary/Reality, 10. del, 1. sezona
7.00 Iskalci draguljevProspectors, Documentary, 6. del, 4. sezona
7.45 Mojstri z motorkoCarver Kings, Documentary, 1. del, 1. sezona
8.10 Hudi izumiWicked Inventions, Documentary, 15. del, 2. sezona
8.40 Prevozniki hišCabin Truckers, Documentary, 5. del, 1. sezona
9.00 Prevozniki hišCabin Truckers, Documentary, 6. del, 1. sezona
9.25 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 4. del, 3. sezona
10.10 Širni divji severGreat Wild North, Reality, 8. del, 1. sezona
10.55 Žadasta mrzlicaJade Fever, Življenjski slog/ avantura, 1. del, 1. sezona
11.20 Vojne krapovCarp Wars, 15. del, 1. sezona
11.45 Vojne krapovFinale. Napočil je čas za veliki finale!, Carp Wars, 16. del, 1. sezona
12.10 Mojstri z motorkoCarver Kings, Documentary, 1. del, 1. sezona
12.35 SupertovornjakarjiSupertruckers, Documentary, 3. del, 2. sezona
13.20 Izdelava superavtomobilovSupercar Superbuild, 6. del, 2. sezona
14.15 Brata na deluBrojects, Documentary/Reality, 11. del, 1. sezona
14.35 Brata na deluBrojects, Documentary/Reality, 12. del, 1. sezona
15.00 Hudi izumiWicked Inventions, Documentary, 15. del, 2. sezona
15.25 Iskalci draguljevProspectors, Documentary, 7. del, 4. sezona
16.10 Žadasta mrzlicaJade Fever, Življenjski slog/ avantura, 2. del, 1. sezona
16.35 Izdelava superavtomobilovSupercar Superbuild, 6. del, 2. sezona
17.30 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, Documentary, 3. del, 2. sezona
18.15 Sanjske brunariceTimber Kings, Dokumentarec o življenjskem slogu, 4. del, 3. sezona
19.00 Mojstri z motorkoCarver Kings, Documentary, 2. del, 1. sezona
19.25 Vojne krapovCarp Wars, 1. del, 1. sezona
19.50 Vojne krapovCarp Wars, 2. del, 1. sezona
20.15 SupertovornjakarjiSupertruckers, Documentary, 1. del, 1. sezona
21.00 Drzni ribiči ledenih vodaCold Water Cowboys, Documentary, 6. del, 3. sezona
21.45 Orjaški krapMonster Carp, Naravoslovni dokumentarec, 4. del, 1. sezona
22.30 Na odpaduScrappers, Documentary/Reality, 1. del, 1. sezona
23.00 Na odpaduScrappers, Documentary/Reality, 2. del, 1. sezona
23.30 Hudi izumiWicked Inventions, Documentary, 18. del, 2. sezona