Trenutno na sporedu: Šport

11.00 WTA Premier Moskva: 1/4 finale (2x)Vzivo
11.15 Top Shop 
11.20 BC TV Prodaja 
11.20 BC TV Prodaja 
11.45 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
11.45 Nogomet: Prva liga Telekom SlovenijeRudar - Maribor
11.50 Liga prvakov - 3. krog: Qarabag -Atletico Madrid
11.50 Liga prvakov - 3. krog: RB Leipzig -Porto
12.00 Šport 
12.00 Andalucia Valderamma Masters Day 1/1Vzivo
12.15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP -Magazine
12.15 Sport (T) 
12.45 CAR RACING: World EnduranceChampionships , Japan
13.00 SNOOKER: Home Nations Series inBarnsley, United Kingdom
13.15 ALL SPORTS: WATTS 
13.15 Top Shop 
13.20 Šport 
13.30 FOOTBALL: FIFA Football 
13.30 Nogomet: Prva liga Telekom SlovenijeGorica - Celje
13.40 Liga prvakov (m): Brčko - ACH Volley 
13.40 NFL: Tennessee - Indianapolis 
13.45 Nogomet: Serie A, Roma - Napoli 
14.00 SNOOKER: Home Nations Series inBarnsley, United Kingdom
14.00 OLYMPIC GAMES: 
14.00 Ryder Cup 2018 Year to go PressConference
14.25 BC TV Prodaja 
14.30 OLYMPIC GAMES: 
14.30 CIMB Classic Highlights 
14.55 ATP Uncovered, 42. del 
15.00 OLYMPIC GAMES: 
15.15 Prva liga, 4. oddaja 
15.30 OLYMPIC GAMES: 
15.30 Nogomet: Serie A, Inter - Milan 
15.30 WTA Premier Moskva: 1/4 finale (2x)Vzivo
15.30 Kvalifikacije za SP (ženske): Srbija -Izrael Vzivo
15.30 Andalucia Valderamma Masters Day 1/2Vzivo
16.00 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
16.00 Top Shop 
16.10 Evroliga: Napoved sezone 2017/2018 
16.20 Živimo zdravo? Živeti zdravo!športno-rekreativna oddaja
16.30 Hokej na ledu: NHL, St. Louis - Chicago, danes
16.40 Liga prvakov - 3. krog: Bayern (M) -Celtic
17.00 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
17.15 Košarka: FIBA Liga prvakov, Banvit -Olimpija
17.15 Šport 
17.30 BC TV Prodaja 
18.00 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
18.00 CAR RACING: World EnduranceChampionships , Japan
18.00 La Liga: Magazin 
18.20 ŠKL mladinska oddaja o športu oddaja 
18.30 FOOTBALL: Major League Soccer 
18.30 Liga prvakov - 3. krog: Chelsea - Roma 
18.30 BC TV Prodaja 
18.30 Golfing World Episode 199 
18.55 Nogomet: Liga Europa, Nice - Lazio, živo 
18.55 Rokomet: SEHA Liga, Nexe Našice -Tatran Prešov, živo
19.00 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
19.00 FOOTBALL: FIFA Football 
19.00 Liga prvakov - 3. krog: Anderlecht - PSG 
19.15 BC TV Prodaja 
19.25 Tg sport 
19.30 CYCLING: European Championship (Track)in Berlin, Germany
19.30 Alfred Dunhill Links Championship Day 3 
19.45 Šport 
19.45 Trans World Sport, 1590. del 
19.55 NEWS: Eurosport 2 News 
20.00 SNOOKER: Home Nations Series inBarnsley, United Kingdom
20.15 World Judo Tour: Grand Prix Tashkent -Vrhunci turnirja
20.45 Nogomet, Europska liga, emisija 
20.45 Rokomet: Bundesliga, Goppingen -Wetzlar, danes
20.50 Evropska liga - 3. krog: Austria -Rijeka Vzivo
20.50 Evropska liga - 3. krog: Skenderbeu -Partizan Vzivo
21.00 Nogomet, Europska liga: Austria Wien -Rijeka, prijenos
21.00 Nogomet: Ligue 1, Dijon - PSG 
21.00 Evroliga - 2. krog: Real Madrid - CSKAVzivo
22.10 NEWS: Eurosport 2 News 
22.15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
22.30 Nogomet: Serie A magazin, 8. oddaja 
22.35 ŠKL, mladinska oddaja o športu 
22.40 Šport 
22.55 Nogomet, Europska liga - emisija isažeci
23.00 Ekstremni športi: Red Bull Air RaceVrhunci: Indianapolis, prvič
23.00 Nogomet: Liga Europa, Nice - Laziodanes
23.00 NBA: Action 
23.00 Premier liga: Magazin 
23.00 Liga prvakov - 3. krog: Vrhuncisredinih tekem
23.00 Alfred Dunhill Links Championship Day 4 
23.05 Sport (T) 
23.30 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India 
23.30 Evropska liga - 3. krog: Vrhunci kroga 
23.30 Evropska liga - 3. krog: Austria -Rijeka
23.30 Evropska liga - 3. krog: Skenderbeu -Partizan
23.55 NEWS: Eurosport 2 News