Trenutno na sporedu: Šport

2.05 Snowfix, 11. del, 1. sezona
2.10 NFL: Philadelphia - NY Giants Vzivo 
2.30 Snowfix, 22. del, 1. sezona
2.55 Pro Bull Riders4. del
3.00 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
3.00 Cross-Country Skiing: World Cup , Norway 
3.00 KHL: Metallurg Mg - Dinamo Riga 
3.00 Nogomet: Serie A, Atalanta - HellasVerona
3.30 Championship: Huddersfield Town - LeedsUnited
3.30 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019
3.45 Cross-Country Skiing: World Cup inLillehammer, Norway
3.45 MTB Heroes11. del, 2. sezona
4.10 MTB Heroes12. del, 2. sezona
4.30 Cross-Country Skiing: World Cup , Norway 
4.35 X Games Heroes, 88. del, 1. sezona
4.45 Srbska liga: Crvena zvezda - Spartak 
5.00 Fantasy Factory, 33. del, 1. sezona
5.00 Biathlon: World Cup in Östersund, Sweden 
5.00 Nogomet: Serie A, Torino - Fiorentina 
5.00 Nogomet: Serie A, Bologna - Milan 
5.15 Cross-Country Skiing: World Cup inLillehammer, Norway
5.15 Premier liga: Watford - Crystal Palace 
5.15 Romunska liga: Astra - Universitatea 
5.20 Fantasy Factory, 44. del, 1. sezona
5.30 Alfred Dunhill Championship Day 1 
5.40 Sports Adventure1. del, 4. sezona
6.00 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
6.05 Sports Adventure2. del, 4. sezona
6.15 Biathlon: World Cup in Östersund, Sweden 
6.30 Sports Adventure3. del, 4. sezona
6.30 World of Freesports: 49. del 
6.45 Nogomet: Serie A, Inter - Roma 
6.55 Sports Adventure4. del, 4. sezona
6.55 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019, , živo
7.00 Cross-Country Skiing: World Cup inLillehammer, Norway
7.00 Španska liga: Real Madrid - Espanyol 
7.00 Svetovno klubsko prvenstvo (ž): Tekmaza 3. mesto
7.00 NFL: New England - Kansas City 
7.20 Pro Bull Riders5. del
7.45 Cross-Country Skiing: World Cup inLillehammer, Norway
7.55 Nordic Combined: World Cup inLillehammer, Norway
8.10 Blue World2. del, 3. sezona
8.30 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
8.40 Blue World3. del, 3. sezona
8.40 Nordic Combined: World Cup inLillehammer, Norway
8.45 Svetovno klubsko prvenstvo (ž): Finale 
8.45 Nizozemska liga: Pregled kroga 
8.45 Ekstremni športi: Worldies, 18. oddaja 
8.45 Nogomet: Serie A, Udinese - Napoli 
9.00 Nogomet: Serie A, Vrhunci 15. kola 
9.10 Blue World4. del, 3. sezona
9.15 Nordic Combined: World Cup , Norway 
9.20 Iz sveta športa 
9.30 KHL: Metallurg Mg - Dinamo Riga 
9.35 Blue World5. del, 3. sezona
9.45 Nordic Combined: World Cup inLillehammer, Norway
9.45 Portugalska liga: Pregled kroga 
9.55 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019, , živo
10.05 Snowfix, 11. del, 1. sezona
10.15 Ski Jumping: World Cup , Russia 
10.30 Snowfix, 22. del, 1. sezona
10.30 Bundesliga (Bayern TV): Borussia (M) -Bayern (M)
10.30 Shopping Network 
10.30 Alfred Dunhill Championship Day 2 
10.30 Nogomet: Serie A, Lazio - Juventus 
10.30 ALL SPORTS: WATTS 
10.55 Dumball: Idiots In India, Episode 77. del
11.00 Olympic Games: 
11.00 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
11.00 Premier liga: Manchester City -Manchester United
11.15 Dumball: Idiots In India, Episode 88. del
11.30 Shopping Network 
11.30 Olympic Games: Foul Play 
11.35 Strongman Champions League6. del
11.45 Ekstremni športi: Worldies, 19. oddaja 
12.00 Olympic Games: Identify 
12.00 Španska liga: Betis - Athletic Bilbao 
12.00 Magazin: Sanjsko moštvo, 2. oddaja 
12.25 Action Sports World7. del, 3. sezona
12.25 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019, , živo
12.30 Kitajska liga: Shandong - Jiangsu Vzivo 
12.30 Hokej na ledu: NHL, Washington -Columbus, danes
12.45 KHL: Dinamo Moskva - SKA 
13.00 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
13.00 Olympic Games: 
13.15 Blue World2. del, 3. sezona
13.30 Olympic Games: Foul Play 
13.45 Blue World3. del, 3. sezona
13.45 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
13.45 Premier liga: West Ham United - Arsenal 
14.00 Olympic Games: Identify 
14.15 Blue World4. del, 3. sezona
14.15 Nogomet: Serie A, Inter - Roma 
14.30 NFL: Philadelphia - NY Giants 
14.30 Nogomet: Serie A, Bologna - Milan 
14.40 Blue World5. del, 3. sezona
15.00 Alpine Skiing: World Cup , Canada 
15.00 Liga prvakov: Magazin 
15.10 Dumball: Idiots In India, Episode 77. del
15.30 Italijanska liga (m): Modena - Verona 
15.30 Shopping Network 
15.30 Alfred Dunhill Championship Day 3 
15.35 Dumball: Idiots In India, Episode 88. del
15.55 Snowfix, 11. del, 1. sezona
16.00 Alpine Skiing: World Cup in Lake Louise, Canada
16.00 Španska liga: Pregled kroga 
16.15 Zona sport 
16.15 Nogomet: Serie A, Lazio - Juventus 
16.20 Snowfix, 22. del, 1. sezona
16.30 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019, , danes
16.45 Pro Bull Riders4. del
17.00 Alpine Skiing: World Cup , Canada 
17.00 Premier liga: Pregled kroga 
17.00 Turška liga: Pregled kroga 
17.15 Shopping Network 
17.30 Strongman Champions League6. del
17.45 Alpine Skiing: World Cup in BeaverCreek, USA
17.55 Košarka: Eurocup, Vilnius - Tofas, živo 
18.00 Liga prvakov (m): Vojvodina -Friedrichshafen Vzivo
18.00 Shopping Network 
18.00 Shopping Network 
18.10 Košarka: Eurocup, Darussafaka - Brescia, živo
18.20 Action Sports World7. del, 3. sezona
18.40 Liga prvakov - 6. krog: Uvod v tekmo RBSalzburg - Liverpool Vzivo
18.40 Liga prvakov - 6. krog: Uvod v tekmoNapoli - Genk Vzivo
18.45 Alpine Skiing: World Cup in BeaverCreek, USA
18.55 Liga prvakov - 6. krog: RB Salzburg -Liverpool Vzivo
18.55 Liga prvakov - 6. krog: Napoli - GenkVzivo
19.10 Drift Style2. del, 2. sezona
19.10 Equestrian: Horse Excellence 
19.25 Tg sport 
19.40 Drift Style3. del, 2. sezona
19.40 Eurosport News 
19.45 Snooker: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
19.45 Alpine Skiing: World Cup in BeaverCreek, USA
19.45 Evropska liga: Magazin 
19.55 Košarka: Eurocup, Limoges - Venice, živo 
20.10 Drift Style4. del, 2. sezona
20.15 Alpine Skiing: World Cup in BeaverCreek, USA
20.15 Futsal: Futsal magazin, 13. oddajaprvič
20.30 Golfing World: Episode 237 
20.40 Drift Style5. del, 2. sezona
20.40 Košarka: Eurocup, Unicaja - Oldenburgživo
20.45 Liga prvakov - 6. krog: Uvod v tekmoBorussia (D) - Slavia Praga Vzivo
21.00 Eurosport News 
21.00 Liga prvakov - 6. krog: Borussia (D) -Slavia Praga Vzivo
21.00 Liga prvakov - 6. krog: Ajax - ValenciaVzivo
21.00 Liga prvakov - 6. krog: Chelsea - LilleVzivo
21.05 Equestrian: Horse Excellence 
21.10 Fantasy Factory, 1111. del, 3. sezona
21.30 Alfred Dunhill Championship Day 4 
21.35 Fantasy Factory, 1212. del, 3. sezona
21.35 Biathlon: World Cup in Östersund, Sweden 
22.00 This is Hot 971. sezona
22.00 Nogomet: Ligue 1, Montpellier - PSG 
22.20 This is Hot 978. del, 1. sezona
22.30 Ski Jumping: World Cup , Russia 
22.45 Extreme Fighting Championship 
22.45 Rokomet: IHF svetovno prvenstvo zaženske 2019, , danes
22.50 Zona sport 
23.00 Kitajska liga: Shandong - Jiangsu 
23.00 Italijanski pokal: Pregled kroga 
23.00 2. španska liga: Pregled kroga 
23.30 Liga prvakov - 6. krog: Chelsea - Lille 
23.35 Drift Style2. del, 2. sezona
23.45 Ski Jumping: World Cup , Russia