Trenutno na sporedu: Za otroke

11.00 Mojca Pokraculja, otroška predstava 
11.00 Radovedni George 
11.00 Tri muckeKid-E-Cats I., 31. del, 1. sezona
11.15 Mini Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends Minis I.-IV., 27. del, 1. sezona
11.20 Leo in TigLeo & Tig I., 12. del, 1. sezona
11.25 Radovedni George 
11.30 Kravica LiskaHenrietta I., 27. del, 1. sezona
11.40 Tashijeve pustolovščineTashi I., 2. del, 1. sezona
11.50 Domov Dogodivščine s Tip in Ohjem 
12.05 Kravica LiskaHenrietta I., 32. del, 1. sezona
12.15 Pustolovščine obutega mačka 
12.20 Lepši svetLepši svet I., 7. del, 7. sezona
12.20 Viking VikiVic the Viking I., 21. del, 1. sezona
12.40 Berry Bees &# ČEBELJI KLAN 
12.45 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 7. del, 1. sezona
12.52 Berry Bees &# ČEBELJI KLAN 
13.00 Zak nevihtaZak Storm I., 4. del, 1. sezona
13.05 Barbie: Pustolovščina v soju zvezd 
13.25 Divja brata KrattWild Kratts II., 1. del, 2. sezona
13.45 Power Players junakiPower Players I., 3. del, 1. sezona
14.05 Zaklad XTreasure X I., 4. del, 1. sezona
14.10 Spin Fighters vrtavkeSpin Fighters IV., 6. del, 4. sezona
14.25 Polly Pocket 
14.35 Grozni GašperHorrid Henry I., 19. del, 1. sezona
14.45 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings III., 39. del, 3. sezona
14.50 Polly Pocket 
15.10 Lesi 
15.35 Lesi 
15.40 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings III., 1. del, 3. sezona
15.50 Zak nevihtaZak Storm I., 5. del, 1. sezona
16.00 Milan, Frnikolarisanka
16.00 Mia in jaz 
16.05 Niko, Kaj hoče jajček?risanka
16.05 IZBRANO IZ ARHIVA: Otroški festivalKristalček, 2002
16.10 Malčki, Snegrisanka
16.10 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 8. del, 1. sezona
16.15 Šola za pošasti, Zmagovalec Krilčekrisanka, 1. sezona
16.25 Muk, Severni sijrisanka
16.25 Mia in jaz 
16.30 PerlaPearlie I., 10. del, 1. sezona
16.35 Studio Kriškraš, Pomagajmo simozaična lutkovna oddaja za otroke
16.50 Mia in jaz 
16.55 Tri muckeKid-E-Cats III.
17.00 Kravica LiskaHenrietta I., 34. del, 1. sezona
17.10 Leo in TigLeo & Tig I., 5. del, 1. sezona
17.15 Govoreči Tom in prijatelji 
17.27 Govoreči Tom in prijatelji 
17.30 Dojenčki in čarobne solziceCry Babies Magic Tears III., 10. del, 3. sezona
17.35 Tika takaTickety Toc I., 17. del, 1. sezona
17.40 Berry Bees &# ČEBELJI KLAN 
17.45 Wissper šepetalka živalimWissper II., 35. del, 2. sezona
17.50 Berry Bees &# ČEBELJI KLAN 
18.00 Divja brata Kratt 
18.00 Tri muckeKid-E-Cats II., 1. del, 2. sezona
18.05 Nejko, Nejko ne ve, kaj si želirisanka
18.10 Simon, Varuškarisanka
18.20 Male opice MončičiMonchhichi I., 1. del, 1. sezona
18.22 Divja brata Kratt 
18.30 Kravica LiskaHenrietta I., 28. del, 1. sezona
18.45 Maša in medved 
18.45 Mini Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends Minis I.-IV., 28. del, 1. sezona
18.55 Maša in medved 
18.55 Tika takaTickety Toc I., 27. del, 1. sezona
19.00 Risanke 
19.05 Moj mali poni: prijateljstvo je čarobno 
19.05 Lepši svetLepši svet I., 1. del, 1. sezona
19.10 Tri muckeKid-E-Cats II., 11. del, 2. sezona
19.15 Tashijeve pustolovščineTashi I., 26. del, 1. sezona
19.30 Mali šef &# spet v akciji 
19.30 Peter PanPeter Pan I., 20. del, 1. sezona
19.50 Divja brata KrattWild Kratts II., 2. del, 2. sezona
19.55 Radovedni George 
20.15 Power Players junakiPower Players I., 5. del, 1. sezona
20.17 Radovedni George 
20.35 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings III., 40. del, 3. sezona
20.40 Spirit &# klic svobode 
20.45 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts II., 3. del, 2. sezona
20.45 Grozni GašperHorrid Henry I., 20. del, 1. sezona
21.00 Spin Fighters vrtavkeSpin Fighters IV., 15. del, 4. sezona
21.05 Spirit &# klic svobode 
21.30 Govoreči Tom in prijatelji 
21.45 Govoreči Tom in prijatelji 
21.50 Zaklad XTreasure X I., 3. del, 1. sezona
21.50 Vzpon ninja želvRise of the Teenage Mutant Ninja Turtles I., 17. del, 1. sezona
21.55 Kje je Voldo? 
22.20 Kje je Voldo? 
22.35 Beyblade: Pot do zmageBeyblade Burst IV., 15. del, 4. sezona
22.45 Skrivnostni ranč I 
23.05 Skrivnostni ranč I 
23.15 Transformerji: KibervesoljeTransformers Cyberverse I., 6. del, 1. sezona
23.25 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 7. del, 2. sezona
23.30 Waffle, čudežni kuža 
23.52 Transformerji: Akademija reševalnihbotov