Želja po novem začetku?

Napovednik, vodilni slovenski vodič po dogodkih in dogajanju je odprt za ponudbe: delovno mesto v trženju in marketingu. Več >>

Trenutno na sporedu: Nadaljevanke

13.20 KataklizmaOceans Rising, Sci-fi
13.30 MasterChef SlovenijaMasterChef Slovenija IV., 4. del, 4. sezona
13.40 Ljubke lažnivkePretty Little Liars VI., 17. del, 6. sezona
14.00 Poštni detektiviSigned, Sealed, Delivered, Drama Series, 3. del, 3. sezona
14.00 Brata Dizel (Sezona 1): Zimski podvig(Epizoda 22)
14.15 Se zgodi, Očetje na obiskuslovenska nanizanka, 1. sezona
14.20 Endeavour Mladi Morse (3), serija (12)(1/4)
14.35 Goreča ljubezenBurning Love III., 3. del, 3. sezona
14.35 Ljubezen po domačeLjubezen po domače II., 13. del, 2. sezona
14.45 Kulinarična vandranja, kuharska oddaja15. del, 1. sezona
15.00 V višji prestavi z Aaronom Kaufmanom(Sezona 1): 4. epizoda (Epizoda 4)
15.00 Goreča ljubezenBurning Love III., 4. del, 3. sezona
15.20 Poplava, 1. delFlood, Drama, 1. del, 1. sezona
15.25 Vampirski dnevnikiVampire Diaries VI., 16. del, 6. sezona
15.40 Dva moža in polTwo and a Half Men II., 21. del, 2. sezona
15.45 Poštni detektivi, Na visokemSigned, Sealed, Delivered, Drama Series, 4. del, 3. sezona
15.45 Avto karaokeAvto karaoke I., 14. del, 1. sezona
16.00 Delavnica odpadnikov (Sezona 1):Zarjaveli camaro iz leta 1967, 1. del (Epizoda 11)
16.05 Dva moža in polTwo and a Half Men II., 22. del, 2. sezona
16.10 Vampirski dnevnikiVampire Diaries VI., 17. del, 6. sezona
16.30 Živali III., 2. delAnimals Iii. Ep. 02 [15]
16.30 Smogovci, serija za djecu(33/38) 
16.35 Dva moža in polTwo and a Half Men II., 23. del, 2. sezona
17.00 Naš predsednik v risanki, 15. delOur Cartoon President Ep. 15 [15]
17.00 Cestni reševalci (Sezona 2): 8. epizoda(Epizoda 8)
17.00 Razumem, očkaSurviving Jack I., 2. del, 1. sezona
17.20 Poplava, 2. delFlood, Drama, 2. del, 1. sezona
17.25 GleeGlee V., 2. del, 5. sezona
17.30 Pri AddamsovihThe Addams Family, Comedy
17.30 Ubij Eve, 7. delKilling Eve Ep. 07 [15]
17.30 ŽivaliceŽivalice I., 13. del, 1. sezona
17.35 Umor, je napisala (II.), Umor na dražbiameriška nanizanka, 2. sezona
17.40 Hipnoza: Dobra zabavaHipnoza: Dobra zabava I., 7. del, 1. sezona
17.50 Popolna družina, Prenova stanovanjahumoristična nanizanka
18.00 Delavnica Goblin Works (Sezona 1):Obnovljeni Land Rover (Epizoda 3)
18.15 Howardov kot, 1. delHowards End Ep. 01 [12]
18.20 GleeGlee V., 3. del, 5. sezona
18.45 StendAp predstavljaStendAp predstavlja I., 3. del, 1. sezona
18.55 24UR vreme 
18.55 24UR 
19.00 Ameriški čoperji (Sezona 10): 2.epizoda (Epizoda 2)
19.10 Prevara IV., 9. delThe Affair Iv. Ep. 09 [15]
19.10 GleeGlee V., 4. del, 5. sezona
19.10 Pazi, kamera!Pazi, kamera! XIV., 19. del, 14. sezona
19.20 King KongAction
19.30 Pri Addamsovih 2Addams Family Values, Comedy
20.00 Gospod Avila IV., 2. delSr. Avila Iv. Ep. 02 [18]
20.00 Zarjaveli zakladi (Sezona 1): 9.epizoda (Epizoda 9)
20.00 Beli ovratnikWhite Collar V., 2. del, 5. sezona
20.05 Pustolovke, serija (12)(3/6) 
20.10 Nasledstvo, 1. delSuccession Ep. 01 - Celebration [15]
20.45 Beli ovratnikWhite Collar V., 3. del, 5. sezona
21.00 Berlinski urad II., 5. delBerlin Station Ii. Ep. 05 - Right Of Way [15]
21.00 Cestni odpadniki proti Hitrim inglasnim (Sezona 1): Velika dirka 2 (Epizoda 7)
21.00 Jaz sem LunaSoy Luna II., 19. del, 2. sezona
21.10 Nasledstvo, 2. delSuccession Ep. 02 - Sh*T Show At The F K Factory [15]
21.20 Miki modre očiMickey Blue Eyes, Comedy
21.30 Beli ovratnikWhite Collar V., 4. del, 5. sezona
21.35 Umor, je napisala (II.), Izginulo truploameriška nanizanka, 2. sezona
21.40 Jaz sem LunaSoy Luna II., 20. del, 2. sezona
21.50 Igre moći (2), serija (12) (oko 42'')(13/23)
22.00 Smrtonosni ulov (Sezona 14): Nočnaoperacija (Epizoda 4)
22.05 Nasledstvo, 3. delSuccession Ep. 03 - Lifeboats [15]
22.20 Beli ovratnikWhite Collar V., 5. del, 5. sezona
22.30 Sneg II., 1. delSnowfall Ii. Ep. 01 - Sightlines [18]
22.30 Larina izbiraLara's Choice II., 2. sezona
22.32 Igre moći (2), serija (12) (oko 42'')(14/23)
22.50 Deklina zgodba (I.)ameriška nadaljevanka, 1. sezona
23.00 Nasledstvo, 4. delSuccession Ep. 04 - Sad Sack Wasp Trap [15]
23.00 Zlata mrzlica na Beringovem morju(Sezona 7): Trd pristanek (Epizoda 2)
23.05 HelixHelix I., 8. del, 1. sezona
23.15 Larina izbiraLara's Choice II., 2. sezona
23.20 Operacija Havaji, Mati in sinHawaii 5.0, Crime drama, 7. del, 7. sezona
23.20 Androidni policistAndroid Cop, Sci-fi
23.20 Ostrina, 6 . delSharp Objects Ep. 06 [18]
23.45 HelixHelix I., 9. del, 1. sezona
23.45 Dva moža in polTwo and a Half Men II., 21. del, 2. sezona
23.50 StrastiTV-nadaljevanka, 1. sezona