Trenutno na sporedu: Informativne oddaje

9.00 Regionalno, dnevno informativna oddaja 
9.00 Regionalne novice, dnevno informativniprogram
9.05 DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilnaoddaja
9.30 22. nujna seja Preiskovalne komisije ougotavljanju zlorab v zadevi Franc Kangler in drugi, prenos
9.40 Gorenjska poročila, 6300. informativnaoddaja
10.00 Preglednik TV Mariboraktualno–informativna oddaja
10.15 2848. VTV magazin, regionalnainformativna oddaja
10.30 Utrip 
10.45 Zrcalo tedna 
11.00 Novinarska konferenca vlade o aktualnemstanju glede bolezni covid-19, prenos
11.10 Slovenski utrinki 
11.30 Regionalno, dnevno informativna oddaja 
12.00 23. redna seja Državnega zboraprenos
12.05 Intervju, dr. Kaja Širok 
12.05 Pomurski informativni kažipot 
13.00 Prvi dnevnik 
13.00 IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program40
13.20 Šport 
13.30 Vreme 
14.00 TV transfrontaliera-TG regionale FVG 
14.40 S-prehodiInvazivne tujerodne rastline in živali
15.05 Videomotori 
15.35 Dober dan, Koroška 
16.00 Regionalno, dnevno informativna oddaja 
16.00 Regionalne novice, dnevno informativniprogram
16.05 Dober dan, Koroška 
16.15 Il settimanale 
17.00 Poročila ob petih 
17.15 Šport 
17.15 Istria e... dintorni 
17.20 Vreme 
17.25 Podjetno naprejSirarstvo Orešnik, reja koz in pridelava sira
18.00 Tele Mregionalna aktualno-informativna oddaja
18.00 Regionalne novice, dnevno informativniprogram
18.00 Pomurski dnevnik, osrednja informativnaoddaja
18.15 Aktualno, informativna oddaja 
18.30 Regionalno, dnevno informativna oddaja 
18.30 Dogodki dneva- Regionalni informativniprogram
18.35 Vreme 
18.40 Gorenjska poročila, 6301. informativnaoddaja
18.40 Primorska kronika 
18.50 Vreme 
18.57 Dnevnik 
19.00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom 
19.00 Tuttoggi I 
19.15 Faktor 
19.29 Slovenska kronika 
19.30 Slovenska kronika s slovenskimznakovnim jezikom
19.45 Šport s slovenskim znakovnim jezikom 
19.45 Šport 
19.55 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom 
19.55 Vreme 
20.00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom 
20.00 Tednik 
20.00 Mediterraneo 
20.00 Pomurski dnevnik, informativna oddaja 
20.30 Artevisione Magazine, Matteo Tenardi 
20.30 Slovenska kronika s slovenskimznakovnim jezikom
20.45 Šport s slovenskim znakovnim jezikom 
20.50 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom 
21.00 Na sončni strani 
21.00 Studio City 
21.00 Tuttoggi II 
21.00 Regionalne novice, dnevno informativniprogram
21.00 Intervju, dr. Kaja Širok 
21.05 IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program41
21.15 Meridiani 
21.15 Aktualno, informativna oddaja 
21.30 Tele Mregionalna aktualno-informativna oddaja
21.30 Pomurski dnevnik, informativna oddaja 
21.40 Gorenjska poročila, 6301. informativnaoddaja
21.55 Vreme 
22.00 Tednik 
22.00 Odmevi s slovenskim znakovnim jezikom 
22.00 Odmevi 
22.30 Dober dan, Koroška 
22.30 Kultura 
22.30 Rojaki, oddaja o zamejcih 
22.30 Regionalno, dnevno informativna oddaja 
22.40 Šport 
22.40 Podjetno naprejSirarstvo Orešnik, reja koz in pridelava sira
22.45 Vreme 
22.50 PisaveJani Virk, Maja Vidmar in Robert Simonišek
23.00 Odmevi 
23.00 Slovenija - 30, Dosežki v znanosti 
23.30 Dnevnik Slovencev v Italiji 
23.40 Gorenjska poročila, 6301. informativnaoddaja
23.55 Primorska kronika