Trenutno na sporedu: Filmi

3.00 Dolga nočThe Overnight [18]
3.15 Maščevanje v zaporuRiot, Akcija
3.15 Zombiji: Lepi zombi domeZ-Nation: Home Sweet Zombie, Akcija
3.20 Sutjeska 
3.50 Kurt Cobain: Montaža peklaCobain: Montage Of Heck [15]
3.55 Zombiji: Z vstajenjeZ-Nation: Resurrection Z, Akcija
4.00 Operacija Delta ForceOperation Delta Force, Akcija
4.00 SodbaThe Judgment (Aka. Sadilishteto) [12]
4.10 Gola formalnostA Pure Formality (Aka. Una Pura Formalita) [15]
4.25 Če bo trnjeIf There Be Thorns [15]
6.00 Povampirjeni MilesSleeper, Comedy
6.00 Iskanje pozabljive DoryFinding Dory [All]
6.00 Ljubim te, Beth CooperI Love You, Beth Cooper [12]
6.00 Kurja poltGoosebumps [12]
6.00 Hobotnica in kitThe Squid And The Whale [15]
6.00 StalkerStalker (1979) [12]
7.00 Mala miss Atlante: Drama v zakulisju 
7.05 Stan in Olio - uničevalec domovLaurel and Hardy: Home Wrecker
7.20 Najin otrokKeeper [12]
7.20 Bitka na Neretvi 
7.35 Gospa s kombijemThe Lady In The Van [12]
7.40 MuppetkiThe Muppets [All]
7.40 BabicaGrandma (2015) [12]
7.45 Knjiga spominovThe Memory Book, Drama
8.00 Ugrabljena hči (2015, Thriller) 
8.15 Emakratki igrani film
8.30 Kronike Matta Hattera (1), crtanaserija(9/13)
8.30 Pravi valkratki dokumentarni film
8.40 Država proti Fritzu BauerjuThe People Vs. Fritz Bauer (Aka. Der Staat Gegen Fritz Bauer) [12]
8.55 Kamper [12]
9.00 On živi v pesmihRudderless, Komedija
9.00 Možje X na začetku: WolverineX-Men Origins: Wolverine [12]
9.20 Mali princThe Little Prince (2015) [All]
9.20 Materinski danMother'S Day (2016) [12]
9.45 Počitnice za odrasleCouples Retreat, Comedy
10.00 Nikec na počitnicahNicholas on Holiday, Komedija
10.00 Morilski virusDerailed, Akcija
10.15 Tom in JerryTom and Jerry: Robin Hood and His Merry Mouse
10.25 Pu-239Pu-239 (Aka. The Half Life Of Timofey Berezin) [15]
10.25 Inverzni kanon - Glasba ljubezniCanone Inverso - Making Love [12]
10.30 Turistični filmi 
10.55 Mag - Najboljša zgodba Paula CoelhaPilgrim, The: The Best Story of Paulo Coelho, Drama
11.00 Duh babice IlonkeThe Little Gypsy Witch, Komedija
11.05 Dansko dekleThe Danish Girl [15]
11.20 Alvin in veverički: Velika AlvinturaAlvin And The Chipmunks: The Road Chip [All]
11.20 OboževalciFanboys
11.35 Žur pred božičemThe Night Before (Aka. X-Mas) [15]
11.45 Lopov, ki je okradel lopovaLadron Que Roba a Ladron, Komedija
11.50 KljubovanjeDefiance, Akcija
12.00 VaruhThe Guardian, Drama
12.05 Moos [12]
12.15 Korak za korakomThe Steps [12]
12.50 Fannyjino potovanjeFanny'S Journey (Aka. Le Voyage De Fanny) [12]
12.50 Slabi staršiBad Parents
12.55 Superhitri!Superfast!, Komedija
13.00 InfernoInferno (2016) [12]
13.05 Dober pogrebGood Funeral, A, Drama
13.15 Kurja poltGoosebumps [12]
13.40 Zlomljena krilaButterfly on a Wheel, Drama
13.40 OvčiceBurning Love (Aka. Pecore In Erba) [12]
13.45 Zadnji vlak iz Gun HillaLast Train from Gun Hill
13.55 UmWit [12]
14.00 Morilski sporazum (2015, Thriller) 
14.15 Ili sreća ili ništa, francuski film 91'Le Bonheur Sinon Rien / Happiness, Nothing Less
14.20 Cesarjeva nova oblačilaEmperor's New Clothes, The, Dokumentarni
14.25 SporočilaSticky Notes [12]
14.30 Fantje z zelenciGreen Guys
14.40 Na pomoč!, komedija v treh dejanjih 
14.45 Moja obilna grška porokaMy Big Fat Greek Wedding, Komedija
14.50 Otroci Huang ŠijaChildren Of Huang Shi, The, Drama
15.00 Most vohunovBridge Of Spies [12]
15.00 Izganjalci duhovGhostbusters (2016) [12]
15.05 Zadnja stava (Last gamble), ameriškaakcija, 2011
15.15 Neverjetno življenjeA Remarkable Life [12]
15.30 Clairino iskanjeClaire In Motion [12]
15.35 Staten IslandDrama
16.00 Ubijalska fotografija (2015, Drama) 
16.00 Super očkaSuperdad, Comedy
16.10 Hachiko: Zgodba o zvestem psuHachiko: A Dog's Story, Drama
16.15 Tistega čarobnega dneOne Fine Day
16.30 Bogovi EgiptaGods of Egypt, Pustolovščina
16.50 Najin otrokKeeper [12]
16.55 Creed: Rojstvo legendeCreed (2015) [12]
16.55 Država proti Fritzu BauerjuThe People Vs. Fritz Bauer (Aka. Der Staat Gegen Fritz Bauer) [12]
17.00 SestriSisters (2015) [15]
17.10 Vse njegove ženskeDr. T & the Women, Komedija
17.20 Mladost v OregonuYouth In Oregon [12]
17.30 Naj bo pravicaHeavens Fall, Kriminalka
17.55 Oliver TwistDrama
18.00 Pokvarjeni božičekBad Santa, Comedy
18.05 Pet prijateljev na razpotju Evropskegaparlamenta, 4. film
18.15 Slovo od očetaHanging Up
18.25 Poletje s SangaileThe Summer Of Sangaile [12]
18.40 Ladijske noviceThe Shipping News [15]
18.50 Bili smo vojakiWe were Soldiers Once, Akcija
19.00 Čudeži z nebesMiracles From Heaven [12]
19.25 Mozart in kitMozart and the Whale, Komedija
19.30 Zadnji dneviUltimos Dias, Los, Pustolovščina
20.00 40-letni devičnikThe 40 Year-Old Virgin, Comedy
20.00 Deveto življenje Louisa DraxaThe 9th Life Of Louis Drax [15]
20.00 Popolni umorPerfect Murder
20.00 Zmaja dvojčkaTwin Dragons
20.05 Pet prijateljev na razpotju Evropskegaparlamenta, 4. film
20.15 Trenutek norostiOne Wild Moment, Komedija
20.30 Ljudje pticeBird People [12]
20.50 Dolga nočThe Overnight [18]
20.59 Dobar savjet, američki film (12) 89'Good Advice
21.00 VstajenjeRisen (2016) [15]
21.10 Zmajev poljubKiss of the Dragon, Akcija
21.20 ZboristiChoristes, Les, Drama
21.30 Prekleta hčiNew Daughter, The, Horor
21.55 PetekFriday
22.00 Izganjalci duhov (2016, Horror) 
22.05 IskanWanted
22.10 Peklenski val (2015)Point Break (2015), Akcija
22.15 Odštekani petekFreaky Friday, Comedy
22.30 Usta na usta (Boca a Boca), španskakomedija, 1995
22.35 Gore lahko odidejoMountains May Depart (Aka. Shan He Gu Ren) [12]
22.45 ZenitZvizdan (Aka. The High Sun) [15]
22.45 Upor klobasicSausage Party [18]
22.50 Umori v MartfujuStrangled (Aka. A Martfui Rem) [18]
23.00 BaariaKomedija
23.05 SkromnostHumbling, The, Komedija
23.05 Pet prijateljev na razpotju Evropskegaparlamenta, 4. film
23.10 Ugrabljena hči (2015, Thriller) 
23.15 Moje plavo nebo, američki film 92' MyBlue Heaven
23.30 Knjiga odrešitveBook of Eli, The, Akcija
23.40 Ugrabljena zvezdnicaStealing Candy