Trenutno na sporedu: Dokumentarne oddaje

6.34 Juhuhu 
6.40 TV Kalendar 
6.57 Juhuhu 
6.58 Juhuhu 
6.59 Pjesmice i brojalice: Grga Čvarak 
7.00 Dobro jutro 
7.01 Juhuhu 
7.13 Juhuhu 
7.26 Juhuhu 
7.27 Juhuhu 
7.28 Ručice čarobnice: Uplakana princeza 
7.32 Juhuhu 
7.33 Juhuhu 
7.34 TV vrtić: Klaunovi 
7.46 Juhuhu 
7.52 Juhuhu 
7.53 Juhuhu 
8.04 Juhuhu 
8.05 Juhuhu 
8.06 Njama, njam: DunjaNjama, njam: Dunja
8.11 Juhuhu 
8.12 Pssst, priča: Strašno strašna pričaPssst, priča: Strašno strašna priča
8.19 Juhuhu 
8.41 Juhuhu 
8.42 Juhuhu 
8.50 Juhuhu 
8.51 Juhuhu 
8.52 Hej Dagi, serija za djecu(27/51) 
8.59 Priče iz kućice na drvetu, serija zadjecu(26/26), 26. del
9.07 Juhuhu 
9.08 Juhuhu 
9.10 Dobro jutro, HrvatskaDobro jutro, Hrvatska
9.33 Juhuhu 
9.34 Juhuhu 
9.57 Juhuhu 
9.58 Juhuhu 
10.20 Dobro jutro 
10.55 Juhuhu 
11.15 Navdih 
11.35 Kratki dokumentarni film 
11.42 TV Kalendar 
13.10 Kratki dokumentarni film 
13.15 Dr. Oz (8), talk-show (12)(140/160) TheDr. Oz Show 8
14.00 Hiškedokumentarni film
14.15 Dobro jutro 
14.30 Prometej 
14.45 ItinerariDanubio, un fiume di emozioni - terza parte - Al di la' delle porte di ferro
14.50 Res čuden kamen, Stvarjenjebritansko-ameriška dokumentarna serija
15.00 Na vodenome putu: Brodom kroz kanadskualeju ledenjaka - Ljeto na Labradoru (11), dokumentarna serija(7/20), 7. del
15.04 GalileoDokumentarec, 6. del
15.40 Slovenski vodni krog, Oplotnicadokumentarna nanizanka
15.44 I to je Hrvatska: 
15.45 Moj gost/Moja gostja - Vendegemportretna oddaja
16.35 Narava zdravi tržnicaizobraževalno-svetovalna oddaja
16.43 TV Kalendar 
16.45 Majmunska posla, dokumentarni filmMajmunska posla, dokumentarni film
17.50 Izgorelost: program za samouničenjedokumentarni film
18.15 Dober tekBon appetit: Gerard Depardieu' s Europe
18.25 Rajski vrtovi Fidžija, 2004, potopis 
19.30 K2 - La montagna e le sue genti 
19.55 City folk, Amsterdam 
20.00 Dokumentarni program 
20.00 Na vrtuizobraževalno–svetovalna oddaja
20.00 To sem jaz, dokumentarna oddaja 
20.00 Prvinska preizkušnja (II.), Perubritanska dokumentarna serija, 2. sezona
20.25 Petrarca 
20.25 O živalih in ljudeh 2019izobraževalno–svetovalna oddaja
20.50 Nenavadni obredi, Iniciacijebritanska dokumentarna serija
21.00 Sledi 2016Učilna zidana: 200 let OŠ Brezje, dokumentarna oddaja
21.20 Ambienti 
21.35 Pogled na gemedokumentarna oddaja
21.45 Mario Schiavato: Rapiti dalla poesia -documentario
22.25 Circom Regional, Kdo lahko reši Sanne?koprodukcijska magazinska oddaja
22.30 Dokumentarne perspektive 
22.40 Moj gost/Moja gostja - Vendegemportretna oddaja
22.45 Samo idealisti junaška in tragičnazgodba primorskih padalcev
23.25 Drugi so molčalikoprodukcijski dokumentarni film