Trenutno na sporedu: Dokumentarne oddaje

2.55 Avstralske smrtonosne pošastiAustralia's Deadly Monsters 1, Natural History, 1. del, 1. sezona
3.05 Preprosti obrokiEasy Meals 3, Factual Entertainment, 46. del, 3. sezona
3.20 MegamestaMegacities (Reversion), Technology, 1. del, 1. sezona
3.20 Tierische uberlebenskunstler 
3.30 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 5, Factual Entertainment, 5. del, 5. sezona
3.30 Wie das Land, so der Mensch 
3.40 Najsmrtonosnejše afriške živaliAfrica's Deadliest 3, Natural History, 3. del, 3. sezona
3.45 Neslutene nevarnostiDanger Decoded 1, Science, 12. del, 1. sezona
3.50 Meso proti zelenjaviMeat Vs Veg, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
3.50 Die Ostkuste der USA 
4.05 Neverjetni dr. PolThe Incredible Dr. Pol 4, People, 15. del, 4. sezona
4.10 Najbolj nenavadne restavracije na svetuWorld's Weirdest Restaurants 1, Factual Entertainment, 3. del
4.25 Morsko kraljestvoKingdom of The Oceans 1, Natural History, 2. del, 1. sezona
4.35 Najbolj nenavadne restavracije na svetuWorld's Weirdest Restaurants 1, Factual Entertainment, 4. del
4.50 MegamestaMegacities (Reversion), Technology, 1. del, 1. sezona
5.00 Rachel Allen in dnevnik slaščicRachel Allen’s Cake Diaries, Factual Entertainment, 8. del, 1. sezona
5.15 Neslutene nevarnostiDanger Decoded 1, Science, 12. del, 1. sezona
5.15 Skrajnosti živalskih mladičevExtreme Animal Babies 2, Natural History, 1. del, 2. sezona
5.15 Magische Orte in aller Welt 
5.25 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 4, Factual Entertainment, 16. del, 4. sezona
5.35 Kupi in uničiBid & Destroy 1, History, 5. del, 1. sezona
5.35 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 1, Factual Entertainment, 1. sezona
5.40 Wildes Italien 
6.00 Sekunde od katastrofeSeconds From Disaster (Reversion), Science, 28. del, Reversion
6.00 Meso proti zelenjaviMeat Vs Veg, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
6.00 Divji jedilnikWild Menu, Natural History, 21. del, 1. sezona
6.20 Brain Games 4Science, 14. del
6.25 Babičin srčekGrandma's Boy 1, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
6.25 Divji jedilnikWild Menu, Natural History, 22. del, 1. sezona
6.25 Moorleiche 
6.45 Znanost o neumnostiScience of Stupid 3, Science, 23. del, 3. sezona
6.45 Babičin srčekGrandma's Boy 1, Factual Entertainment, 7. del, 1. sezona
6.50 Vrhunski tekmeci: Mačke proti psomUltimate Rivals: Cats vs Dogs, Natural History, 1. del
7.00 Juhuhu 
7.01 Pjesmice i brojalice: Jež 
7.03 Juhuhu 
7.05 Preprosti obrokiEasy Meals 3, Factual Entertainment, 43. del, 3. sezona
7.08 Juhuhu 
7.10 Kralji ribičevKing Fishers 1, Natural History, 1. del, 1. sezona
7.10 Pssst...priča: Tri najljepša cvijeta 
7.17 Juhuhu 
7.18 Pjesmice i brojalice: Zebra koja bojirebra
7.20 Juhuhu 
7.34 Juhuhu 
7.35 Preprosti obrokiEasy Meals 3, Factual Entertainment, 44. del, 3. sezona
7.35 Ko lovec postane plenHunter Hunted 3, Natural History, 3. del, 3. sezona
7.35 TV vrtić: Ljubitelji vrana 
7.45 Juhuhu 
7.47 Juhuhu 
7.48 Tajni dnevnik Patke Matilde: Tko senije skrio
8.00 Hudobni tunWicked Tuna 5, Action, 9. del, 5. sezona
8.00 Juhuhu 
8.05 Ginov italijanski pobegGino's Italian Escape 1, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
8.07 Juhuhu 
8.15 Religion, Macht und Archipele 
8.20 Juhuhu 
8.22 Ninin kutak: Mikado 
8.25 Veliki požeruhiIncredible Gulpers, Natural History, 1. del
8.29 Juhuhu 
8.35 Silvia Colloca in italijanska kuhinjaMade in Italy with Silvia Colloca 1, Factual Entertainment, 1. del, 1. sezona
8.45 Slovenski vodni krog, Dravinjadokumentarna nanizanka
8.50 Hudobni tunWicked Tuna 5, Action, 10. del, 5. sezona
8.50 Die kulinarischen Abenteuer der SarahWiener in Grossbritannien
8.56 Braća, dokumentarna serija(3/7) 
9.02 Gem, set, meč (1) - serija za mlade(7/26)(R) 15/love
9.05 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 1, Factual Entertainment, 1. sezona
9.05 Religion, Macht und Archipele 
9.15 Ribolov velikankMonster Fish 5, Natural History, 1. del, 5. sezona
9.35 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 1, Factual Entertainment, 1. sezona
9.35 Winnetou und der Prinz aus Deutschland 
9.40 Richard Hammond: Divje vremeRichard Hammond's Wildest Weather, Natural History, 3. del, 1. sezona
10.05 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 5, Factual Entertainment, 7. del, 5. sezona
10.05 Skrajnosti živalskih mladičevExtreme Animal Babies 2, Natural History, 1. del, 2. sezona
10.05 Zemlje - Ljudi - Pustolovine (9)dokumentarna serija (T)(20/26)(R) Lander - Menschen - Abenteuer 9 / People - Places - Adventures 9
10.10 The Borneo Case 
10.25 Gradbeno območjeConstruction Zone 1, Technology, 17. del, 1. sezona
10.30 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 5, Factual Entertainment, 8. del, 5. sezona
10.30 Čas klasičnih avtomobilov, dokumentarnaoddaja, 5. del
10.35 Kustenparadies Kroatien 
10.50 Ulični genijStreet Genius 2, Science, 6. del, 2. sezona
10.55 Rachel Allen in dnevnik slaščicRachel Allen’s Cake Diaries, Factual Entertainment, 8. del, 1. sezona
10.55 Vrhunski tekmeci: Mačke proti psomUltimate Rivals: Cats vs Dogs, Natural History, 1. del
11.00 Prvih 50 let, dokumentarni film 
11.15 Zvezdni pogovoriStar Talk, Factual Entertainment, 6. del, 1. sezona
11.20 Kustenparadies Kroatien 
11.25 Silvia Colloca in italijanska kuhinjaMade in Italy with Silvia Colloca 1, Factual Entertainment, 1. del, 1. sezona
11.35 Kasachstan - Zwischen Grossenwahn undKrise
11.40 Ko lovec postane plenHunter Hunted 3, Natural History, 3. del, 3. sezona
11.40 Andrej Gosar: Mislec v prelomnih časihdokumentarni portret
11.50 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 4, Factual Entertainment, 17. del, 4. sezona
12.00 Preprosti obrokiEasy Meals 3, Factual Entertainment, 47. del, 3. sezona
12.05 Zvezdni pogovoriStar Talk, Factual Entertainment, 8. del, 1. sezona
12.05 GalileoDokumentarec
12.05 Kustenparadies Kroatien 
12.20 Pričevalci, Jožko Bercedokumentarna oddaja
12.25 Morsko kraljestvoKingdom of The Oceans 1, Natural History, 4. del, 1. sezona
12.25 Auf der Suche nach der schonenUnbekannten
12.30 Preprosti obrokiEasy Meals 3, Factual Entertainment, 48. del, 3. sezona
12.50 Vitanje v vesolju, Sunitadokumentarni film
13.00 Konstrukcijske povezaveEngineering Connections 3, Technology, 1. del, 3. sezona
13.00 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 5, Factual Entertainment, 8. del, 5. sezona
13.15 Veliki požeruhiIncredible Gulpers, Natural History, 1. del
13.30 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 5, Factual Entertainment, 9. del, 5. sezona
13.30 Čez planke, Ciper 
14.00 Dober dan: Kuharski dvoboj 
14.00 Konstrukcijske povezaveEngineering Connections 3, Technology, 2. del, 3. sezona
14.00 Planet tortPlanet Cake, Factual Entertainment, 2. del, 1. sezona
14.05 Skrajnosti živalskih mladičevExtreme Animal Babies 2, Natural History, 1. del, 2. sezona
14.30 Planet tortPlanet Cake, Factual Entertainment, 3. del, 1. sezona
14.50 Kraljica lovaQueen of The Chase, Natural History, 1. del
15.00 Potepanja - BarangolasokVértes és / in Mecsek, oddaja TV Lendava
15.00 Prva pomoč za avtomobile 3Car S.O.S. 3, Cars & Motors
15.00 Ginov italijanski pobegGino's Italian Escape 2, Factual Entertainment, 1. del, 2. sezona
15.20 Nautilus, Terza puntata 
15.20 Vic za jurja 2004 
15.30 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 3, Factual Entertainment, 3. del, 3. sezona
15.35 Gangsterski šakaliGangster Jackals, Natural History, 1. del
16.00 Prva pomoč za avtomobile 3Car S.O.S. 3, Cars & Motors, 1. del
16.25 Divja NamibijaWild Namibia, Natural History, 1. del
16.30 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 5, Factual Entertainment, 9. del, 5. sezona
16.55 Kuhanje brez mejaBorderless Cooking 5, Factual Entertainment, 10. del, 5. sezona
16.55 Operacija Felix (Operation Felix)dokumentarna oddaja
17.00 Hudobni tunWicked Tuna 4, Action, 18. del, 4. sezona
17.05 Vedo rosso - documentario 
17.10 72 nevarnih avstralskih živali72 Dangerous Animals Australia 1, Natural History, 1. del, 1. sezona
17.20 Anthony Bourdain: Brez rezervacijeAnthony Bourdain: No Reservations 8, Factual Entertainment, 15. del, 8. sezona
17.25 Kulturni vrhovi, Višarjedokumentarna oddaja
17.30 Potepanja - BarangolasokVértes és / in Mecsek, oddaja TV Lendava
18.00 Mali velikanLittle Giant, Natural History, 1. del
18.00 Utrinek, Zadruga Soglasnikizobraževalno-svetovalna oddaja
18.10 Vic za jurja 2004 
18.10 Rachel Allen in dnevnik slaščicRachel Allen’s Cake Diaries, Factual Entertainment, 9. del, 1. sezona
18.35 GalileoDokumentarec
18.45 Silvia Colloca in italijanska kuhinjaMade in Italy with Silvia Colloca 1, Factual Entertainment, 2. del, 1. sezona
18.50 Ribolov velikankMonster Fish 5, Natural History, 1. del, 5. sezona
19.00 Leta nevarnega življenjaYears Of Living Dangerously 2, Culture, 5. del, 2. sezona
19.15 Matilda in RamsayjeviMatilda and the Ramsay Bunch, Factual Entertainment, 2. del
19.15 Slediljubiteljska gledališča v Mariboru, 23.5.2007
19.30 Meso proti zelenjaviMeat Vs Veg, Factual Entertainment, 7. del, 1. sezona
19.35 Avstralske smrtonosne pošastiAustralia's Deadly Monsters 1, Natural History, 2. del, 1. sezona
19.45 Vic za jurja 2004 
20.00 Sanje o očetovstvukanadska dokumentarna oddaja
20.00 Leta nevarnega življenjaYears Of Living Dangerously 2, Culture, 8. del, 2. sezona
20.00 Najbolj nenavadne restavracije na svetuWorld's Weirdest Restaurants 1, Factual Entertainment, 5. del
20.25 Mali velikanLittle Giant, Natural History, 1. del
20.30 Najbolj nenavadne restavracije na svetuWorld's Weirdest Restaurants 1, Factual Entertainment, 6. del
20.45 Voglia di natura: la foresta di Montona0000. sezona
20.55 Hitlerjeva biblijadokumentarni film
21.00 Znanost prihodnosti Stephena HawkingaStephen Hawking's Science of The Future, Science, 1. del, 1. sezona
21.00 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 5, Factual Entertainment, 8. del, 5. sezona
21.00 Slediljubiteljska gledališča v Mariboru, 23.5.2007
21.00 Velikani u sjeni: Andrija Mohorovičić -znanost bez granica, dokumentarna serija(4/6)
21.00 Dokumentarna oddaja, ponovitev 
21.15 Veliki požeruhiIncredible Gulpers, Natural History, 1. del
21.15 Il giardino dei sogni 
21.30 Rudolphova pekarnaRudolph's Bakery 5, Factual Entertainment, 9. del, 5. sezona
21.35 Vic za jurja 2004 
22.00 Znanstveni dosežkiBreakthrough 2, Science, 6. del, 2. sezona
22.00 Planet tortPlanet Cake, Factual Entertainment, 2. del, 1. sezona
22.05 Ribolov velikankMonster Fish 5, Natural History, 1. del, 5. sezona
22.15 Mister Gadget - a cura di Luca Viscardi 
22.30 Planet tortPlanet Cake, Factual Entertainment, 3. del, 1. sezona
22.50 72 nevarnih avstralskih živali72 Dangerous Animals Australia 1, Natural History, 1. del, 1. sezona
23.00 Človek in divjinaMan And The Wild, Natural History, 5. del, 1. sezona
23.00 Ginov italijanski pobegGino's Italian Escape 2, Factual Entertainment, 1. del, 2. sezona
23.10 Spomini, Zora Konjajevdokumentarna oddaja
23.20 Amore con il mondo 
23.30 Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izzivJamie & Jimmy's Food Fight Club 3, Factual Entertainment, 3. del, 3. sezona
23.40 Mali velikanLittle Giant, Natural History, 1. del
23.45 Tech Princess TV- a cura di LucaViscardi