Spored RTS danes

0.00 Dnevnik 
0.05 Noćni program 
0.06 Noćni program - Bulevarom i sokakom 
0.10 Komad za bivu i šakuhači pod nazivomAcumori
0.15 Iza naslova Zlatna ploča, r. 
0.16 Evronet 
0.20 Vesti 
0.25 Kina, kineski dokumentarni film 
0.30 Trezor 
0.35 Oko ekonomije: Srbija pod vodom 
0.40 Vesti 
0.45 Aleksandar Jerkov: Nepoznati pripovedačIvo Andrić (2. deo)
0.50 Koncert Arona Goldberga, r. 
0.55 RTS Trezor: Sa svihmeridijana-Australija, r.
1.00 Širom zatvorenih očiju 
1.03 Ja mi idrugi-Diskriminacija, r. 
1.05 Dosije o..., dokumenatrni program 
1.15 Fudbal - SP: Poljska - Senegal, r. 
1.20 RTS Trezor: Zapamtite-sa SlađanomMiloševići Petrom Konjovićem, r.
1.25 Svetski trgovinski centar 
1.30 Za sva vremena: Nebojša Ilić, r. 
1.31 Budi fin-29.ep.Ne vršite nuždu uhaustoru, r.
1.32 Ja mi i drugi-Konzumerizam, r. 
1.35 Vrele gume, reportaža 
1.43 Ja mi i drugi-Identitet, r. 
1.48 Kao mehur od sapunice 
1.50 Gastronomad, zabavni program, r. 
2.00 Vesti 
2.04 Broj-Piramida, r. 
2.10 Za sva vremena: Fest, dokumentarniprogram, r.
2.14 Rečnik ekologije-Ekološka niša, r. 
2.15 Upitnik 
2.20 Pozorište u kući, TV serija 
2.30 Slagalica, kviz, r. 
2.35 Jedna pesma, jedna želja 
2.40 Fudbal - SP: Rusija - Egipat, r. 
2.45 Soveto Kinč, 2. deo, muzički program, r. 
2.53 Slagalica 2.ep, r. 
3.00 Vesti (04.00, 05.00) 
3.03 Kvadratura kruga 
3.04 Životna sredina i zdravlje: Život sahemikalijama
3.05 Bunt, r. 
3.11 Niko nije rekao neću-Prvi deo, r. 
3.12 Sportska budućnost Srbije-Nevena iJelena-sinh.plivanje, r.
3.15 Krugovi poezije: O pesmama GeorgaTrakla, program kulture, r.
3.22 Putopis: Drevni grad 
3.30 Trag: Od golgote do Vaskrsa, aktuelnodokumentarni program, r.
3.55 Tajna Marije Magdalene, r. 
4.00 Rokumenti Dušan Prelević Prele, r. 
4.03 Gitar Art festival: Vojin Kocić 
4.04 Sportska budućnost Srbije-NikolinaMijušković-kanu, r.
4.10 Festival u Verbijeu: Ane Sofi fon Oterizvodi Bramsa, r.
4.15 Sumnjiva lica, TV serija 
4.20 Gastronomad 
4.30 Verski mozaik Srbije 
4.37 Na skriveno te vodim mesto-IvanMilinković, r.
4.40 Emisija iz kulture 
4.44 Balkanskom ulicom-AleksandraJanković-glum, r.
4.45 E-TV 
4.53 Srećni ljudi,r 
4.54 Porodično blago, tv serija, r. 
4.55 Srećni ljudi,r. 
5.00 Link 
5.03 SAT 
5.05 Bolji život, TV serija 
5.15 U svetu 
5.19 Budi fin-34.ep. Izvedite svojeroditelje, r.
5.22 Lice i potpetice-Na srpskoj nedeljimode, r.
5.35 U svetu 
5.47 Verski kalendar 
5.48 Verski kalendar 
5.52 Moj grad intermeco-Kv-Aši maši papromaši, r.
6.00 Vesti 
6.01 Kocka, kocka kockica - Pravimo pozorište 
6.05 Jutarnji program 
6.25 Los Romero: Koncert Aranhuez, r. 
6.30 Beogradska filharmonija: OlivijeMesijan - Turangalila, r.
6.35 S. Prokofjev: Klavirski koncert br. 3r.
6.42 Slagalica 
6.55 Ansambl Ruske armije iz SanktPeterburga, 1. deo r.
6.56 Slagalica, kviz 
7.02 Slagalica, kviz 
7.03 Datum 
7.08 Verski kalendar 
7.09 Verski kalendar 
7.20 Bunt: Svi na pod, r. 
7.21 Datum 
7.24 Verski kalendar 
7.26 Verski kalendar 
7.30 10. Festival harfe, r. 
7.31 Verski kalendar 
7.50 Verski kalendar 
7.55 Vesti 
8.00 Jutarnji dnevnik 
8.03 Kojekuda, repriza 
8.05 Hikaruovo čišćenje, EBU program za decu 
8.09 Frenine cipele, animirana serija 
8.10 Deni i Dedi, animirana serija 
8.14 Rečnik ekologije-Ekološka niša, r. 
8.15 Moj život je balet,r. 
8.20 Restorančić zalogajčić 
8.30 Jutarnji program 
8.32 Sirene, serija za decu 
8.33 Bleja 
8.36 Restorančić Zalogajčić 
8.40 Dosije iks i oks 
8.41 Slatko iskušenje, EBU drama 
8.48 Enciklopedija za radoznale: Pećina uBrežđu i druge priče
8.50 Beogradski džez festival, 1. deo, r. 
8.57 Malte, moja nova škola, EBU drama 
9.00 Vesti 
9.02 Iz muzičke radionice 
9.05 Bolji život, TV serija 
9.06 Žikina šarenica 
9.10 Art zona: Slobodan Šijan, r. 
9.12 Plava ptica 
9.15 Kafanfil, 125-151, r. 
9.17 Srpska umetnost 19. veka 
9.22 Kuvati srcem: Neša Živanović Vodenica 
9.28 Kako naučiti matematiku 
9.30 Savršen instrument, r. 
9.35 Dvadest miliona-Svet i tiraž, r. 
9.36 Drevne kulture: Arapi iz močvara, Maorii Laponci
9.39 Istorija sveta 
9.45 Na veslu priča: Pavle Ćosić, r. 
9.50 Sumnjiva lica, TV serija 
9.55 Vesti 
9.56 Sasvim prirodno,r 
10.00 Vesti 
10.05 Žikina šarenica 
10.10 Kvadratura kruga,r. 
10.28 Pozorišni salon-Moderna dramaBeogradsko dramsko pozorište
10.30 Princ od papira 
10.34 Budi fin-32.ep.Ne bacajte đubre krozprozor, r.
10.35 Savremeni slikari:Radovan Mića Trnavacr.
10.40 Velvet, serija 
10.47 Mera za muziku 
10.50 Emisija iz kulture 
10.55 Vesti 
11.00 Vesti 
11.04 Restorančić Zalogajčić, program za decu 
11.05 Vesti 
11.07 Svet zdravlja 
11.10 Overdžojd, 1. deo, r. 
11.13 Život sa muzikom: Nataša Veljković 
11.15 Stileografija: Istaknuti stil, 6-13, r. 
11.25 Trag: Muzika u genima 
11.30 Datum 
11.40 Emisija iz kulture 
11.45 Fono Beta 
11.46 Građanin 
12.00 Dnevnik 
12.05 To smo mi u Australiji 
12.10 Svetski izazov: Kreiraj budućnostupoznajući okruženje
12.15 Sportski dnevnik 
12.25 Vreme, stanje na putevima 
12.29 Životna sredina i zdravlje 
12.30 Kulturni dnevnik 
12.40 Kamerata serbika i Bojan Suđić 
12.45 Od zlata jabuka 
12.50 Verski kalendar 
12.55 Vesti 
13.00 Dnevnik 
13.05 Srbija na vezi, Program za dijasporu, r. 
13.10 Balkanskom ulicom 
13.14 Sve boje života 
13.15 Studio 6: Pevanje izvika, r. 
13.25 Vreme i stanje na putevima 
13.26 TV Feljton-Intimno o književnosti 
13.30 Balkanskom ulicom, zabavni program 
13.40 Flash back: Gosti iz Jugoslavije, r. 
13.44 Pesma bez granica, muzički program 
13.45 Antologija pesnika 
13.50 Fudbal - SP: Poljska - Senegal, prenos 
13.52 Nešto sasvim lično-Miljenko Smoje 
13.55 Vesti 
14.00 Šarganska koža, r. 
14.05 Karavan 
14.06 Jagodići, 3-12, r. 
14.10 Vreme je za bebe 
14.15 Tv lica: Vanja Grbić, r. 
14.26 Ars praktika 
14.30 Datum, dokumentarni program, r. 
14.35 Beokult, emisija iz kulture 
14.40 Knjiga utisaka, aktuelno dokumentarniprogram
14.50 Vesti 
14.55 Igrajmo za 16 
15.00 Vesti 
15.08 Uporno dozivanje anđela-dok.film, r. 
15.10 Lično viđenje-Pavle Vasić 
15.12 Sportska budućnost Srbije-Nevena iJelena-sinh.plivanje, r.
15.13 Ovo je Srbija 
15.15 Filmske priče: Majke i ćerke u Holivudu, 2. deo, r.
15.20 Ovo je Srbija 
15.22 Likovna kolonija 
15.25 Drugi vek: Mića Milošević, r. 
15.26 Eko kalendar: Svetski dan hrane 
15.27 Niko nije rekao neću-II deo, r. 
15.30 Vreme sporta i razonode 
15.37 Mačak pod šljemom, jugoslovenski film 
15.40 Grozd 
15.50 Ovo je Srbija 
15.55 Pozorište u kući, tv serija 
16.00 Najava programa 
16.04 TV lica: Ljubiša Samardžić 
16.15 Karmina Burana 
16.17 Budi fin-31.ep.-Ne ispisujte grafite, r. 
16.19 Na skriveno te vodim mesto-BranislavLečić, r.
16.26 Mesto koje čuvam: Horizonti moga svetla 
16.29 Vojna akademija, r. 
16.35 Zid za mene - grafiti 
16.37 Na skriveno te vodim mesto-IvanMilinković, r.
16.50 Fudbal - SP: Kolumbija - Japan, prenos 
16.55 Znakovi vremena: Pirova pobeda 
16.57 Ukratko o umetnosti 
17.00 Dnevnik TV Vojvodina 
17.03 Porodica Soprano, američka serija, r. 
17.05 Bela garda, ruska serija 
17.10 Guščarica, film za decu 
17.20 Šta radite bre 
17.25 Svirač, igrani program, r. 
17.28 Zadnja kuća, Srbija 
17.30 Za sva vremena: Nebojša Ilić 
17.40 RTS Drama: Može i drugačije 
17.42 Beogradska hronika 
17.45 Beogradska hronika 
17.55 Košarka-Super liga 10:Partizan-Hemofarm, prenos
18.00 Kroz Srbiju: Čačak vekovima 
18.01 Moj lični pečat Mirjana Karanović 
18.10 Enciklopedija: Marko Antonije 
18.17 EKV 
18.20 Sto senki nad Beogradom: Priča oMaksimilijanu drugom Bavarskom
18.25 Slagalica, kviz 
18.30 Kvadratura kruga 
18.35 Koncert Mendelsonove muzike 
18.42 Eko fajl: Vrzino kolo na Bogovom gumnu 
18.45 Karanfil 
18.50 Evronet 
18.55 Srbija na vezi 
18.57 Da vas podsetimo 
19.00 Slagalica, kviz 
19.10 Stiv Ture, 2. deo 
19.12 Budi fin-Kupajmo se 02 verzija 
19.15 Vi i Mira Adanja Polak, zabavni program 
19.17 Mali dnevnik 
19.20 Romano them 
19.21 Mali dnevnik 
19.22 Vreme 
19.30 Dnevnik 
19.31 Budi fin-29.ep.Ne vršite nuždu uhaustoru
19.32 Ja mi i drugi-Konzumerizam 
19.40 Mala, EBU drama 
19.45 Datum 
19.50 Fudbal - SP: Rusija - Egipat, prenos 
19.55 Vesti 
20.00 U svetu 
20.02 Bergenska filharmonija izvodi Koncert uDe duru Čajkovskog
20.05 Vojna akademija 
20.20 Berlinska filharmonija: InspirisaniRomima
20.21 Lepša strana Srbije-Knić 
20.25 Etiopija tragom prvih hrišćana 
20.30 Beokult 
20.33 Slagalica 1.ep 
20.35 Ulica lipa: Stan za izdvanje 
20.40 Fudbal - LŠ: Pari Sen Žermen -Mančester siti , prenos
20.50 S. Rahmanjinov: Klavirski koncert br. 12 
20.53 Slagalica 2.ep 
20.55 Upitnik, aktuelno dokumentarni program 
21.00 Kapri, italijanska serija 
21.05 Srbija protiv vodene stihije 
21.35 Crna mačka, The best of, 2. deo 
21.45 Vesti 
21.50 Fudbal - SP, sportski program 
22.00 Nedeljom uveče 
22.04 Sportska budućnost Srbije-NikolinaMijušković-kanu
22.05 Tri boje zvuka, muzički program 
22.18 Na skriveno te vodim mesto-Marko Živić 
22.20 Kola Džejn Mensfild, američki film 
22.30 Medijska mreža srpske dijaspore:Austrija
22.34 Budi fin-32.ep.Ne bacajte đubre krozprozor
22.35  
22.40 Putevi Srednjeg veka:Nemanjići,emisijaiz kulture
22.44 Balkanskom ulicom-AleksandraJanković-glum.
22.45 Dnevnik 
22.50 Dejan Petrović big bend, muzičkiprogram 2
23.00 Dnevnik 
23.03 Lice i potpetice-Piti uoma 2.deo 
23.05 Kulturni dnevnik 
23.10 Dnevnik 
23.12 Prvaci sveta, 12-12 
23.15  
23.19 Budi fin-34.ep. Izvedite svoje roditelje 
23.20 Saga o Forsajtima, serija 
23.22 Lice i potpetice-Na srpskoj nedelji mode 
23.25 Savremeni francuski pisci: AnagramiJuluje Kristeve
23.28 Slagalica(104.ciklus)-4.ep. 
23.35 Dozvolite....aktuelno dokumentarniprogram, r.
23.45 Dnevnik 
23.50 Tempus projekat: Poveži se, naučniprogram
23.52 Moj grad intermeco-Kv-Aši maši papromaši
23.55 Oko, info 
1.05 Vesti 
1.10 Fudbal - SP: Urugvaj - SaudijskaArabija, r.
2.00 Vesti 
2.40 Fudbal - SP: Iran - Španija, r. 
4.15 Sumnjiva lica, TV serija