Spored Oto danes: Šport

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

6.00 RobovlakiRobot Trains II., 24. del, 2. sezona
6.10 Yoohoo in prijateljiYoohoo & Friends I., 36. del, 1. sezona
6.25 Pikica in PepermintGrenadine and Peppermint I., 1. sezona
6.40 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 41. del, 1. sezona
7.05 Tri muckeKid-E-Cats I., 11. del, 1. sezona
7.20 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 35. del, 1. sezona
7.35 DiboDibo I., 3. del, 1. sezona
7.45 Super krilaSuper Wings I., 1. sezona
8.00 Tri muckeKid-E-Cats I., 33. del, 1. sezona
8.04 Pikica in PepermintGrenadine and Peppermint I., 1. sezona
8.15 HeidiHeidi I., 15. del, 1. sezona
8.40 DiboDibo I., 1. del, 1. sezona
8.50 Yoohoo in prijateljiYoohoo & Friends I., 37. del, 1. sezona
9.05 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 47. del, 1. sezona
9.20 RobovlakiRobot Trains II., 7. del, 2. sezona
9.35 Super krilaSuper Wings II., 32. del, 2. sezona
9.45 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 18. del, 1. sezona
9.55 Divja brata KrattWild Kratts II., 6. del, 2. sezona
10.20 Zak nevihtaZak Storm I., 23. del, 1. sezona
10.40 Power Rangers: PreobrazbaPower Rangers Beast Morphers XXVI., 9. del, 26. sezona
11.25 HeidiHeidi I., 13. del, 1. sezona
11.50 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 16. del, 3. sezona
12.00 Transformerji: KibervesoljeTransformers Cyberverse II., 5. del, 2. sezona
12.10 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 18. del, 1. sezona
12.25 Tri muckeKid-E-Cats I., 39. del, 1. sezona
12.35 RobovlakiRobot Trains II., 20. del, 2. sezona
13.00 Miraculous - Čarobni draguljiMiraculous I., 22. del, 1. sezona
13.20 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 17. del, 3. sezona
13.30 Nina in prijateljiNina Patalo I., 3. del, 1. sezona
13.45 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team II., 11. del, 2. sezona
14.20 Beyblade: Pot do zmageBeyblade Burst II., 43. del, 2. sezona
14.40 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 8. del, 3. sezona
14.50 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 3. del, 2. sezona
15.15 Mia in jazMia and Me II., 25. del, 2. sezona
15.40 Miraculous - Čarobni draguljiMiraculous I., 23. del, 1. sezona
16.00 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 19. del, 1. sezona
16.15 Ghost Mecard žogiceGhost Mecard I., 18. del, 1. sezona
16.30 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 9. del, 3. sezona
16.45 HeidiHeidi I., 16. del, 1. sezona
17.05 Tri muckeKid-E-Cats I., 3. del, 1. sezona
17.07 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 37. del, 1. sezona
17.30 DiboDibo I., 2. del, 1. sezona
17.45 Tri muckeKid-E-Cats I., 1. del, 1. sezona
18.05 RobovlakiRobot Trains II., 8. del, 2. sezona
18.15 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 21. del, 1. sezona
18.30 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 31. del, 1. sezona
18.45 Super krilaSuper Wings II., 33. del, 2. sezona
18.55 Tri muckeKid-E-Cats I., 13. del, 1. sezona
19.05 RobovlakiRobot Trains II., 21. del, 2. sezona
19.20 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 48. del, 1. sezona
19.35 ŽivaliceŽivalice I., 1. del, 1. sezona
19.39 Tri muckeKid-E-Cats I., 31. del, 1. sezona
19.50 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 48. del, 1. sezona
19.52 Pirati iz soseščinePirates Next Door II., 18. del, 2. sezona
20.00 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 18. del, 3. sezona
20.15 Nina in prijateljiNina Patalo I., 5. del, 1. sezona
20.15 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 6. del, 1. sezona
20.30 Beyblade: Pot do zmageBeyblade Burst II., 44. del, 2. sezona
20.50 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team II., 12. del, 2. sezona
21.10 Transformerji: KibervesoljeTransformers Cyberverse II., 6. del, 2. sezona
21.35 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 4. del, 2. sezona
21.55 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 34. del, 1. sezona
22.00 Moč in strastPasion y poder I., 1. sezona
22.45 Moč in strastPasion y poder I., 1. sezona
23.30 Nočni program