Spored Oto danes: Informativne oddaje

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

6.00 Robocar Poli: Gasilski junakiRobocar Poli Fire Safety I., 13. del, 1. sezona
6.05 Zebra ZigbiZigby I., 24. del, 1. sezona
6.30 Wissper šepetalka živalimWissper II., 23. del, 2. sezona
6.40 Robocar Poli: Gasilski junakiRobocar Poli Fire Safety I., 20. del, 1. sezona
6.50 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 26. del, 1. sezona
7.20 Robocar Poli: Varno v prometuRobocar Poli Traffic Safety I., 26. del, 1. sezona
7.30 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 24. del, 3. sezona
7.40 Male opice MončičiMonchhichi I., 14. del, 1. sezona
8.05 Robocar Poli: Gasilski junakiRobocar Poli Fire Safety I., 14. del, 1. sezona
8.10 Wissper šepetalka živalimWissper II., 43. del, 2. sezona
8.25 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 23. del, 1. sezona
8.40 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 2. del, 1. sezona
8.55 Robocar Poli: Gasilski junakiRobocar Poli Fire Safety I., 21. del, 1. sezona
9.05 Wissper šepetalka živalimWissper II., 29. del, 2. sezona
9.20 PerlaPearlie I., 18. del, 1. sezona
9.40 PerlaPearlie I., 22. del, 1. sezona
10.05 Zebra ZigbiZigby I., 25. del, 1. sezona
10.30 Wissper šepetalka živalimWissper II., 31. del, 2. sezona
10.45 Mašine strašljivkeMasha's Spooky Stories I., 1. del, 1. sezona
10.50 Robocar PoliRobocar Poli III., 18. del, 3. sezona
11.20 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 23. del, 2. sezona
11.30 PerlaPearlie I., 9. del, 1. sezona
11.50 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 8. del, 2. sezona
12.15 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team II., 8. del, 2. sezona
12.35 Hudi mačkoniPodcats II., 13. del, 2. sezona
12.50 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 10. del, 2. sezona
13.35 Zak nevihtaZak Storm I., 29. del, 1. sezona
14.00 Power Rangers: PreobrazbaPower Rangers Beast Morphers XXVI., 22. del, 26. sezona
14.20 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team II., 9. del, 2. sezona
14.40 Hudi mačkoniPodcats II., 14. del, 2. sezona
14.55 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 11. del, 2. sezona
15.15 Jaz sem LunaSoy Luna III., 49. del, 3. sezona
16.00 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 9. del, 2. sezona
16.25 Robocar PoliRobocar Poli III., 19. del, 3. sezona
16.40 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 24. del, 1. sezona
16.55 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 25. del, 3. sezona
17.05 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 19. del, 2. sezona
17.15 Wissper šepetalka živalimWissper II., 25. del, 2. sezona
17.30 PerlaPearlie I., 19. del, 1. sezona
17.50 Zebra ZigbiZigby I., 22. del, 1. sezona
18.20 RobojajčkiHello Carbot Koong I., 3. del, 1. sezona
18.50 PerlaPearlie I., 23. del, 1. sezona
19.15 Wissper šepetalka živalimWissper II., 45. del, 2. sezona
19.30 Male opice MončičiMonchhichi I., 11. del, 1. sezona
19.55 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 15. del, 2. sezona
20.15 Zak nevihtaZak Storm I., 30. del, 1. sezona
20.40 Hudi mačkoniPodcats II., 10. del, 2. sezona
20.50 Nikova tablicaZeke's Pad I., 1. del, 1. sezona
21.10 Power Rangers: PreobrazbaPower Rangers Beast Morphers XXVI., 6. del, 26. sezona
21.35 Infinity Nado - Temni avatarInfinity Nado I., 7. del, 1. sezona
22.00 Padli angelSanta diabla I., 1. sezona
22.40 Padli angelSanta diabla I., 1. sezona
23.25 Nočni program