Spored Oto danes: Informativne oddaje

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

6.00 RobovlakiRobot Trains II., 32. del, 2. sezona
6.10 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 49. del, 1. sezona
6.20 Yoohoo in prijateljiYoohoo & Friends I., 44. del, 1. sezona
6.35 Pikica in PepermintGrenadine and Peppermint I., 1. sezona
6.50 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 1. sezona
7.05 Tri muckeKid-E-Cats I., 27. del, 1. sezona
7.15 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
7.30 DiboDibo I., 11. del, 1. sezona
7.45 Tri muckeKid-E-Cats I., 22. del, 1. sezona
8.00 Pikica in PepermintGrenadine and Peppermint I., 1. sezona
8.10 HeidiHeidi I., 23. del, 1. sezona
8.35 DiboDibo I., 9. del, 1. sezona
8.50 Yoohoo in prijateljiYoohoo & Friends I., 45. del, 1. sezona
9.05 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 5. del, 1. sezona
9.15 RobovlakiRobot Trains II., 15. del, 2. sezona
9.30 Super krilaSuper Wings II., 40. del, 2. sezona
9.40 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 26. del, 1. sezona
9.55 Divja brata KrattWild Kratts II., 24. del, 2. sezona
10.15 Zak nevihtaZak Storm I., 33. del, 1. sezona
11.05 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 1. del, 3. sezona
11.25 HeidiHeidi I., 21. del, 1. sezona
11.50 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 24. del, 3. sezona
12.00 Transformerji: KibervesoljeTransformers Cyberverse II., 13. del, 2. sezona
12.10 Pirati iz soseščinePirates Next Door I., 26. del, 1. sezona
12.25 Tri muckeKid-E-Cats I., 14. del, 1. sezona
12.35 RobovlakiRobot Trains II., 28. del, 2. sezona
12.50 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 3. del, 3. sezona
13.00 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 4. del, 2. sezona
13.30 Nina in prijateljiNina Patalo I., 17. del, 1. sezona
13.45 Ben 10Ben 10 II., 3. del, 2. sezona
14.20 Beyblade: Pot do zmageBeyblade Burst II., 2. sezona
14.40 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 16. del, 3. sezona
14.50 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 11. del, 2. sezona
15.15 Kraljevska akademijaRegal Academy I., 7. del, 1. sezona
15.40 Pirati iz soseščinePirates Next Door II., 1. del, 2. sezona
15.50 Ghost Mecard žogiceGhost Mecard I., 26. del, 1. sezona
16.05 Miraculous - Čarobni draguljMiraculous II., 5. del, 2. sezona
16.30 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 17. del, 3. sezona
16.45 HeidiHeidi I., 24. del, 1. sezona
17.05 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
17.30 DiboDibo I., 10. del, 1. sezona
17.45 Tri muckeKid-E-Cats I., 25. del, 1. sezona
18.05 RobovlakiRobot Trains II., 16. del, 2. sezona
18.15 Pirati iz soseščinePirates Next Door II., 3. del, 2. sezona
18.30 Ruby MavricaRainbow Ruby I., 39. del, 1. sezona
18.45 Super krilaSuper Wings II., 41. del, 2. sezona
18.55 Tri muckeKid-E-Cats I., 29. del, 1. sezona
19.05 RobovlakiRobot Trains II., 29. del, 2. sezona
19.20 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 7. del, 1. sezona
19.35 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 26. del, 1. sezona
19.37 ZapojSing
21.10 Govoreči Tom in prijateljiTalking Tom and Friends III., 4. del, 3. sezona
21.25 Transformerji: KibervesoljeTransformers Cyberverse II., 14. del, 2. sezona
21.35 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 12. del, 2. sezona
21.55 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 1. sezona
22.00 Moč in strastPasion y poder I., 1. sezona
22.45 Moč in strastPasion y poder I., 1. sezona
23.30 Nočni program