Spored Oto danes

6.00 RobovlakiRobot Trains I., 9. del, 1. sezona
6.10 HeidiHeidi I., 35. del, 1. sezona
6.35 Tika takaTickety Toc I., 45. del, 1. sezona
7.00 Maša in medvedMasha and the Bear I., 8. del, 1. sezona
7.05 Super krilaSuper Wings II., 46. del, 2. sezona
7.35 DiboDibo I., 13. del, 1. sezona
7.50 Čebelica MajaMaya the Bee I., 13. del, 1. sezona
8.00 HeidiHeidi I., 35. del, 1. sezona
8.25 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
8.40 RobovlakiRobot Trains I., 10. del, 1. sezona
8.55 Tika takaTickety Toc I., 47. del, 1. sezona
9.05 Tashijeve pustolovščineTashi I., 43. del, 1. sezona
9.20 HeidiHeidi I., 36. del, 1. sezona
9.40 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
10.00 Tika takaTickety Toc I., 48. del, 1. sezona
10.10 Super krilaSuper Wings II., 11. del, 2. sezona
10.20 KajaConni I., 8. del, 1. sezona
10.30 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 8. del, 1. sezona
10.35 RobovlakiRobot Trains I., 5. del, 1. sezona
10.45 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
11.05 Luna PetunijaLuna Petunia II., 8. del, 2. sezona
11.15 HeidiHeidi I., 39. del, 1. sezona
11.40 Super krilaSuper Wings II., 1. del, 2. sezona
12.10 Dirka MonkartMonkart I., 8. del, 1. sezona
12.20 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 17. del, 2. sezona
12.40 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 24. del, 2. sezona
12.55 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! Arc-V II., 40. del, 2. sezona
13.15 Nikova tablicaZeke's Pad I., 16. del, 1. sezona
13.40 Dirka MonkartMonkart I., 6. del, 1. sezona
13.55 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team I., 17. del, 1. sezona
14.40 Transformers: Roboti pod krinkoTransformers: Robots in Disguise III., 6. del, 3. sezona
15.00 Dirka MonkartMonkart I., 1. del, 1. sezona
15.15 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 1. del, 2. sezona
15.20 Grozni GašperHorrid Henry III., 45. del, 3. sezona
15.30 Grozni GašperHorrid Henry III., 40. del, 3. sezona
15.45 Maggie & Bianca: Modni frendiciMaggie & Bianca Fashion Friends III., 6. del, 3. sezona
16.10 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 26. del, 2. sezona
16.25 Dirka MonkartMonkart I., 9. del, 1. sezona
16.40 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. del, 1. sezona
17.05 KajaConni I., 9. del, 1. sezona
17.15 Luna PetunijaLuna Petunia II., 9. del, 2. sezona
17.25 Prigode Govorečega TomaTalking Tom Shorts I., 18. del, 1. sezona
17.30 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 9. del, 2. sezona
17.35 RobovlakiRobot Trains I., 6. del, 1. sezona
17.50 Super krilaSuper Wings II., 47. del, 2. sezona
18.05 Čebelica MajaMaya the Bee I., 14. del, 1. sezona
18.20 Tika takaTickety Toc I., 36. del, 1. sezona
18.30 DiboDibo I., 14. del, 1. sezona
18.45 Gospodična ŽužaMademoiselle Zazie I., 1. sezona
19.00 Luna PetunijaLuna Petunia I., 14. del, 1. sezona
19.15 Tashijeve pustolovščineTashi I., 44. del, 1. sezona
19.25 TelebajskiNew Teletubbies I., 1. sezona
19.40 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings II., 18. del, 2. sezona
19.55 Dirka MonkartMonkart I., 7. del, 1. sezona
20.10 Grozni GašperHorrid Henry III., 41. del, 3. sezona
20.20 OddbodsOddbods II., 2. sezona
20.25 Maggie & Bianca: Modni frendiciMaggie & Bianca Fashion Friends III., 7. del, 3. sezona
20.50 Blazing Team - Ognjena ekipaBlazing Team I., 24. del, 1. sezona
21.15 Nikova tablicaZeke's Pad I., 17. del, 1. sezona
21.35 Ben 10Ben 10 I., 3. del
22.00 Iskre treh srcEn tierras salvajes I., 1. sezona
22.45 Gospodarica zlataLa patrona I., 1. sezona
23.25 Nočni program