Spored Oto danes

6.00 Ulica v živalski vrt 6464 Zoo Lane I., 29. del, 1. sezona
6.40 Zelena lučZelena luč I., 15. del, 1. sezona
6.45 Lena LučkaLazy Lucy I., 47. del, 1. sezona
7.00 Mašine pripovedkeMasha's Tales I., 20. del, 1. sezona
7.00 Robocar PoliRobocar Poli I., 26. del, 1. sezona
7.15 Mala miška MiaMia I., 25. del, 1. sezona
7.40 Gasilske zgodbeFirehouse Tales I., 6. del, 1. sezona
8.00 OddbodsOddbods I., 28. del, 1. sezona
8.05 Viking VikiVic the Viking I., 49. del, 1. sezona
8.30 Tashijeve pustolovščineTashi I., 36. del, 1. sezona
8.45 Ulica v živalski vrt 6464 Zoo Lane I., 33. del, 1. sezona
9.30 Zelena lučZelena luč I., 16. del, 1. sezona
9.35 Mia in jazMia and Me II., 13. del, 2. sezona
10.00 Winx klubWinx Club VI., 18. del, 6. sezona
10.20 Mašine pripovedkeMasha's Tales I., 9. del, 1. sezona
10.25 SmrkciSmurfs I., 1. sezona
10.55 Gasilske zgodbeFirehouse Tales I., 7. del, 1. sezona
11.20 Tashijeve pustolovščineTashi I., 21. del, 1. sezona
11.40 Legende ChimeLegends of Chima I., 16. del, 1. sezona
12.05 OddbodsOddbods I., 16. del, 1. sezona
12.10 Čudežna ura Yo KaiYo Kai Watch I., 25. del, 1. sezona
12.30 Divja brata KrattWild Kratts I., 23. del, 1. sezona
12.55 OddbodsOddbods I., 15. del, 1. sezona
13.25 ShezowShezow I., 24. del, 1. sezona
13.50 Transformerji: Roboti pod krinkoTransformers: Robots in Disguise I., 2. del, 2. sezona
14.30 Ninja želveTeenage Mutant Ninja Turtles III., 16. del, 3. sezona
15.15 Divja brata KrattWild Kratts I., 24. del, 1. sezona
15.40 OddbodsOddbods I., 26. del, 1. sezona
15.45 Mia in jazMia and Me II., 14. del, 2. sezona
16.05 SmrkciSmurfs I., 1. sezona
16.35 Viking VikiVic the Viking I., 1. sezona
17.00 Mala miška MiaMia I., 1. del, 1. sezona
17.20 Tashijeve pustolovščineTashi I., 22. del, 1. sezona
18.00 Transformerji: Roboti pod krinkoTransformers: Robots in Disguise I., 1. del, 2. sezona
18.20 Čudežna ura Yo KaiYo Kai Watch I., 26. del, 1. sezona
18.45 Divja brata KrattWild Kratts I., 26. del, 1. sezona
19.05 Ninja želveTeenage Mutant Ninja Turtles III., 18. del, 3. sezona
19.55 Transformerji: Roboti pod krinkoTransformers: Robots in Disguise I., 4. del, 2. sezona
20.35 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! ARC-V I., 36. del, 1. sezona
21.00 Lepo je biti sosedLepo je biti sosed II., 5. del, 2. sezona
21.35 VrtičkanjeVrtičkanje II., 15. del, 2. sezona
22.00 VrtičkanjeVrtičkanje III., 1. del, 3. sezona
22.25 Nočni program