Spored Oto danes

6.00 SabrinaSabrina, Animated Series I., 26. del, 1. sezona
6.20 SmrkciSmurfs I., 39. del, 1. sezona
6.50 Super krilaSuper Wings I., 39. del, 1. sezona
7.10 ŽivaliceŽivalice I., 5. del, 1. sezona
7.25 Tashijeve pustolovščineTashi I., 15. del, 1. sezona
7.50 Winx klubWinx Club VII., 18. del, 7. sezona
8.45 Tashijeve pustolovščineTashi I., 17. del, 1. sezona
9.10 Florini zmajčkiFlorrie's Dragons I., 8. del, 1. sezona
9.20 Super krilaSuper Wings I., 35. del, 1. sezona
9.35 Maša in medvedMasha and the Bear II., 12. del, 2. sezona
9.45 Tashijeve pustolovščineTashi I., 5. del, 1. sezona
10.10 Florini zmajčkiFlorrie's Dragons I., 20. del, 1. sezona
10.20 Super krilaSuper Wings I., 39. del, 1. sezona
10.30 Grizzy in glodavčkiGrizzy and the Lemmings I., 28. del, 1. sezona
10.40 PuhkiBush Baby World I., 3. del, 1. sezona
10.45 Tashijeve pustolovščineTashi I., 21. del, 1. sezona
11.05 SabrinaSabrina, Animated Series I., 27. del, 1. sezona
11.30 Winx klubWinx Club VII., 26. del, 7. sezona
12.00 Mia in jazMia and Me II., 5. del, 2. sezona
12.20 Grozni GašperHorrid Henry III., 9. del, 3. sezona
12.45 Ben 10Ben 10 I.
13.10 ShezowShezow I., 37. del, 1. sezona
13.35 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! ARC-V I., 14. del, 1. sezona
14.00 Grozni GašperHorrid Henry III., 9. del, 3. sezona
14.10 BeybladeBeyblade Burst I., 16. del, 1. sezona
14.30 Yu-Gi-Oh! ARC-VYu-Gi-Oh! ARC-V I., 13. del, 1. sezona
15.00 Grozni GašperHorrid Henry III., 11. del, 3. sezona
15.20 Ben 10Ben 10 I., 3. del
15.45 Winx klubWinx Club VII., 17. del, 7. sezona
16.30 Mia in jazMia and Me II., 6. del, 2. sezona
17.00 ŽivaliceŽivalice I., 10. del, 1. sezona
17.05 Florini zmajčkiFlorrie's Dragons I., 7. del, 1. sezona
17.15 Maša in medvedMasha and the Bear II., 11. del, 2. sezona
17.25 Super krilaSuper Wings I., 40. del, 1. sezona
17.40 Tashijeve pustolovščineTashi I., 23. del, 1. sezona
18.05 Florini zmajčkiFlorrie's Dragons I., 8. del, 1. sezona
18.30 Tashijeve pustolovščineTashi I., 7. del, 1. sezona
18.55 Florini zmajčkiFlorrie's Dragons I., 19. del, 1. sezona
19.05 OddbodsOddbods I., 37. del, 1. sezona
19.10 Mia in jazMia and Me II., 1. del, 2. sezona
19.35 MegaumMegamind
21.00 Dr. OzDr. Oz Show V., 5. sezona
21.40 Utripajoča srcaHerzflimmern II., 2. sezona
22.20 Utripajoča srcaHerzflimmern II., 2. sezona
23.05 Nočni program