Spored HTV 2 danes: Informativne oddaje

Za izbrano zvrst na ta dan ni oddaj.

0.25 Dan oslobođenja, glazbeno-dokumentarnifilm Liberation Day
2.05 Noćni glazbeni program - Spotovi 
5.00 Peti dan 
6.00 Riječ i život 
6.34 Juhuhu 
6.35 Teletubbyji, animirana serija(44/60) 
6.47 Teletubbyji, animirana serija(45/60) 
7.00 Juhuhu 
7.01 Pjesmice i brojalice: En ten tini 
7.03 Juhuhu 
7.04 Miru Miru, crtana serija(31/50) 
7.12 Miru Miru, crtana serija(32/50) 
7.19 Juhuhu 
7.21 Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija(10/52), 10. del
7.30 Juhuhu 
7.31 Ninin kutak za male: Meta 
7.36 Juhuhu 
7.37 TV vrtić: Kruh 
7.47 Juhuhu 
7.49 Tomica i prijatelji (2), crtana serija(24/58), 24. del
8.00 Juhuhu 
8.02 Mišo i Robin: Kampiranje 
8.07 Juhuhu 
8.08 Njama, njam: CiklaNjama, njam: Cikla
8.13 Juhuhu 
8.14 Vedranovi velikani: A. Barbalić i F.Jeličić
8.21 Juhuhu 
8.22 Laboratorij na kraju svemira: Voćnisladoled
8.29 Juhuhu 
8.30 Gradski heroji, crtana serija(51/52) 
8.43 Juhuhu 
8.44 Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtanaserija(6/52), 6. del
8.54 Juhuhu 
8.55 Andyjeve prapovijesne pustolovinedokumentarna serija za djecu(2/25), 2. del
9.15 Juhuhu 
9.16 Gladijatorska akademija, crtana serija(2/26), 2. del
9.40 Juhuhu 
9.41 Flipper i Lopaka, crtana serija(11/26) 
10.04 Juhuhu 
10.05 Plesna akademija (1), serija za djecu(16/26), 16. del
10.30 Vučja krv (2), serija za mlade (12)(11/13), 11. del
11.05 Indeks 
11.35 Heartland (8), serija (12)(2/18)Heartland 8
12.22 Cesarica - HIT rujan 
12.30 Svijet vrtlara (5), dokumentarna serija(25/30) Gardeners' World 5, 25. del
13.00 Povratak irskoj kuhinji (4)dokumentarna serija(7/7) N Donal Skehan - Kitchehero 4 Rediscovering The Irish Kitchen
13.30 Camp, američki film (12) (2003.) Camp 
15.00 Dinastija Habsburg na Jadranudokumentarni film The Habsburg Emperors' Adriatic / Die Adria Der Habsburger
15.52 Cesarica - HIT rujan 
16.00 Regionalni dnevnik 
16.45 Neobična životinjska prijateljstva (3)dokumentarna serija(6/6) Unlikely Animal Friends 3, 6. del
17.30 Cesarica - HIT rujan 
17.38 Auto Market 
18.08 Dokumentarna emisija/film - kratka forma 
18.20 TV Bingo 
19.00 Cesarica - HIT rujan 
19.03 Gladijatorska akademija, crtana serija(2/26), 2. del
19.30 POPROCK.HR 
20.05 Stadion 
21.00 Utoya, 22. srpnja - norveški film (15)(2018.) (90') Utoya 22. Juli / Utoya: July 22
22.35 Amerikanci (1), serija (15)(12/13) TheAmericans 1
23.30 Nijanse plave (2), serija (12)(2/13)(R)Shades Of Blue 2
0.20 Camp, američki film (12) (2003.) 
1.45 Noćni glazbeni program - Spotovi 
4.45 Noćni glazbeni program - Glazbeneemisije