Spored HTV 2 danes

0.30 Bitange i princeze (5), humorističnaserija (12)(13/24)
1.00 Goldbergovi (1), humoristična serija(15/23)
1.30 Noćni glazbeni program - Spotovi 
4.30 Noćni glazbeni program - Koncerti iFestivali iz arhiva HRT-a
5.53 Regionalni dnevnik 
6.33 Džepni djedica (1), serija za djecu(23/26) Grandpa In My Pocket 1
6.44 Džepni djedica (1), serija za djecu(24/26) Grandpa In My Pocket 1
7.00 Juhuhu 
7.01 Pjesmice i brojalice: Maca 
7.03 Juhuhu 
7.04 Simfolije, crtana serija(22/52) 
7.08 Juhuhu 
7.10 Pssst priča: 
7.16 Juhuhu 
7.18 Pjesmice i brojalice: Šubi dubi 
7.20 Juhuhu 
7.22 Priče iz prašume (1), crtana serija(9/26) Mighty Jungle
7.29 Juhuhu 
7.30 Lein kutak: 
7.35 Juhuhu 
7.36 TV vrtić: 
7.44 Juhuhu 
7.45 Juhuhu 
7.46 Tajni dnevnik patke Matilde: 
8.00 Juhuhu 
8.02 (Sara i patka (2 , crtani film(0/40) 
8.07 Juhuhu 
8.08 Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija(51/52) Messy Goes To Okido
8.17 Juhuhu 
8.19 Vedranovi velikani: 
8.29 Juhuhu 
8.30 Artur (1), crtana serija(13/30) 
8.56 Prvi koraci (1), dokumentarna serija(14/20)
9.01 Plesni izazov (2) - serija za mlade(20/34)(R) Next Step 2
9.30 Školski sat: 
10.00 Na prvi pogled (5), serija za djecu(16/40) Foudre 5
10.30 Mentalna blokada (1), serija za mlade(10/13) Mental Block
11.05 Paul O'Grady i ljubav prema psima (3)dokumentarna serija(5/11) Paul O'grady For The Love Of Dogs 3
11.35 Poirot (3), serija (12) (50')(2/11)Poirot 3
12.30 Kuhanje u divljini: Marais-Poitevin saSangom Hoonom Degeimbreom, dokumentarna serija(5/5) Cuisine Sauvage / Cooking In The Wild
13.30 Savršena šefica, kanadski film (12) ThePerfect Boss
15.00 Mjesto pod suncem - zimsko sunce (4)dokumentarna serija (45')(25/50) A Place In The Sun: A Winter Sun 4
16.00 Regionalni dnevnik (T) 
16.45 Idemo na put s Goranom Milićem 
17.40 Gorski liječnik (10), serija (12)(3/16)Bergdoktor 10
18.30 Goldbergovi (1), humoristična serija(16/23)
19.00 Kronike Matta Hattera (1), crtanaserija (T)(9/13)
19.30 POPROCK.HR 
20.05 Umorstva u Midsomeru (18), serija (12)(1/6) Midsomer Murders 18
21.40 Nijemi svjedok (19), serija (12)(9/10)Silent Witness 19
22.30 Nijemi svjedok (19), serija (12)(10/10)Silent Witness 19
23.25 Nezaboravljeni, serija (12)(5/6)Unforgotten 1
0.20 Goldbergovi (1), humoristična serija(16/23)
0.50 Noćni glazbeni program - Spotovi 
3.50 Noćni glazbeni program - Koncerti iFestivali iz arhiva HRT-a