Dogodki v podrubriki Tematske razstave v regiji Kranj za 15.12.19 so že potekli.
  • 16 Ponedeljek
    December, 2019
STRIPI!
ob 10.00
Tematska razstava
STRIPI!
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 17 Torek
    December, 2019
STRIPI! otvoritev razstave
ob 11.00
Tematska razstava
STRIPI! otvoritev razstave
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 18 Sreda
    December, 2019
STRIPI!
ob 10.00
Tematska razstava
STRIPI!
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 19 Četrtek
    December, 2019
STRIPI! otvoritev razstave
ob 11.00
Tematska razstava
STRIPI! otvoritev razstave
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 20 Petek
    December, 2019
STRIPI!
ob 10.00
Tematska razstava
STRIPI!
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 21 Sobota
    December, 2019
STRIPI! otvoritev razstave
ob 11.00
Tematska razstava
STRIPI! otvoritev razstave
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 23 Ponedeljek
    December, 2019
STRIPI! otvoritev razstave
ob 11.00
Tematska razstava
STRIPI! otvoritev razstave
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
  • 24 Torek
    December, 2019
STRIPI!
ob 10.00
Tematska razstava
STRIPI!
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj
Bolj oddaljeni dogodki:
Javno vodstvo po razstavi Jaka Babnik: Pigmalion
ob 16.30
Tematska razstava
Javno vodstvo po razstavi Jaka Babnik: Pigmalion
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Še traja:
Velikani morskih globin
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Velikani morskih globin
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Razstava orhidej
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava orhidej
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Dinozavri
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Dinozavri
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Cvetlične iluzije
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Cvetlične iluzije
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Praznični Arboretum
od 8.00 do 19.00
Tematska razstava
Praznični Arboretum
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Jaka Babnik: Pigmalion
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Jaka Babnik: Pigmalion
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Razstava: Saeborg: Klavnica 17
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Razstava: Saeborg: Klavnica 17
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Živko Kladnik - Vizualna poezija
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Živko Kladnik - Vizualna poezija
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
BIO 26. Skupno znanje
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
BIO 26. Skupno znanje
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Rusjanov trg 7, Ljubljana
BIO 26. Skupno znanje
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
BIO 26. Skupno znanje
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Rusjanov trg 7, Ljubljana
Robertina Šebjanič: Vodni somrak_Ligofilija
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Robertina Šebjanič: Vodni somrak_Ligofilija
Kulturni center Tobačna 001, Tobačna ulica 1, Ljubljana
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Mogočni varuhi preteklosti: Gradovi na Slovenskem
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
UNICEF-ove Punčke iz cunj
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
UNICEF-ove Punčke iz cunj
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Annie Charland Thibodeau: Teža uroka
od 12.00 do 23.00
Tematska razstava
Annie Charland Thibodeau: Teža uroka
Galerija DobraVaga, Ljubljana