Še traja:
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
od 9.00 do 18.00
Muzejska razstava
Na obrobju pekla, Idrijsko in Cerkljansko 1914-19
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
  • 29 Torek
    Januar, 2019
Odprtje razstave Minevanje
ob 13.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Minevanje
Pilonova galerija Ajdovščina
  • 07 Četrtek
    Februar, 2019
Bolj oddaljeni dogodki:
Otvoritev razstave: Gergely Sarreti, DVOJNI VIDIKI
od 16.00 do 18.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave: Gergely Sarreti, DVOJNI VIDIKI
Kemijski inštitut Ljubljana
Vodstvo po razstavi ZRCALJENJA-maska ali bistvo?
od 18.00 do 19.00
Likovna razstava
Vodstvo po razstavi ZRCALJENJA-maska ali bistvo?
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Kozmizem 2001 / Černigoj / Zajec (Informans)
od 18.00 do 19.30
Instalacija
Kozmizem 2001 / Černigoj / Zajec (Informans)
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Otvoritev razstave: Ervin Potočnik
od 18.00 do 22.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave: Ervin Potočnik
Kavarna Soteska, Soteska 8, Ljubljana
AppointMENT #3
ob 19.00
Likovna razstava
AppointMENT #3
DobraVaga, Ljubljana
Božje iskrice v molitvah
od 19.30 do 21.00
Tematska razstava
Božje iskrice v molitvah
Finžgarjeva galerija, Trnovo, Kolezijska 1, Ljubljana
Odprtje likovne razstave D ART JANUAR
od 7.00 do 19.00
Likovna razstava
Odprtje likovne razstave D ART JANUAR
Hotel Betnava Ulica Eve Lovše 15, Maribor
Likovna razstava
od 7.00 do 22.00
Likovna razstava
Likovna razstava
KAVARNA DVOR TACEN, Pot sodarjev 2, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO pod Šmarno goro
Narodna galerija v Arboretumu
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Narodna galerija v Arboretumu
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Arne Hodalič: Pozabljene podobe moje Indije
od 8.00 do 19.00
Fotografska razstava
Arne Hodalič: Pozabljene podobe moje Indije
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Alenka Spacal - Bajalkine ilustracije
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Alenka Spacal - Bajalkine ilustracije
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Podobe knjige
od 8.00 do 19.30
Fotografska razstava
Podobe knjige
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Brada in klobuki
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Brada in klobuki
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Orco il Mondo
od 8.00 do 19.30
Tematska razstava
Orco il Mondo
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Pregledna razstava društva Fotorama 2018
od 8.00 do 19.30
Fotografska razstava
Pregledna razstava društva Fotorama 2018
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Laszlo Herman: Made in China
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Laszlo Herman: Made in China
Kavarna NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Ipavčeva hiša - prenovljena razstava v Šentjurju
od 9.00 do 15.00
Muzejska razstava
Ipavčeva hiša - prenovljena razstava v Šentjurju
Ulica skaldateljev Ipavcev 17, Šentjur
Arheološka razstava Rifnik in njegovi zakladi
od 9.00 do 15.00
Muzejska razstava
Arheološka razstava Rifnik in njegovi zakladi
Ulica skaldateljev Ipavcev 17, Šentjur
Pregledna razstava Albina Kreseta
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Pregledna razstava Albina Kreseta
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Pravljica na obisku
od 9.00 do 20.00
Razstava za otroke
Pravljica na obisku
Knjižnica Jožeta Mazovca - Zaloška 61 - 1000 Ljubljana
Špela Petrič: Nociceptor: branje ustnic
od 10.00 do 16.00
Instalacija
Špela Petrič: Nociceptor: branje ustnic
BioTehna Vivarium, Kersnikova 4, Ljubljana
Odprtje razstave Milton Glaser, Plakati
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Milton Glaser, Plakati
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
33 dni
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
33 dni
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
V dobrih rokah
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
V dobrih rokah
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Nathalie Du Pasquier, Fair Game
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Nathalie Du Pasquier, Fair Game
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Eva Petrič: Transhomoplantation
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Eva Petrič: Transhomoplantation
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Fecit Grožnjan
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Fecit Grožnjan
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Adrian Paci: Dediščina razseljenosti
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Adrian Paci: Dediščina razseljenosti
Galerija TR3, Trg republike 3, Ljubljana
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Kjer so čebele doma, razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Kjer so čebele doma, razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Dkv. Dugo Kusterle Valvassori. Tri zgodbe z meje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dkv. Dugo Kusterle Valvassori. Tri zgodbe z meje
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
Zrcaljenja - maska ali bistvo?
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Zrcaljenja - maska ali bistvo?
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Razstava Grad Khislstein in zgodbe rodbine Khisl
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Razstava Grad Khislstein in zgodbe rodbine Khisl
Grad Khislstein, Tomšičeva 44, 4000
Razstava Prešeren - kulturni svetnik
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Razstava Prešeren - kulturni svetnik
Prešernova hiša, Kranj
Mesta trajnosti. Paviljoni, manifesti in kripte
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Mesta trajnosti. Paviljoni, manifesti in kripte
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Morje - naše življenje, razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Morje - naše življenje, razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Manica K. Musil / Šivarije
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Manica K. Musil / Šivarije
UGM Studio, Trg Leona Štuklja 2, Maribor
Ne glej nazaj, okej?
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Ne glej nazaj, okej?
Umetnostna galerija Maribor, Strossmayerjeva 6
DUH MESTA, s Tihomirjem Pinterjem po stari Ljublja
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
DUH MESTA, s Tihomirjem Pinterjem po stari Ljublja
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Stanovanjska Soseska Jesihov Štradon
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Stanovanjska Soseska Jesihov Štradon
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
JAN Palach 69
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
JAN Palach 69
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Razstava: Luca Vanello
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Razstava: Luca Vanello
Galerija na Koroški 18, Maribor
Na krilih galeba
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Na krilih galeba
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana
Almin Zrno : Apologija Erosa
od 10.00 do 19.00
Fotografska razstava
Almin Zrno : Apologija Erosa
Galerija Fotografija, Levstikov trg 7, Ljubljana
Igor Bravničar - Membrane
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Igor Bravničar - Membrane
Atelje Galerija, Gallusovo nabrezje 29, Ljubljana
Zlato kitajskih cesarjev
od 10.00 do 20.00
Muzejska razstava
Zlato kitajskih cesarjev
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Pečeno pohištvo
od 10.00 do 20.00
Tematska razstava
Pečeno pohištvo
Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana
Ivan Cankar in Evropa
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ivan Cankar in Evropa
Cankarjev dom, Ljubljana

Časopis, prvi odtis zgodovine

od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Časopis, prvi odtis zgodovine
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana

Ljubljanica

od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ljubljanica
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
od 10.00 do 21.00
Muzejska razstava
Ljubljana. Zgodovina. Mesto.
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Ivan Cankar
od 10.00 do 21.00
Tematska razstava
Ivan Cankar
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Elza Kastl Obereigner, kiparka in slikarka
od 10.00 do 21.00
Kiparska razstava
Elza Kastl Obereigner, kiparka in slikarka
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Na moje oči: Zgodbe iz Iraka
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Na moje oči: Zgodbe iz Iraka
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Oh, ta Cankar!
od 10.00 do 21.00
Razstava za otroke
Oh, ta Cankar!
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Ljubljana se klanja Sloveniji: Kočevje
od 10.00 do 21.00
Tematska razstava
Ljubljana se klanja Sloveniji: Kočevje
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Zlati nakit emonske deklice
od 10.00 do 21.00
Muzejska razstava
Zlati nakit emonske deklice
Mestni muzej Ljubljana
Boris Gaberščik: Sadovi dolgoletne izkušnje
od 10.00 do 21.00
Fotografska razstava
Boris Gaberščik: Sadovi dolgoletne izkušnje
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Manuel Fabris: Preskoki
od 10.00 do 21.00
Tematska razstava
Manuel Fabris: Preskoki
TAM-TAMova Ulična galerija, Vegova ulica, Ljubljana
Snov vesolja človek je izbrana
od 11.00 do 13.00
Likovna razstava
Snov vesolja človek je izbrana
Kulturni center Primoža Trubarja, Šentjernej
Virtualni objem virtual hug continuation
od 11.00 do 18.30
Instalacija
Virtualni objem virtual hug continuation
Noravision Gallery, Ilirska 15
Študenti MOME razstavljajo v sklopu Animateke
od 11.00 do 19.00
Tematska razstava
Študenti MOME razstavljajo v sklopu Animateke
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana
Julij Borštnik: Osnovni zidaki logike 1
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Julij Borštnik: Osnovni zidaki logike 1
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Amoebix: hieroglifi in skice Marka Modica
od 12.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Amoebix: hieroglifi in skice Marka Modica
Arhitekturna galerija DESSA, Židovska ulica 4, Ljubljana
Neža Knez - Kvadrat / Square
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Neža Knez - Kvadrat / Square
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Cesar Escudero Andaluz: Kritični sprožilci
od 12.00 do 18.00
Instalacija
Cesar Escudero Andaluz: Kritični sprožilci
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Fedja Šičarov: 23, Ritem Sekcija
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Fedja Šičarov: 23, Ritem Sekcija
DobraVaga, Ljubljana
Jože Šubic: Take a Picture / Naredi sliko
od 14.00 do 18.00
Likovna razstava
Jože Šubic: Take a Picture / Naredi sliko
Galerija EPEKA, Koroška c. 8, Maribor
Maria Karnar-Lemesheva: Tabula rasa
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Maria Karnar-Lemesheva: Tabula rasa
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto