Še traja:
Nataša Kos: Distance from your God
od 7.00 do 15.00
Fotografska razstava
Nataša Kos: Distance from your God
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Razstava: Odgovor je pogovor
od 8.00 do 17.00
Muzejska razstava
Razstava: Odgovor je pogovor
Muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec
Občasna razstava Robot.si
od 8.00 do 17.00
Muzejska razstava
Občasna razstava Robot.si
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Občasna razstava Tehnika za šport
od 8.00 do 17.00
Muzejska razstava
Občasna razstava Tehnika za šport
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Medicinski instrumenti in pripomočki - zaprto do 12.4.
od 8.00 do 17.00
Muzejska razstava
Medicinski instrumenti in pripomočki - zaprto do...
Tehniški muzej Slovenije, Bistra pri Vrhniki
Joni Zakonjšek Vsepovsod drevesa
od 8.00 do 18.00
Likovna razstava
Joni Zakonjšek Vsepovsod drevesa
Generali Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Milena Gregorčič - Linije in transparence
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Milena Gregorčič - Linije in transparence
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Zaživi by Nenad Cizl
od 9.00 do 17.00
Instalacija
Zaživi by Nenad Cizl
Trgovina s.Oliver, Stritarjeva ulica 7, Ljubljana
Adriana Knouf: ‘Ksenološka prepletanja. 001b'
od 10.00 do 16.00
Instalacija
Adriana Knouf: ‘Ksenološka prepletanja. 001b'
Zavod Kersnikova, Likozarjeva 1, Ljubljana
Moritz Simon Geist: ‘MR-808 Interactive’
od 10.00 do 16.00
Instalacija
Moritz Simon Geist: ‘MR-808 Interactive’
Galerija Kapelica, Likozarjeva 1, Ljubljana
Za devetimi gorami
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Za devetimi gorami
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Arh.edu Prakse arhitekturnega izobraževanja
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Arh.edu Prakse arhitekturnega izobraževanja
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana
Slovenci, za zmiraj gre!
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Slovenci, za zmiraj gre!
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Na drugi strani. Slovenska fotoreportaža
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Na drugi strani. Slovenska fotoreportaža
Galerija Jakopič, Slovenska cesta 9, Ljubljana
Stare fotografske tehnike: Primerki iz Oddelka za
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Stare fotografske tehnike: Primerki iz Oddelka za
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana
Raziskovalno delo v sodobnem muzeju
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Raziskovalno delo v sodobnem muzeju
Na spletu, Ljubljana
Ko ste v dvomu, pojdite v muzej
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Ko ste v dvomu, pojdite v muzej
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Marija Prelog: Živi seznam
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Marija Prelog: Živi seznam
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Muzej skozi zgodovino
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Muzej skozi zgodovino
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Invader: Grafike na papirju
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Invader: Grafike na papirju
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Najstarejše zgodbe s stičišča svetov
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Najstarejše zgodbe s stičišča svetov
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Železnodobne zgodbe s stičišča svetov
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Železnodobne zgodbe s stičišča svetov
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Rimske zgodbe s stičišča svetov
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Rimske zgodbe s stičišča svetov
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Srednjeveške zgodbe s stičišča svetov
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Srednjeveške zgodbe s stičišča svetov
Narodni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1, Ljubljana
Fotografija Božidarja Dolenca
od 10.00 do 18.00
Fotografska razstava
Fotografija Božidarja Dolenca
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Plečnikova hiša
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
Plečnikova hiša
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Hedonizem 2020-2021
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Hedonizem 2020-2021
Galerija S, Ljubljanski grad, Ljubljana
VOJTEH - Skupinski razstavni projekt
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
VOJTEH - Skupinski razstavni projekt
MAO /Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana
Zgodovinske in umetnostne zbirke
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Zgodovinske in umetnostne zbirke
Narodni muzej Slovenije Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana
Sonja Vulpes, Limbo
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Sonja Vulpes, Limbo
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
FRANCE TOMAŽIČ Prvi diplomant Plečnikove šole v Lj
od 10.00 do 18.00
Arhitekturna razstava
FRANCE TOMAŽIČ Prvi diplomant Plečnikove šole v Lj
Plečnikova hiša, Karunova 4-6, Ljubljana
Tobias Putrih: Perceptron
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tobias Putrih: Perceptron
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Ljubljana v času vojne za Slovenijo leta 1991
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Ljubljana v času vojne za Slovenijo leta 1991
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
PREPIH Maxime Berthou, Mark Požlep - Hogshead 733
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
PREPIH Maxime Berthou, Mark Požlep - Hogshead 733
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Živko Kladnik: Sredi življenja
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Živko Kladnik: Sredi življenja
Bežigrajska galerija 1, Dunajska 31, Ljubljana
Dvojni polovični čas
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dvojni polovični čas
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Med naravo in kulturo, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med naravo in kulturo, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Jaz, mi in drugi : podobe mojega sveta
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
od 10.00 do 18.00
Instalacija
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
Svetlobni park ob Gradaščici v Trnovem, Ljubljana
Lectarstvo je krajcarkšeft, stalna razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Lectarstvo je krajcarkšeft, stalna razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Gabriella Giandelli: Stripi in ilustracije
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Gabriella Giandelli: Stripi in ilustracije
Italijanski inštitut za kulturo v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Bosi. Obuti. Sezuti., razstava SEM
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Bosi. Obuti. Sezuti., razstava SEM
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Med fikcijo in stvarnostjo: Zmaji
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Med fikcijo in stvarnostjo: Zmaji
Prirodoslovni muzej Slovenije, Muzejska ulica 1
Aljaž Vidrajz: Moj jezik je jezik mozaika,razstava
od 10.00 do 18.00
Muzejska razstava
Aljaž Vidrajz: Moj jezik je jezik mozaika,razstava
Slovenski etnografski muzej, Metelkova 2, Ljubljana
Ljubljana, kave bi!
od 10.00 do 18.00
Tematska razstava
Ljubljana, kave bi!
Stekleni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
In vendar se vrti
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
In vendar se vrti
Zgodovinski atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Henri Cartier-Bresson: Iz oči v oči (Tete a tete)
od 10.00 do 20.00
Fotografska razstava
Henri Cartier-Bresson: Iz oči v oči (Tete a tete)
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Franci Virant: Počitnice v Rimu
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Franci Virant: Počitnice v Rimu
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Razstava vitražev in mozaikov Mikse Rotha
od 11.00 do 19.00
Kiparska razstava
Razstava vitražev in mozaikov Mikse Rotha
Madžarski kulturni inštitut, Barvarska steza 8, Ljubljana
Aniko Robitz Metropolis
od 11.00 do 19.00
Fotografska razstava
Aniko Robitz Metropolis
Photon - Center za sodobno fotografijo, Ljubljana
Aniko Robitz - Metropolis
od 12.00 do 18.00
Fotografska razstava
Aniko Robitz - Metropolis
Photon - Center za sodobno fotografijo, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Mladen Stilinović Rdeče/roza, Razmišljanje o barvi
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Mladen Stilinović Rdeče/roza, Razmišljanje o barvi
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Netrdne infrastrukture in zajčje luknje
od 12.00 do 18.00
Instalacija
Netrdne infrastrukture in zajčje luknje
Aksioma - Projektni prostor, Komenskega 18, Ljubljana
Razstava plakatov ROPOT
od 12.00 do 19.00
Tematska razstava
Razstava plakatov ROPOT
Galerija 25 stopnic, levi trakt, Metelkova 6, Ljubljana
Dragica Čadež - Muze
od 12.00 do 19.00
Likovna razstava
Dragica Čadež - Muze
Galerija Hest, Židovska ulica 8, Ljubljana
This situation has developed over a long time
od 12.00 do 19.00
Tematska razstava
This situation has developed over a long time
Galerija ŠKUC, Stari trg 21, Ljubljana
Urša Rahne: Sezona
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Urša Rahne: Sezona
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto
  • 17 Sobota
    April, 2021
Ko ste v dvomu, pridite na javno vodstvo
ob 16.30
Muzejska razstava
Ko ste v dvomu, pridite na javno vodstvo
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15