Še traja:
Velike stvaritve malih mojstrov - Tatu
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Velike stvaritve malih mojstrov - Tatu
Pokrajinski muzej Maribor, mariborski grad
  • 14 Petek
    September, 2018
Larisa Carli: Svet skozi moje oči
ob 19.00
Likovna razstava
Larisa Carli: Svet skozi moje oči
Center interesnih dejavnosti Ptuj, Osojnikova 9
Bolj oddaljeni dogodki:
Irwin: Iz kolekcije Matjaža Gantarja in Adriatica
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Irwin: Iz kolekcije Matjaža Gantarja in Adriatica
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Alenka Ana Stante - razstava
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Alenka Ana Stante - razstava
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Obrazi Zemlje
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Obrazi Zemlje
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Narodna galerija v Arboretumu
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Narodna galerija v Arboretumu
Arboretum Volčji Potok, Radomlje
Najmlajša originalna grafika
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Najmlajša originalna grafika
Dolenjski muzej Novo mesto
Sodobno slovensko slikarstvo Druga generacija
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Sodobno slovensko slikarstvo Druga generacija
Pilonova galerija Ajdovščina
Lila Prap: Zmaji?!
od 9.00 do 21.00
Likovna razstava
Lila Prap: Zmaji?!
Peterokotni stolp, Ljubljanski grad, Ljubljana
Stop And Go, umetnost animiranih gif-ov
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Stop And Go, umetnost animiranih gif-ov
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Riko Debenjak, retrospektivna razstava
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
Tina Mohorović, Anonimi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tina Mohorović, Anonimi
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
PRE/LOM
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
PRE/LOM
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Kristina Rutar : O izvoru vrst
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Kristina Rutar : O izvoru vrst
Galerija Božidar Jakac, Grajska cesta 45, Kostanjevica na Krki
P l a t e au r e s i d u e - Alma mater
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
P l a t e au r e s i d u e - Alma mater
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Tanja Pak: meddih
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Pak: meddih
Galerija TR3, Trg republike 3, Ljubljana
Nebeška bitja. Ne človek ne žival
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Nebeška bitja. Ne človek ne žival
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Tina Kolenik: PROMENADA, Cikel selfijev
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tina Kolenik: PROMENADA, Cikel selfijev
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Človek:Stroj
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Človek:Stroj
Lamutov likovni salon Galerije Božidar Jakac, Kostanjevica na Krki
Iz ateljeja: Duba Sambolec - Nelagodje v času
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Iz ateljeja: Duba Sambolec - Nelagodje v času
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Ivan Cankar in Evropa
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ivan Cankar in Evropa
Cankarjev dom, Ljubljana
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Cankar v podobah študentov ilustracije UL ALUO
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Lovro Smrekar : Fragmenti Kranja
od 10.00 do 22.00
Likovna razstava
Lovro Smrekar : Fragmenti Kranja
Mergentalerjeva hiša (nasproti Layerjeve hiše), Kranj
Nina Urh: RavnoteŽJa
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Nina Urh: RavnoteŽJa
DobraVaga, Ljubljana
Petra Korent: Zbogom Cipa
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Petra Korent: Zbogom Cipa
DobraVaga, Ljubljana
Matej Bizovičar: Ribogunci
od 20.30 do 0.00
Likovna razstava
Matej Bizovičar: Ribogunci
Soteska, Ljubljana