Dogodki, ki trajajo več dni:
Maja Pučl: Vodne mene
od 12.00 do 17.00
Likovna razstava
Maja Pučl: Vodne mene
Hiša kulture v Pivki, Pivka
  • 22 Petek
    Marec, 2019
Bolj oddaljeni dogodki:
Sprehod skozi pedagoški čas otroške barvne grafike
ob 18.00
Likovna razstava
Sprehod skozi pedagoški čas otroške barvne grafike
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Peter gaber: Zbudi mojo osamljenost
od 7.00 do 15.00
Likovna razstava
Peter gaber: Zbudi mojo osamljenost
Likovni salon Kočevje, Trg zbora odposlancev 72
Likovna razstava
od 7.00 do 22.00
Likovna razstava
Likovna razstava
KAVARNA DVOR TACEN, Pot sodarjev 2, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO, 1211 LJUBLJANA ŠMARTNO pod Šmarno goro
Ludvik Vrečič
od 8.00 do 17.00
Likovna razstava
Ludvik Vrečič
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Odprtje razstave del Tuga Šušnika
od 8.00 do 17.00
Likovna razstava
Odprtje razstave del Tuga Šušnika
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Brada in klobuki
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Brada in klobuki
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Reminiscence (Milena Kafol)
od 8.00 do 19.30
Likovna razstava
Reminiscence (Milena Kafol)
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
Obrazi: Helena Rožencvet
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Obrazi: Helena Rožencvet
Kavarna NUK, Turjaška 1, Ljubljana
Hommage Stanetu Kregarju
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Hommage Stanetu Kregarju
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Odprtje razstave: Dalmatinski živopisi
od 9.00 do 16.00
Likovna razstava
Odprtje razstave: Dalmatinski živopisi
Kemijski inštitut, Hajdrihova 19, Ljubljana
Dušan Kirbiš: Fons opus
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dušan Kirbiš: Fons opus
Kazemate, Ljubljanski grad, Ljubljana
Južna ozvezdja: poetike neuvrščenih
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Južna ozvezdja: poetike neuvrščenih
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Čas brez nedolžnosti. Novejše slikarstvo v SLO
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Čas brez nedolžnosti. Novejše slikarstvo v SLO
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
S točke desnega očesa, Ivo Mršnik
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
S točke desnega očesa, Ivo Mršnik
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana
Gregor Pratneker: V naravo
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Gregor Pratneker: V naravo
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Women, (Be)coming
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Women, (Be)coming
UGM Studio, Trg Leona Štuklja 2, Maribor
Časopis, prvi odtis zgodovine
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Časopis, prvi odtis zgodovine
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Likovni kritiki izbirajo
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Likovni kritiki izbirajo
Cankarjev dom, Prvo preddverje, Ljubljana
Emerik Bernard: Bližina-oddaljenost
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Emerik Bernard: Bližina-oddaljenost
Bežigrajska galerija 2, Vodovodna 3, Ljubljana
Katarina Toman Kracina: Širši pogled
od 10.00 do 21.00
Likovna razstava
Katarina Toman Kracina: Širši pogled
Bežigrajska galerija 1, Ljubljana
Tina Dobrajc: Domesticated Animals (It’s...)
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Tina Dobrajc: Domesticated Animals (It’s...)
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Alja Piry, Pa kaj še
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Alja Piry, Pa kaj še
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
SveŽE Ribe #current
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
SveŽE Ribe #current
DobraVaga, Ljubljana
Romana Pehar: Perimenotopia
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Romana Pehar: Perimenotopia
DobraVaga, Ljubljana
Jaka Juhant: Ojoj, ŽUr!
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Jaka Juhant: Ojoj, ŽUr!
DobraVaga, Ljubljana
IC 2.1
od 15.00 do 19.00
Likovna razstava
IC 2.1
Galerija Simulaker, Vrhovčeva 1, Novo mesto