Dogodki, ki trajajo več dni:
Podobe pokrajine
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Podobe pokrajine
KGLU, Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Bolj oddaljeni dogodki:
Lea Culetto: deflowered by Lea
od 19.00 do 21.00
Likovna razstava
Lea Culetto: deflowered by Lea
Ravnikar Gallery Space, Ljubljana
Branko Pečar: Mavrične risbe
ob 19.30
Likovna razstava
Branko Pečar: Mavrične risbe
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Odprtje razstave Osamljenosti
od 8.00 do 15.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Osamljenosti
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
od 8.00 do 16.00
Likovna razstava
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
Galerija Krka Ljubljana, Dunajska cesta 65
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Cvetka Hojnik - Dotiki
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Cvetka Hojnik - Dotiki
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Črta vznemirja, barva poživlja
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Črta vznemirja, barva poživlja
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Razstava Kadar me stvar prime, jo znam
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Razstava Kadar me stvar prime, jo znam
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
od 9.00 do 16.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
Kemijski inštitut, Hajdrihova 19, Ljubljana
Matrica realnosti
od 9.00 do 16.00
Likovna razstava
Matrica realnosti
Središče Rotunda, Koper Destradijev trg 11
Božidar Jakac v Beli krajini
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Božidar Jakac v Beli krajini
Galerija Kambič, Cesta bratstva in enotnosti 51, Metlika
Luka Antičević: Oblike in pomeni
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Luka Antičević: Oblike in pomeni
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Odprtje razstave Veno Pilon in Božidar Jakac
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Veno Pilon in Božidar Jakac
Pilonova galerija Ajdovščina
Tanja Špenko: Pogledi
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Špenko: Pogledi
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
DLU Tolmin: Avtoportret in akt
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
DLU Tolmin: Avtoportret in akt
Cerkljanski muzej, Bevkova 12, Cerkno
Mateja Sever: Obrazi
od 9.00 do 20.00
Likovna razstava
Mateja Sever: Obrazi
Hostel Celica, Ljubljana
Ksenija Čerče: Vneto
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Ksenija Čerče: Vneto
MMC Kibla, Ulica kneza Koclja 9, Maribor
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
od 9.00 do 22.00
Likovna razstava
Jernej Forbici, Marika Vicari: Krajina in spomin
ARTKIT, Glavni trg 14, Maribor
Maks Bricelj: Brief Silence
od 10.00 do 13.00
Likovna razstava
Maks Bricelj: Brief Silence
Hiša kulture v Pivki, Pivka
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Arteast 2000+
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Živo in mrtvo / 9. trienale sodobne umetnosti U3
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Živo in mrtvo / 9. trienale sodobne umetnosti U3
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Plateauresidue: Sub Persona
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Plateauresidue: Sub Persona
Ustvarjalni center Švicarija, Pod turnom 4, Ljubljana
Prepih / Neja Zorzut: Adheziv
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Prepih / Neja Zorzut: Adheziv
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Hiperzaposlovanje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hiperzaposlovanje
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Hlebinska naiva
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hlebinska naiva
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Mednarodna potujoča razstava Krakow Spleen
Galerija Lična hiša, Prešernova 7a, Ajdovščina
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
Atelje Galerija, Gallusovo nabrezje 29, Ljubljana
Oton Polak, Slike
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Oton Polak, Slike
Galerija Hest, Židovska ulica 1, Maribor
Ideja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ideja
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Andrej Štular: Tretji tir
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Tretji tir
Galerija Meduza, Koper
Andrej Štular: Kolaps
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Kolaps
Obzidje AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Doroteja Erhatič: Naj ti bo čas dolg
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
Galerija DobraVaga, Ljubljana