Dogodki, ki trajajo več dni:
Joni Zakonjšek Vsepovsod drevesa
od 8.00 do 18.00
Likovna razstava
Joni Zakonjšek Vsepovsod drevesa
Generali Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Milena Gregorčič - Linije in transparence
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Milena Gregorčič - Linije in transparence
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Razstava Vrt življenja Mateja Metlikoviča
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Razstava Vrt življenja Mateja Metlikoviča
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Hrepenenje Anime - Lona Verlich
od 9.00 do 16.30
Likovna razstava
Hrepenenje Anime - Lona Verlich
Galerija Družina, Krekov trg 1, Ljubljana
Ko ste v dvomu, pojdite v muzej
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Ko ste v dvomu, pojdite v muzej
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+ in nacionalna zbirka
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Razstava iz zbirk - Točke v času 1889 1991
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Invader: Grafike na papirju
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Invader: Grafike na papirju
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Sonja Vulpes, Limbo
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Sonja Vulpes, Limbo
Mednarodni grafični likovni center, Grad Tivoli, Pod turnom 3, Ljubljana
Tobias Putrih: Perceptron
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tobias Putrih: Perceptron
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
PREPIH Maxime Berthou, Mark Požlep - Hogshead 733
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
PREPIH Maxime Berthou, Mark Požlep - Hogshead 733
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Dvojni polovični čas
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Dvojni polovični čas
Galerija Vžigalica, Trg francoske revolucije 7, Ljubljana
Ko gesta postane dogodek
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Ko gesta postane dogodek
Mestna galerija Ljubljana
Tanja Špenko: Kamorkoli greš, se vrneš na začetek
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Špenko: Kamorkoli greš, se vrneš na začetek
Galerija Kresija, Stritarjeva 6, Ljubljana
Nataša Grandovec in Lucija Stramec
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Nataša Grandovec in Lucija Stramec
Galerija DLUM, Židovska ulica 10, Maribor
Franci Virant: Počitnice v Rimu
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Franci Virant: Počitnice v Rimu
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
Mladen Stilinović Rdeče/roza, Razmišljanje o barvi
od 12.00 do 18.00
Likovna razstava
Mladen Stilinović Rdeče/roza, Razmišljanje o barvi
Center in Galerija P74, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana
Adrijan Praznik: Poizkus postavitve / Setup attemp
od 15.00 do 23.00
Likovna razstava
Adrijan Praznik: Poizkus postavitve / Setup attemp
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana
Urša Rahne: Sezona
od 20.00 do 1.00
Likovna razstava
Urša Rahne: Sezona
Galerija Nočna izložba Pešak, Masarykova 24, Ljubljana, AKC Metelkova mesto
Gabriella Giandelli: Stripi in ilustracije
od 21.30 do 23.30
Likovna razstava
Gabriella Giandelli: Stripi in ilustracije
Italijanski inštitut za kulturo v Sloveniji, Breg 12, Ljubljana
Andrej Štular: Trenutna razstava
od 21.30 do 23.30
Likovna razstava
Andrej Štular: Trenutna razstava
Galerija Ivana Groharja, Škofja Loka
  • 08 Sobota
    Maj, 2021
Ko ste v dvomu, pridite na javno vodstvo
ob 10.00
Likovna razstava
Ko ste v dvomu, pridite na javno vodstvo
Mestni muzej Ljubljana, Gosposka 15
Javna vodenja po razstavi Henrija Cartier-Bressona: Iz oči v oči
ob 18.00
Likovna razstava
Javna vodenja po razstavi Henrija...
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana