Vodstvo po razstavi U3. Živo in mrtvo
ob 17.00
Likovna razstava
Vodstvo po razstavi U3. Živo in mrtvo
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Mateja Sever: Obrazi
ob 19.00
Likovna razstava
Mateja Sever: Obrazi
Hostel Celica, Ljubljana
Dogodki, ki trajajo več dni:
Odprtje razstave Osamljenosti
od 8.00 do 15.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Osamljenosti
Galerija Murska Sobota, Kocljeva 7
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
od 8.00 do 16.00
Likovna razstava
Razstava slik akademskega slikarja Andreja Pavliča
Galerija Krka Ljubljana, Dunajska cesta 65
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Divji v srcu: Poglej lisjaku v oči …
AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana
Cvetka Hojnik - Dotiki
od 8.00 do 19.00
Likovna razstava
Cvetka Hojnik - Dotiki
Galerija Instituta Jožef Stefan, Jamova cesta 39, Ljubljana
Črta vznemirja, barva poživlja
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Črta vznemirja, barva poživlja
Knjižnica Škofljica, Ob pošti 29
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
od 8.00 do 20.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Tadeja Žugmana
Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid
Transform 2019 v Ljubljani: Trans-form:action
od 9.00 do 14.00
Likovna razstava
Transform 2019 v Ljubljani: Trans-form:action
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Ljubljana
Božidar Jakac v Beli krajini
od 9.00 do 17.00
Likovna razstava
Božidar Jakac v Beli krajini
Galerija Kambič, Cesta bratstva in enotnosti 51, Metlika
Podobe pokrajine
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Podobe pokrajine
KGLU, Glavni trg 24, Slovenj Gradec
Odprtje razstave Veno Pilon in Božidar Jakac
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Odprtje razstave Veno Pilon in Božidar Jakac
Pilonova galerija Ajdovščina
Tanja Špenko: Pogledi
od 9.00 do 18.00
Likovna razstava
Tanja Špenko: Pogledi
Mestni muzej Idrija, Prelovčeva 9
Maks Bricelj: Brief Silence
od 10.00 do 13.00
Likovna razstava
Maks Bricelj: Brief Silence
Hiša kulture v Pivki, Pivka
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
20. stoletje. Kontinuitete in prelomi
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Arteast 2000+
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Arteast 2000+
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Živo in mrtvo / 9. trienale sodobne umetnosti U3
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Živo in mrtvo / 9. trienale sodobne umetnosti U3
Moderna galerija, Cankarjeva 15, Ljubljana
Plateauresidue: Sub Persona
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Plateauresidue: Sub Persona
Ustvarjalni center Švicarija, Pod turnom 4, Ljubljana
Prepih / Neja Zorzut: Adheziv
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Prepih / Neja Zorzut: Adheziv
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Iz zbirke nagrajencev bienala: premene v kanonu
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Hiperzaposlovanje
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hiperzaposlovanje
Mednarodni grafični likovni center, Pod turnom 3, Ljubljana
Skozi kostum spregovorim
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Skozi kostum spregovorim
Desni atrij, Mestna hiša, Mestni trg 1, Ljubljana
Hlebinska naiva
od 10.00 do 18.00
Likovna razstava
Hlebinska naiva
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Nik Anikis Skušek: Ars ad Infinitum
Atelje Galerija, Gallusovo nabrezje 29, Ljubljana
Oton Polak, Slike
od 10.00 do 19.00
Likovna razstava
Oton Polak, Slike
Galerija Hest, Židovska ulica 1, Maribor
Ideja
od 10.00 do 20.00
Likovna razstava
Ideja
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana
Andrej Štular: Tretji tir
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Tretji tir
Galerija Meduza, Koper
Andrej Štular: Kolaps
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Andrej Štular: Kolaps
Obzidje AKC Metelkova mesto, Ljubljana
Martin Ramoveš: Po Robu
od 11.00 do 19.00
Likovna razstava
Martin Ramoveš: Po Robu
Galerija K18, Maribor
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
od 12.00 do 23.00
Likovna razstava
Neža Perovšek: Neimenovane notranjosti
Galerija DobraVaga, Ljubljana
  • 14 Četrtek
    November, 2019
Luka Antičević: Oblike in pomeni
ob 18.00
Likovna razstava
Luka Antičević: Oblike in pomeni
Galerija ZDSLU, Komenskega 8, Ljubljana
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
ob 18.00
Likovna razstava
Otvoritev razstave: Primož Pugelj, AGREGATNO
Kemijski inštitut, Hajdrihova 19, Ljubljana