Še traja:
Steklenik I Luka Prinčič: Rizosfera
od 11.00 do 17.00
Instalacija
Steklenik I Luka Prinčič: Rizosfera
Steklenik, galerija za zvok bioakustiko in umetnost, Rastlinjak Tivoli, Cesta 27. aprila 2, Ljubljana
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Meta Grgurevič & Jaša: Oni (Srce mi je ...)
Svetlobni park ob Gradaščici v Trnovem, Ljubljana
ALUO: Podzemlje 2.0
od 21.30 do 23.30
Instalacija
ALUO: Podzemlje 2.0
Trg francoske revolucije, Ljubljana
SŠOF Ljubljana: 5 na 3
od 21.30 do 23.30
Instalacija
SŠOF Ljubljana: 5 na 3
Trg francoske revolucije - ulične svetilke, Ljubljana
Janez Grošelj: Valoskop
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Janez Grošelj: Valoskop
Park ob Križankah, Emonska ulica, Ljubljana
Stran 22 - KK: Dendrofilija
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Stran 22 - KK: Dendrofilija
Park ob Križankah, Emonska ulica, Ljubljana
Martin Bricelj Baraga: Lumitronom
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Martin Bricelj Baraga: Lumitronom
Vrt Festivala Ljubljana ob Križevniški cerkvi, Ljubljana
Doroteja Erhatič: Pre-pih
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Doroteja Erhatič: Pre-pih
Križevniška soteska, Ljubljana
Andrej Štular & ALUO: Trenutek
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Andrej Štular & ALUO: Trenutek
Novi trg - ulične svetilke, Ljubljana
ALUO: Bantur: Karantenija, Karin Vrbek: Minljivost
od 21.30 do 23.30
Instalacija
ALUO: Bantur: Karantenija, Karin Vrbek: Minljivost
Okna ZRC SAZU, Novi trg 5, Ljubljana
Marko A. Kovačič: 'Peti' element
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Marko A. Kovačič: 'Peti' element
Paviljon v parku Zvezda, Ljubljana
Aleksandra Stratimirović: Podsvet / Underworld
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Aleksandra Stratimirović: Podsvet / Underworld
Nabrežje Ljubljanice med Tromostovjem in Novim trgom, Klub rečnih kapitanov, Ljubljana
Matej Bizovičar: Jasli
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Matej Bizovičar: Jasli
Arkade pri Makalonci ob Ljubljanici, Ljubljana
Laboratorij Svetlobne gverile: Platonova telesa
od 21.30 do 23.30
Instalacija
Laboratorij Svetlobne gverile: Platonova telesa
Atrij Mestnega trga 10, Ljubljana
  • 10 Petek
    Julij, 2020
Betina Habjanič: 'Climax: Mort'
ob 20.00
Instalacija
Betina Habjanič: 'Climax: Mort'
Galerija Kapelica, Kersnikova 4, Ljubljana
Elegija
ob 20.00
Instalacija
Elegija
Podhod Ajdovščina 2, Ljubljana
  • 13 Ponedeljek
    Julij, 2020
Carlo Galli: Udobna mreža
ob 20.00
Instalacija
Carlo Galli: Udobna mreža
Galerija Alkatraz, Metelkova, Ljubljana